Веснушка• 27 сентября 2022
Парень сказал, ты не умеешь вести себя в обществе
Привет пример,всегда говорю его друзьям привет и пока,иногда ещё пару фраз.Ему этого мало.Говорила с его мамой,сказал ты с ней говорила без субординации,так нельзя.Вы такие темы затрагиввли,хотя говорили в основном о работе и кака мама у него молодец.Как себя в обществе то вести ещё надо не понимаю.
Веснушка
• 27 сентября 2022
Ответ дляЛеди на мопеде
А что конкретно ему не так .. не понравилось - это такое.. абы ляпнуть
Ему не понравилось,что я прямолинейная,что если кто-то мне не нравится я напрямую ему об этом говорю,что если он заставляет меня с кем то мило общаться-я не делаю этого или делаю через силу,а потом всеравно он мне говорит ты это уже не доя меня сделала в общении ,а для себя.Не умеешь ты по-нормальному ,весело с людьми общаться
Веснушка
• 27 сентября 2022
Ответ дляСовбез
Что это за темы такие о работе?
Ну например,я хвалила ее,говорила что ее б в начальники могли б поставить,такого специалиста как его мама сложно найти
Леди на мопеде• 27 сентября 2022
Ответ дляВеснушка
Льстите с порога? Вы видели его маму в работе, в коллективе?
Веснушка
• 27 сентября 2022
Ответ дляЛеди на мопеде
Да,и ни один раз
Звоночек• 27 сентября 2022
Ответ дляВеснушка
Да нет,просто мы общались ,а ему это не понравилось.Его мама сказала,чтоб он за меня держался,что мы типо одинаковые с ним
А он, наверное, мнит себя намного выше. Как там - он не в системе, он над ней )))
Улучшанский-Ухудшанский• 27 сентября 2022
Він очевидно вважає, що ви його мамі винні більше поваги, ніж вона вам, і що ви її проявили недостатньо. З друзями очевидно та ж історія. Для нього в усіх цих людей є моральна перевага перед вами, а ви в його картині світу маєте себе поводити як підлегла з начальником.
У мене схоже було, коли поїхала знайомитися до бабусі майбутнього ще тоді чоловіка. Їй треба була допомога по господарству, я читала книгу і хотіла дочитати до кінця розділу, там було кілька сторінок, і вона мені виказала, що коли вона щось каже, це треба робити одразу. В такому, знаєте, тоні начальниці, яка відчитує підлеглу. Тоді різко я не відповіла (хоча дуже хотілося, але тоді хотіла справити хороше враження, все ж, рідні майбутнього чоловіка - так, знаю, що дурна була), але такі барські замашки були і в наступні мої приїзди, благо, живе вона далеко і це було приблизно раз на півроку. Останній був кілька років тому, я для себе вирішила, що я до неї не наймалася, щоб у мене не просили, а вимагали допомогу таким тоном, наче я їй щось винна. Ну, і зараз стануть питати, чи ми щось брали з того господарства, тож одразу відпишуся, що поки я туди їздила то так, брала, якщо пригощали, але це не так, що ми з того городу харчувалися, на гостинці для неї ми точно більше витрачали ніж коштувало б придбати те, чим вона нас пригощала.
Але мій чоловік не вимагає від мене якоїсь ’субординації’ по відношенню до своєї рідні. Поваги - так, це нормально, але ж і мене потрібно поважати, а не сприймати за наймичку.
Совбез• 27 сентября 2022
Ответ дляВеснушка
Ну хз, может это ему не тактичным показалось
Ответ дляВеснушка
Ааа. Напряму говорите людям, що ті не подобаються? Ну тоді вибачайте, але ваша поведінка це не прямолінійність, а хамство. Прямолінійність - це коли вашої думки питають, і ви її прямо озвучуєте. Хамство - це коли вас не питають, але ви все одно озвучуєте свої негативні думки.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 27 сентября 2022
Ответ дляЛеди на мопеде
Вирішив що мама його тупим обізвала
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
Послали б ви її одразу під три чорти і не їздили більше до неї.
Ответ дляNuisance
Так пишу ж, молода була і вихована так, щоб бути усім зручною. Це з часом прийшло розуміння того, що якщо мене не поважають, то і я ніякої поваги не винна.
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
навчіть і мене читати дупою.
Автор каже своєму хлопцю, що їй хтось не до вподоби. А не тій л.дині хамить.
Бокс-орун• 27 сентября 2022
Ответ дляИнфотуфелька
Послать на 3 буквы. Мне мозг стал выносит после родов. Что мать его нужно на вы и по отчеству. Был послан нах... Пусть сначало выучить ИО тестя с тёщей.
А вы её как называли ?