Ромашка_Бегемотовна• 25 сентября 2022
Кто делает домашний мармелад?
Поделитесь рецептом проверенным и главное, какой именно агар или желатин используете. Дважды пробовала рецепт из сети оба раза просто желе, хотя все по рецепту до грамма
Карусель-весель• 25 сентября 2022
Тоже пробрвала по рецептам из инета и ничего не получается
зефир еще пыталась сделать, тоже не вышло))
Белочкой зови• 25 сентября 2022
З желатину буде звичайне желе, воно тане. Беремо в магазині агар в пакетику, там на обороті є інструкція. В рецептах не читаємо ту частину, де вони пишуть як працювати з агаром, а дивимось інструкцію на пакетику. Якщо в рецепті написано, що треба додати 8 гр агара на 2 літри готового продукта і буде мармелад, а на пакетику написано 8 гр на 1.2-1.6 л готового продукта, то довіряємо пакетику. Якщо в рецепті написано агар тільки замочити і кинути в готову суміш, а на пакетику написано агар закип´ятити, а потім кинути в готову суміш, то довіряємо пакетику.
Ромашка_Бегемотовна
• 25 сентября 2022
Ответ дляБелочкой зови
Спасибо, делала и из агара, но на пакетик не смотрела, посмотрю теперь