Сегодня сержусь• 27 сентября 2022

Чи вірно виконане завдання?

З одного боку від прямої 4 точки, а з другого 6 точок. Всі вони є кінцями відрізків, що перетинають дану пряму. Зробіть рисунок іта обчисліть, скільки відрізків на ньому.
Руда ліса• 27 сентября 2022
Ответ дляСегодня сержусь
Так я шо не вірно намалювала малюнок?
Так, малюнок неправильний
Вам нижче вже написали - з´єднуєте між собою усі точки, які по різні боки від прямої і рахуєте відрізки

Ms. Android• 27 сентября 2022
Ответ дляНадежда наш компас
Мені здається, завдання на комбінаторику, треба порахувати УСІ відрізки. Тобто кожна точка з одної сторони з´єднується з кожною точкою з іншої сторони.
4×6=24 таких відрізки
А відрізками рахувати тільки ті, що з‘єднують точки, місця перетину з прямою і між собою не рахуються?
Грибной_Дождик• 27 сентября 2022
Ответ дляСегодня сержусь
В мене 5 відрізків вийшло які перетинають
у ВАС чи у вашоі дитини на контрольній в науковій зміні?
ПуФФынка_мисс• 27 сентября 2022
Ответ дляРуда ліса
Так, малюнок неправильний
Вони не розуміють, що одна точка може бути кінцем не одного відрізку
Надежда наш компас• 27 сентября 2022
Ответ дляMs. Android
Так, це випливає з умови задачі.
ПуФФынка_мисс• 27 сентября 2022
Ответ дляMs. Android
В умові сказано, що кінці тільки ці точки.
Руда ліса• 27 сентября 2022
Ответ дляПуФФынка_мисс
Ну, математику в принципі не всі розуміють, а геометрію й поготів
Я вся ваша• 27 сентября 2022
Ответ дляСегодня сержусь
А може бути ще й так?
Вы вообще условие не читаете?
ПуФФынка_мисс• 27 сентября 2022
Ответ дляРуда ліса
Так ще ж проблема, що тих хто розуміє, вони слухати не хочуть. Між собою там щось міркують, хоч вже люди все розжували та в рота поклали.

Не прохожу мимо• 27 сентября 2022
ось ще
Просто красавица• 27 сентября 2022
Ответ дляПосле шести ни-ни
для начала, точки должны быть по разным сторонам от прямой.
Автор не понимает, что значит по разные стороны от дороги!
Блин же. Хочется надеяться, что троллит. Выходит, ни автор, ни ее ребенок не понимают(
Ms. Android• 27 сентября 2022
Ответ дляПуФФынка_мисс
В умові сказано перерахувати всі відрізки, що зображені на малюнку.
ПуФФынка_мисс• 27 сентября 2022
Ответ дляMs. Android
Перечитайте ще раз.
Просто красавица• 27 сентября 2022
Ответ дляНе служанка
Вірно служать, а розв´язання задачі неправильне. Правильно може виглядати приблизно так, як на фото
Ні, це неправильно. Кінцями відрізків є 10 заданих точок. А ви ще дві поставили.
Якщо 4 з однієї сторони(припустимо, жовтих), 6 з іншої (нехай, блакитних), і кожну жовтуз´єднати з кожною блакитною, то вийде 24 жовто-блакитних відрізка.
ПуФФынка_мисс• 27 сентября 2022
Ответ дляMs. Android
До того ж на малюнку перетинатися будуть і самі відрізки між собою, тому і важливо читати уважно умову.
Просто красавица• 27 сентября 2022
Ответ дляСегодня сержусь
Так я шо не вірно намалювала малюнок?
Рахувати до 6 вмієте? Або дитину попросіть. Нехай порахує точки зліва, запише число. А потім справа, і теж запише. Якщо записані будуть числа 4 та 6, то можете вважати свій малюнок правильним.
Просто красавица• 27 сентября 2022
Ответ дляНе прохожу мимо
Може й так, я ж не бачу підручника, що за тема.
Немає різниці, яка тема. Завдання цілком зрозуміле.
автор Сегодня сержусь • 27 сентября 2022
Ответ дляНе прохожу мимо
ось ще
Так) дійшло до мене
Не прохожу мимо• 27 сентября 2022
Ответ дляПросто красавица
Знаючи тему легше вирішити

Не прохожу мимо• 27 сентября 2022
Ответ дляСегодня сержусь
Так) дійшло до мене
Добре) Це який клас?
Просто красавица• 27 сентября 2022
Ответ дляРуда ліса
Знаєте, можна посперечатись з умовою, і замість 24 відрізків намалювати 6, 10, 15.
Але не треба розуміти математику, щоб поставити 4 точки з однієї сторони від прямої і 6 з іншої. Це вміння прочитати ОДНЕ речення, проаналізувати і використати ПОБУТОВІ навички.
Просто красавица• 27 сентября 2022
Ответ дляНе прохожу мимо
Знаючи тему легше вирішити
Тут згодна.
Не прохожу мимо• 27 сентября 2022
Ответ дляПросто красавица
Та шо ж ви причепилися. Ну натикала автор точок не туди, то що? Одразу розстріляти? Ранок, спати хочеться а не задачі вирішувати
Просто красавица• 27 сентября 2022
Ответ дляНе прохожу мимо
Та хто чіплявся? Ви вточнили, я відповіла.
Хоча дуже сумно за наших дітей і, тим більш, дорослих, які не вміють розуміти написаний текст. Математика, то таке. Але це стосується всього. І відсутність критичного мислення у більшості населення - це вже проблема.
Не служанка• 27 сентября 2022
Ответ дляПросто красавица
Згодна
На границе• 27 сентября 2022
Ответ дляСегодня сержусь
Дівчат допоможіть яка відповідь вірна
Пост 4 самий вірний. Але там ще можна відрізків накреслити між різними точками
Не прохожу мимо• 27 сентября 2022
Ответ дляПросто красавица
Може по географії автору допоможете?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3206228
А те, що батьки хочуть допомогти дітям, дуже добре!
ПуФФынка_мисс• 27 сентября 2022
Назвемо точки.
А, В, С, D з однієї сторони прямої
F, G, H, K, M, P з другої сторони
З´єднуємо у відрізки: AF, AG, AH, AK, AM, AP, BF, BG, BH, BK, BM, BP, CF, CG, CH, CK, CM, CP, DF, DG, DH, DK, DM, DP.
ПуФФынка_мисс• 27 сентября 2022
Ответ дляНа границе
Ну ось нащо таке робити Якщо не розумієтеся, пройдіть мимо. Заплутуєте автора.
Просто красавица• 27 сентября 2022
Ответ дляНе прохожу мимо
Може по географії автору допоможете?
А хто казав, що погано?
Погано, що автор разом з дитиною не змогли зрозуміти де у дороги різні сторони. Знання математики не потрібні для цього. Може, географія)