Сеточка• 26 сентября 2022
Торт киевский.. это роскошь? он сейчас 400+ стоит?
Чет захотелось
Детские_Будут?• 26 сентября 2022
Ответ дляМалая еще та
І промиває мізки періодично своїм 25%. А те що Крим віддав без бою, то не важливо.)
Про дамбілі бамбас 8 лєт ще допишіть
Малая еще та• 26 сентября 2022
Ответ дляДетские_Будут?
Про дамбілі бамбас 8 лєт ще допишіть
Ідіть за кораблем у свою рашку.
Детские_Будут?• 26 сентября 2022
Ответ дляМалая еще та
Ідіть за кораблем у свою рашку.
Я, на відміну від вас, знаю, коли відбулася окупація Криму і коли відбулися вибори у 2014.
Бубочка з вами вже шашлики посмажив у травні, наїлися?
звездная галактика• 26 сентября 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Большой Киевский - 30 евро🤪
Дочь попросила на ДР именно этот….
у нас где то так же. вчера покупала. хоть меня убейте - мне он лучший
Малая еще та• 26 сентября 2022
Ответ дляДетские_Будут?
Що ж вас сєдовласий син комуніста у 2014 не ввів армію в Крим і не відвоював її? Трохи включіть мізки. Йому це було вигідно, так як і прибуток з ліпіцької фабрики з тортами, яка працювала там ще довго після 2014. Кузьма Скрябін говорив що наші хлопці зайшли в Крим зі зброєю і готові були його повернути, але ж отримали наказ зверху відступити. Забудьте уже про свого Порошенка, це минуле назавжди. Буде новий президент.
Теодор Бастард• 26 сентября 2022
Безотносительно личности Порошенко. Торты вкусные и своих денег стоят. В отличие от какого нибудь Вацака. Не хотите Рошен - ешьте БКК, они чуть демократичнее по ценам.
кураГАЛЯ• 26 сентября 2022
Все в Рошене стало хуже. Химоза сплошь и рядом. Дешевые красители и ароматизаторы, куча рапсового масла. Мой папа, когда был студентом, подрабатывал на фабрике тогда еще К.Маркса, грузчиком. Рассказывал, как они тогда разгружали мешки с натуральными какао-бобами. А сейчас просто заменитель в порошке
Детские_Будут?• 26 сентября 2022
Ответ дляМалая еще та
За абрестовича тепер голосуватимете?
Малая еще та• 26 сентября 2022
Ответ дляДетские_Будут?
За абрестовича тепер голосуватимете?
Ні. Принципово не голосуватиму на руськогаварящєго.
Астановитесь• 26 сентября 2022
Ответ дляМалая еще та
Порошенко зовсім здурів чи що?
В війну такі ціни ставити. Це ж не імпорт. Хоча, що дивуватись, він син свого батька-комуніста.)
Слушайте, тут домашние торты покупают дороже, не понятно как готовятся, из чего, не санитарных книг, в отличии от производства! Качественный, вкусный торт.
Астановитесь• 26 сентября 2022
Ответ дляТеодор Бастард
Вы конечно жестокая, Вацак это не торты, это
Малая еще та• 26 сентября 2022
Ответ дляАстановитесь
Оце ви порівняли. Не рівняйте ручну роботу, можна сказати ювелірну роботу, торти з фруктами, нереальні прикраси - і якийсь блинець під назвою рошенівський торт.))) Пясля того як я знайшла в київському волосину, про санітарні книжки смішно читати.
Сеточка
• 26 сентября 2022
Ответ дляМалая еще та
А в 14 не было столько проф военных и оружия чтобы воевать за Крым
Малая еще та• 26 сентября 2022
Ответ дляСеточка
Ви серйозно? 24.02.2022 теж не було аж такої армії і зброї, але ж ми не віддали ще пару кусків України.
Ответ длякураГАЛЯ
а звідки інформація, що зараз порошковий замінник?)))
Звідки знаєте, що зараз не розвантажують справжні какао-боби?
Чи що їх не отримують уже в подрібненому вигляді? все таки технології не стоять на місці, оптимізація процесів і т.д.
кураГАЛЯ• 26 сентября 2022
Ответ дляМрія
По-перше із ціни. Це не продукція із справжніх какао-бобів. По-друге, тому, що моя клієнтка працювала до війни в бухгалтерії Рошена. Майже все замінники. Какао-боби є, в дуже малій кількості й низької якості
Ответ длякураГАЛЯ
А у мене зовсім інша інфо від людини, яка там працює.
кураГАЛЯ• 27 сентября 2022
Ответ дляМрія
Тіштеся ілюзіями. Навіть на смак більшість це вже гидота із пальмово/рапсовими замінниками, зовсім не те, що було навіть 15 років тому