Бюст Березуцкого• 27 сентября 2022
Спонсори в Британії дивно себе поводять.
Приїхала по спонсорській програмі, маю невеликий дохід, зараз диплом переводжу і записуюсь на мовні курси, бо погано знаю англійську.
Нічого чужого мені не треба, то ж відразу намагалась розповісти, що я сама купуватиму собі їжу, давати на комунальні і тд.
Вони яро відмовлялись, мовляв, ми все купим, ти тільки напиши список, не купуй їжу, не купуй нічого, все що хочеш тобі.
Ну, добре.
Проблема #1.
Почала з ними проживати а вони, вибачте, не змивають туалет. Я спочатку змивала, потім вони сказали що це «дуже шумно» і просто пшикать треба вонючкой.
Ну, я пробувала тихо змивать, потім забила і перестала, то їх правила.
Питання - це економія води? Знаючі, скажіть. Бо я вже геть запуталась.
Проблема #2
Все рівно трошки їди купую, але вчора перший дзвіночок пролунав вчора. Купила дорогий сир, бо я такий люблю, готую собі, кажу - давай поїмо. Каже - я не буду твій сир їсти, бо він дорогий.
То я не зрозуміла, навіщо вони казали, що я можу все їхнє їсти? То просто ввічливість? І чому відмовляються їсти моє, натякаючи що я транжира? Хто розбирається в менталітеті, чому так?
В результаті я сказала, що якщо вона той сир не скуштує, то я його викину. Поїла.
І останній дзвіночок. Проблема #3
Зранку, ось тільки що, захотіла випити молока, спитала, чи можна взяти печиво (завжди питаю з ввічливості, хоча вони казали нічого не питать і почуватись як вдома). Вона сказала ні, бо зранку вони не їдять солодке.
Так а при чому тут ти? Я їм, а не ти. Я спитала, чи можна, а не тебе годую.
Мене це так вибісило! Кажу - ну то я собі куплю тоді.
Ну то нафіга казать одне, а робить друге? Це якийсь мазохізм чи що?
І чому не зливають відходи? Це економія? А якщо так, то навіщо вона, як вони мені самі хвалились що в них дохід 10 000 фунтів і «гроші не мають значення»?
Зразу напишу, що люди в принципі вони хороші, але якісь наче показушні. Приглашають дуже багато людей додому (сусідів, друзів з якими не спілкувались довго) щоб наче ото мене показать, відчуваю себе як на смотринах. Але все рівно, не кожна ж лбдина приютить може, тому й дякую.
Але відчуваю себе якимсь песиком, бо жінка спонсор не працює, тому коли я виходжу з дому вона біжить за мною, і я не можу взагалі ні одного дня побути наодинці, бо через ввічливість постійно з нею гуляю. Це у всіх так англічан чи тільки моя? Постійно хоче прогулок, гратись, дивитись фільм разом і тд, а мені не до того, в мене в голові війна, наші новини, я їй кажу - сьогодні взагалі немає настрою, вибач, а їй хоч би що, пішли гулять і все.
Це якийсь махровий егоїзм?
Ну, добре.
Проблема #1.
Проблема #2
І останній дзвіночок. Проблема #3
Це якийсь махровий егоїзм?
Бюст Березуцкого
• 27 сентября 2022
Взагалі вони мене не виганяють, навпаки, наче ото за руки схватили не відпускають. Я коли сказала що дивилась оренду в інтернеті, то ця жінка чуть не плача побігла до себе в кімнату, прийшлось йти заспокоювати
Бюст Березуцкого
• 27 сентября 2022
До речі сир коштував 5 фунтів, я взагалі не розумію де тут «дорого».
Що ж вона тоді подумала про мій шампунь за 9£?
Бюст Березуцкого
• 27 сентября 2022
Ответ дляКокосиха
Выезжаете, я на ваше место приеду, черкните номер)
Повірьте, воно вам не треба.
А_я_ЛОЖУ!• 27 сентября 2022
Не думаю. То, автор свої звички, свій менталітет, свої правила який вам чужий. Ми не маємо бути всі однакові. Все що вам незрозуміло, можна просто спитати ротом. Але все одно я була б вдячна за те що поселили. Про їжу проблем не бачу, купуйте, їште.
Бюст Березуцкого
• 27 сентября 2022
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Я питаю ротом, вони кажуть одне, а на ділі друге, я не можу добитись правди(
Кокосиха• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Повірьте, воно вам не треба.
Поверьте это оно вам не нужно, а другим как раз очень нужно
Шмоточницаца• 27 сентября 2022
Треба з нею поговорити. Що ви жива людина і вам потрібно бути на самоті. Не бійтесь включати дурочку. Печиво можна? Не їсте, а я прям не можу. То МЕНІ можна печиво?
Ядвига Юсьлегко• 27 сентября 2022
Жах, боже автор, ну шо вам не вистачало на рідній землі.? Невже на нашій неньці не знайшовся клапоть землі, щоб прихистити вас? Чужа хата- гірше ката
А_я_ЛОЖУ!• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Тоді просто ставтесь з повагою. Не дала ті коржики, купіть собі самостійно.
Бюст Березуцкого
• 27 сентября 2022
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
За їжу, вона дуже нервує коли я купую і влаштовує обідки, що я трачусь(
Просто зараз немає за що зняти, будуть в слідуючому місяці, а як зараз бути не знаю. І то, на аренду вистачить, а на життя не знаю.
ЛюблюДевчонок• 27 сентября 2022
Автор, поясніть за змивання туалету. Коли вже можна змити, а коли ще ні?
Це дні, години, рази?
Сральню не смывабт это конечно жестяк
Остально такое. Ну не ест она сыр или что-то ещё, не угощайте её. Сами ешьте втихаря или открыто. Зачем её заставлять его есть?
Печенье тоже. Что значит она запретила? Вы её рабыня? Захо ели съели. И к тому же автор, если она сказала вам ничего не покупать это не значит что нужно слушать её. Покупайте, я разрешаю.
Бюст Березуцкого
• 27 сентября 2022
Ответ дляШмоточницаца
То я так і роблю, вона наче не чує, я і не розумію, чи це ввічливість чи щось з психікою. Каже одне, на виході інше, а я не екстрасенс.
Трахтибидох• 27 сентября 2022
Так і у нас люди різні, то ви в інших сім´ях не жили, і не знаете
Вам можуть заскоки батьків розказати, тут такі заскоки, що капець
Свекри , пенсія 17 тис на двох
Руки миють у мисочці, хозяйственим милом, потім зливають унітаз
Свекри , пенсія 17 тис на двох
Бюст Березуцкого
• 27 сентября 2022
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Я чесно кажучи давно хотіла виїхати в іншу країну, але ваші слова то є правда.
В Україні залишилась хатка. Зараз переїхала, бо потрібно грошима помогати батькам і друзям волонтерам, а тут зп мінімальні дуже хороші, я не можу виїхати бо дуже треба гроші.
Большая_медведица• 27 сентября 2022
Ну что тут скажешь, крепитесь
Для меня самое страшное из описанного выше - не смывать, я не брезгливая - но запах говна и вид до рвотных позывов, поэтому я очень болезненно отношусь к общественным туалетам.
Остальное неприятно но терпимо.
БезПаспортаНеПродаю• 27 сентября 2022
Ответ дляТрахтибидох
Свекри , пенсія 17 тис на двох
Колись тут була така тема. Про дивну поведінку батьків
Бюст Березуцкого
• 27 сентября 2022
Ответ дляЛюблюДевчонок
Це дні, години, рази?
Я сама не зрозуміла, какашок я не бачила, але мочу так, вони то змивають то ні, вночі неможна змивать.
За комуналку платять 80£ в місяць.
А_я_ЛОЖУ!• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Автор, це люди з іншим вихованням їх світ, не наш. Я про це багато чула від блогерів емігрантів. Ви або адаптуєтесь до умов або просто шукаєте інше житло. Головне не загострюйте увагу на дрібницях, якщо можете вирішити питання самостійно.
Бюст Березуцкого
• 27 сентября 2022
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Я купила недавно дві пачки, собі і їй, то вона образилась, що я щось купую. А я просто хотіла спокійно їсти свою їжу і про всяк випадок і їй
Я б такое не носила, но продаю• 27 сентября 2022
Ответ дляТрахтибидох
Свекри , пенсія 17 тис на двох
Дідусь та бабуся мого бувшого після миття в ванній воду не зливали а змивали унітаз. Однієї ванної примірно на неділю вистачало )
Приблизно така ж пенсія+льготи як дітям війни+ до останніх днів підробляли.
Запасу їх грошей і майна хватило б на кругосвітку.
А от така економія.
КонхфЭдкаТузик• 27 сентября 2022
Они вообще не смывают или ждут когда покакают и смывают? Я не понимаю
Чавонадо• 27 сентября 2022
Ответ дляБюст Березуцкого
Походу вас как комнатного пёсика взяли .
Сорри , но прям очевидно
Бюст Березуцкого
• 27 сентября 2022
Ответ дляChakra
Сральню не смывабт это конечно жестяк
Спасибо) Та я так і роблю, купую та їм. Якби вона ще й не ображалась на це. Якись психологічний абьюз.
тогдалия• 27 сентября 2022
Ответ для4есотка
Удалено администрацией...
Ну не читайте, у чому проблема? Людина намагається перейти на українську, без помилок ніяк якийсь час.
Ластоноша• 27 сентября 2022
Ответ для4есотка
Удалено администрацией...
Може людині огидна кацапська мова і вона перейшла на українську? Не треба за це тюкати. Я теж перейшла і роблю помилки, але я стараюсь
Бюст Березуцкого
• 27 сентября 2022
Ответ для4есотка
Удалено администрацией...
Пишу як розмовляю, погано знаю чисту українську, по русски не хочу.