Куда ж без меня• 27 сентября 2022

Неадекватный учитель - что бы Вы делали?

5 класс, она же классный руководитель. Дети на удалёнке.
Сегодня случайно попала на онлайн урок (ребенок сидел без наушников) и ужаснулась.
Она хамит, оскорбляет детей, тон отвратительный.
Неужели других родителей устраивает, чтоб с их детьми так обращались?
Кусочек Сыра• 27 сентября 2022
Приводите примеры, так не ясно. Как хамит и как оскорбляет?

Молчавочка• 27 сентября 2022
переводьте до іншого вчителя.
Молчавочка• 27 сентября 2022
Ответ дляКусочек Сыра
Мабуть просить тиші і закликає до порядку. А коли його діти ігнорують - свариться.
СМСница• 27 сентября 2022
Для початку записала б на диктофон
Молчавочка• 27 сентября 2022
Ответ дляСМСница
Для початку записала б на диктофон
І шо? Якщо вчитель не подобається - гоу до іншого. Нашо такі страждання? Диктофон, потім походи до директора. Потім сварка з батьками.
navariya• 27 сентября 2022
Был на днях фильм в инете..
Не смотрела.
Дистанционка.. Ученики начали его харить (препода)..
А он дал ответку - похарил всех...
Молчавочка• 27 сентября 2022
Нерозумію незадоволених батьків. Не подобається? Шкіл Більше в місті нема? Сидять незадоволені, а від поганого вчителя - не виженеш.
СМСница• 27 сентября 2022
Ответ дляМолчавочка
Яке гоу, якщо моя дитина в цьому класі і з цими дітьми 5-й рік?
Чому б це я гоу?
Може вчитель не влаштовує майже весь клас, тоді вона гоу в інший клас.
Микса6• 27 сентября 2022
Чаще бывает наоборот - неадекватные дети и их родители. Учителям только посочувствовать можно.

Молчавочка• 27 сентября 2022
Ответ дляСМСница
Чому б це я гоу?
А ну тоді пишіть колективне в РОНО (чи як цого там) і сидіть без вчителя взагалі. Чи ви думаєте що в штаті сидить свята вчителька яка чекає поки звільниться місце?
Молчавочка• 27 сентября 2022
Ответ дляМикса6
Он бачите, автор вже виганяти вчительку зібралася. Я вже розумію хто там ’поганий’.
СМСница• 27 сентября 2022
Ответ дляМолчавочка
А Ви б далі терпіли і переводили дитину в інший клас?
Такий собі варіант.
Телепузик• 27 сентября 2022
Выход один, перейти в другой класс. У нас такая неадекватная сто лет в школе работает и никто ничего сделать не может.
Молчавочка• 27 сентября 2022
Ответ дляСМСница
Такий собі варіант.
Я б перевела від неадекватного вчителя. Нашо терпіти? Чого моя дитина повинна мучатись декілька років?
Молчавочка• 27 сентября 2022
Ответ дляСМСница
Такий собі варіант.
А що ви пропонуєте? От просто цікаво.
Не стесняюсь• 27 сентября 2022
І у моєї 5-класниці така вчителька по математиці, вона і класний керівник. Істеричка!
СМСница• 27 сентября 2022
Ответ дляМолчавочка
Ваша дитина б до 5 класу не подружилася з однокласниками? Їй по фігу в якому класі бути?
Микса6• 27 сентября 2022
Ответ дляМолчавочка
Есть у меня такая подруга. Сын подросток с отвратительным характером, учиться не хочет, а учителя плохие.
Молчавочка• 27 сентября 2022
Ответ дляСМСница
Діти легко знаходять друзів. І вибір - сидіти з недаекватним вчителем чи змінити друзів для мене очевидний. Я перевела в 7 класі - нові друзі аденкватні вчителі - дитина стала зовсім інша.

Не стесняюсь• 27 сентября 2022
Ответ дляМолчавочка
А якщо ця вчителька викладає предмет на всій паралелі? То що, в іншу школу, забирати дитину з класу?
navariya• 27 сентября 2022
Як завжди - люблю історії)
Вчилась у школі, був в вчитель з історії - хтось дав йому прізвисько (на сьогодні - нік), Діоген.
Так ось, в нього була хвороба, схожа на ДЦП. Але норм був викладач)
Дурні хлопці...Розлили клей (міцний) на стул, де сидів викладач...
А далі....
Телепузик• 27 сентября 2022
Ответ дляСМСница
Чому б це я гоу?
Автор, вы рассуждаете, как и я когда-то. Очень жалею, что не забрала ребенка сразу. Тоже друзья еще с садика в одном классе. Позже нас разделили на профильные классы и мы перешли к другой учительнице. Это же совсем другое дело. А на ту неуравновешенную каждый год пишут жалобы, а она все-равно работает.
Иванка Бур• 27 сентября 2022
Ответ дляМолчавочка
переводьте до іншого вчителя.
и где логика?
не нравится президент - уезжайте в другую страну.
не нравится продавец - идите в другой магазин.

хамство нужно наказывать.
Молчавочка• 27 сентября 2022
Ответ дляНе стесняюсь
В нассаме так і було. Неадекватна математичка. Дитина математику не знала і боялася. Репетитори не допомогли, бо там дійсно притрушена людина була. Перевели в іншу школу - математика стала на 10 балів без репетитора. Дитина розслабилася, стала впевнена в собі.

То варто того було? Так!
Молчавочка• 27 сентября 2022
Ответ дляИванка Бур
и где логика?

хамство нужно наказывать.
А, то ви борець за справделивість? Знаю таких. Купа енергії і вільного часу. Вибір ваш.
Телепузик• 27 сентября 2022
Ответ дляМолчавочка

То варто того було? Так!
У нас тоже математичка, они наверное через одну такие))) Ее реально к детям пускать нельзя, это все знают и не отрицают, но работать продолжает.
Иванка Бур• 27 сентября 2022
Ответ дляМолчавочка
я в 90-х училась.
всем классом накатали заяву на хамовитую стерву училку.
с той поговорили и тётка попустилась.

потом в универе писали заяву на препода-хама.
уволили мразоту с позором. переехал вообще в другой город.

а вы молчите. мэээээ
Чудо Ф_ф КеДаХ• 27 сентября 2022
сесть рядом с учеником. чтобы учитель видела, что рядом родители.
Воленс-неволенс• 27 сентября 2022
Не все родители бывают на онлайн уроках
Запишите ее и к директору
Молчавочка• 27 сентября 2022
Ответ дляИванка Бур
я в 90-х училась.
с той поговорили и тётка попустилась.

а вы молчите. мэээээ
Нафік мені прогинати неадекватного вчителя? Вона не може нормально спвлкуватися. донести свій предмет до дітей. Нашо мені її перевиховувати (перевчати вчити дітей)? Я йду легким шляхом - не подобається? Шукаю інший варіант. А то бігай всіх перевиховуй - продавців, вчителів, лікарів. В мене нема стільки вільного часу як у вас. В деяких - то справжнє хобі перевиховувати.