Сегодня сержусь• 27 сентября 2022

Чи вірно виконане завдання?

З одного боку від прямої 4 точки, а з другого 6 точок. Всі вони є кінцями відрізків, що перетинають дану пряму. Зробіть рисунок іта обчисліть, скільки відрізків на ньому.
Просто красавица• 27 сентября 2022
Ответ дляПуФФынка_мисс
Ну ось нащо таке робити Якщо не розумієтеся, пройдіть мимо. Заплутуєте автора.
Тут я посперечалася б. В умові не сказано, що точки є кінцями ВСІХ МОЖЛИВИХ відрізків. Тобто, їх можна намалювати від 6 до 24.
Але так, не хотіла плутати автора.

ПуФФынка_мисс• 27 сентября 2022
Ответ дляПросто красавица
Але так, не хотіла плутати автора.
Тому і треба креслити всі, в умові не сказано які вам малювати, а які пропустити.
Просто красавица• 27 сентября 2022
Ответ дляПуФФынка_мисс
Ні, не треба. Тобто, можна, але не обов´язково.
В комменті 4 малюнок ніяк не протирічить умові задачі, а отже, підходить. Точок 4 і 6 з різних боків? Так! Всі вони є кінцями відрізків даної прямої? Так!
Всі відповіді від 6 до 24 будуть правильними.
Спростувати ви не зможете)
ПуФФынка_мисс• 27 сентября 2022
Ответ дляПросто красавица
Спростувати ви не зможете)
Ну ось тому деякі люди і не математики.
Просто красавица• 27 сентября 2022
Ответ дляПуФФынка_мисс
Ну ось тому деякі люди і не математики.
Не потрібно всім бути математиками. Інакше життя було б нудне)
І не потрібно бути математиком, щоб поставити зліва від прямої 4 точки, а справа 6.
ПуФФынка_мисс• 27 сентября 2022
Ответ дляПросто красавица
Ну, хоч це ви зрозуміли і добре.
Просто красавица• 27 сентября 2022
Ответ дляПуФФынка_мисс
Ну, хоч це ви зрозуміли і добре.
Ви зрозуміли, що я пишу про це з першого свого коменту, і добре.