Invictusgirl• Изменено 26 сентября 2022

О женском учете.

Все кто не хочет оказаться в полном рабстве у беспредельщиков у власти , пишите им во всех соц сетях !!!!!!
Сначала они откручивали петицию , потом внаглую наврали о переносе на год !
А сами и не собирались ничего не отменять , не переносить .
Они решили распроряжаться уже не только жизнями мужчин , но и женщин .
Нигде и никогда в мире женщин не принуждали воевать !
Вы видите какой наглый обман , поэтому про то,.что никто не будет мобилизипоать женщин это тоже обман .
Пишите им везде , где только можно !
Перенос должен быть опубликован официально и немедленно !
yuliya3101• 26 сентября 2022
Ответ дляBejza
Интересно где же я живу? Удаляла, потому что гадко было читать всех этих алинок и таких как вы, которым не все адназначна, админы их не блочили, сколько жалоб писали. Вы по себе не судите, в Польше так тихо, хорошо, можно и кацапенышей пожалеть, ведь из ваших никто не служит, не за кого волноваться, лишь за свою опу. Я никкда не выезжала ни на день, я в своей стране, в отличии от вас.
я уехала неделю назад, а в личку мне подружка ваша Танечка писала
Bejza• 26 сентября 2022
Ответ дляyuliya3101
Вам пишет, значит ваша подружка..Вы матерчм кацапским на похороны уже денЮжку скинули?
yuliya3101• 26 сентября 2022
Ответ дляBejza
конечно, хату продала и все перевела
Микса6• 27 сентября 2022
После женщин детей начнут призывать? Повезло тем, кто успел свалить из страны. Если есть деньги, можно и сейчас это сделать. И чем быстрее, тем лучше.
KateSavch• 27 сентября 2022
Ответ дляРешка7777
слушала Каца..опозиция
он очень четко про функции рф военкомата
невольно параллель с нашими
любым военкоматом..и нами женщинами с учетом

https://youtu.be/GU8WZsJO_2o
Ноги растут из совка. Военкоматы и их, и наши, ещё не вылезли из совковых методов работы.
Takamaka• 27 сентября 2022
Ответ для_Irina-K_
Стоп. А почему вы наказ Минобороны вообще на сайте ВР ищете? Это же не закон.
На сайте ВР публикуется вся нормативка. Приказы в том числе.
Takamaka• 27 сентября 2022
Ответ дляАрина85
так і чоловіки не всі можуть воювати?
А чому не всі жінки, за вашою логікою, чому лише певні категорії? У чоловіків на диплом та освіту взагалі не дивляться.
VERO.• 27 сентября 2022
Привіт, дівчатка. Вчора писала в ФБ на всі сайти новин. Не відписав ніхто. По ходу, є вказівка цю тему не піднімати до 1 жовтня. На жаль( Ще подумала, що вісник міг би бути в Нацбанку, великих управліннях банків. Може хтось має знайомих?
VERO.• 27 сентября 2022
Щойно дзвонила на гарячу лінію Міноборони. Наказ №259 не опублікований. Але ніби виясняли в міністерстві, що має бути опублікований до кінця місяця і що на сайті. Хто би їм вірив(
VERO.• 27 сентября 2022
Дзвонила в Міністерство Юстиції, дали контакти департаменту реєстрації законодавчих актів і там запевнили, що Наказ передали на публікацію у Вісник. І що реєстр законодавчих актів є офіційним джерелом, затвердженим наказом Президента. Там теж є інфа про публікацію
Аnastasiia• 27 сентября 2022
Ответ дляVERO.
Дякую за клопіт.
Я вчора дзвонила юристу, сказав, що формально все ще може бути.
І публікація в реєстрі НПА передує оф опублікуванню, показав ( у зумі) щодо цього пункт чи положення, чи чогось такого, де затверджено порядок реєстрації нормативних актів у цьому реєстрі.. Було на сайті Ради, тож офіційний документ.
Тому якщо у реєстрі є, а у віснику немає, то чинності не набрав, тому може бути що хочеш.

Якщо ви розбираєтеся в цьому реєстрі НПА, можете в положенні про його ведення подивитися, чи все так?
VERO.• 27 сентября 2022
Ответ дляАnastasiia
Дякую за клопіт.

Власне що той пан з департаменту реєстрації МЮ мене запевнив, що наказ 259 опублікований у Віснику 23.09. І ще казав, що можна запит Віснику написати. Теж би мали відповісти.
VERO.• 27 сентября 2022
А той юрист не знає варіантів, де можна знайти Вісник? Може органи Поліції, Прокуратури отримують?
Аnastasiia• 27 сентября 2022
Ответ дляVERO.
А куда його писати? Тут вчера усюди телефонували і писали, куди можна
Плюс, час на відповідь... Це ж до 30 днів може бути, вірно? А вирішувати багатьом треба сьогодні -завтра, що робити
Аnastasiia• 27 сентября 2022
Ответ дляVERO.
Ні :(
Але я і не спитала, якщо чесно
VERO.• 27 сентября 2022
Ответ дляАnastasiia
Ще на гарячу лінію Президента можна подзвонити. В мене є такий знайомий, який зі всіма запитаннями туди звертається і все вирішують)
Аnastasiia• 27 сентября 2022
Ответ дляVERO.
А у вас контакт є?
VERO.• 27 сентября 2022
Гугл має такий контакт. безкоштовна «гаряча лінія» 0 800 502 192.
VERO.• 27 сентября 2022
сказати, що 2 міністерства подають різну інфу.
mamarama• 27 сентября 2022
Бужанский выложил такую публикацию у себя.
Немного успокоил.
VERO.• 27 сентября 2022
Ответ дляmamarama
Немного успокоил.
Щодо Закону, то було би чудово. Але ніхто не знає, чи є в більшості політична воля проголусувати в 2-му читанні і Президент може накласти вето, оскільки в раші мобілізація оголошена. Так що тут все під питанням. От показали би нам у Віснику той наказ і нехай далі Закон приймають спокійно.
Ivetta8• 27 сентября 2022
девочки, я не понимаю одного - за одной газетой гоняется полстраны, и до сих пор ее никто не видел?
ни у кого нет связей/контактов/знакомых и тд, которые могут ее найти?
Ivetta8• 27 сентября 2022
Ответ дляVERO.
а коли це - до кінця місяця? 30?
нібито вже вияснили, що вісник публікують двічі на тиждень, по вівторках та п*ятницях, тобто або сьогодні, або 30 буде наказ? або не буде.
VERO.• 27 сентября 2022
Ответ дляIvetta8
а коли це - до кінця місяця? 30?
В департаменті реєстрації мені чітко сказали, що наказ 259 опублікований в тому невидимому Віснику і він чинний. Саме той працівник передає на реєстрацію у Вісник законодавчі акти. І як підтвердження наводить реєстр законодавчих актів, що є офіційним джерелом.
VERO.• 27 сентября 2022
Може укрпошта щось може про ті Вісники сказати. Їх листоноші розносять?
завитушка• 27 сентября 2022
Блін, шо тут неясного
Вісник номер 74 від 23.09.2022
його сильно не продають, бо його нафіг ніхто не купує
на цей вісник підписуються в основному державні органи -адміністрації, КМДА, управління юстиції і всяке таке, в тому числі в електронному вигляді

подзвоніть в редакцію, подзвоніть може в цнап, в КМДА подзвоніть якшо вам там хтось буде шукати цей вісник, на крайняк можна підписатися на 1 місяць на електронну підписку, тільки треба уточнити які випуски будуть входити в той місяць
Ivetta8• 27 сентября 2022
Ответ дляVERO.
добре.
хтось може дістати той летючий голандець і зробити фото з припискою ’порадниця 27.09.22’?

і ми всі хором підемо готувати борщ та пити смачну каву.
VERO.• 27 сентября 2022
Ответ дляIvetta8
добре.

Готова сикнутися на донат тому голандцю)
Ivetta8• 27 сентября 2022
Ответ длязавитушка
Блін, шо тут неясного
Вісник номер 74 від 23.09.2022

так в редакцію дзвонять з п*ятниці, туди неможливо додзвонитись.
VERO.• 27 сентября 2022
В ОДА можна спробувати подзвонити. Мусять когось примушувати купляти такі видання. Наш районний суд не має. Може обласні? Є в когось знайому секретарі і т.д.