дамаАмстердама• 27 сентября 2022

Пологи. Кесарів розтин vs Природні пологи.

Якби у вас був вибір, це більше питання для тих хто народжував, чи змінили б ви свій вибір?
Я наприклад так. Я народила природньо, тепер там відро. Могла б повернути час назад зробила б кемеревий розтин. Скажіть які пологи все-таки краще?
Я взагалі мало знаю про кемеревий розтин , всі + і - але чисто по цій причини обрала б розтин аніж природні пологи.
Ще цікавить як відбувається розтин? Тобто коли закінчуються схватки тоді ріжуть? Жінка спить чи просто обезболюють і нічого не відчуває? Чи шкодить це дитині?
Результат:
вже голосів: 69
39 (56.52%) Я за природні пологи.
30 (43.48%) Кесеревий розтин
Поддакиваю иногДА• 27 сентября 2022
Ответ дляФедорино Горе
У меня было второе КС 3 года назад, 2й роддом в Киеве. 4 часа в реанимации, потом с мужем и ребенком в семейной палате. ЭА. В тот же вечер нормально ходила, родила в 8 утра.
Так тоже бывает
Зависит от времени КС и состояния мамы
АяВсёЗнаю• 27 сентября 2022
Ответ дляАпрель Ивановна
Раніше й після звичайних пологів довше тримали.
У мене не було ускладнень, тому виписали швидко.
Подрузі під час КР робили ще одну планову операцію (була фіброміома), то її виписали на 8 день.
Але після звичайних можна було домовитись, щоб не тримали)
КР - добре тільки в деяких випадках, а не ’за бажанням’ імхо
Апрель Ивановна• 27 сентября 2022
Ответ дляLarsonPeterson
во дела, а я на 4 день после кс только из наркоза полностью вышла.
прикидываю, открывалю глаза - а я уже дома и выписана... гыгы
У мене двічі був загальний наркоз.
Перший КР був після 14 годин переймів, останні півтори години перейми були по хвилині через 45 секунд. Я була змучена і втратила багато крові. Але прокинулася через дві години спочатку (оперували ввечері), зранку вже нормально. Гемоглобін був 72 і я ледве рухалася, тримаючись за стіни.
Другий КР був планово на 11:30 ранку, розбудили мене остаточно ближче до 14, о 15 принесли дитину. А в 12 наступного дня перевели в звичайну палату, і у мене нічого не боліло, почувалася цілком пристойно, навечір вільно ходила. Сусідці було важче, вона лежала точно більше 5 днів.
Тому й пишу, що швидко виписують, якщо немає ускладнень.
Из ДОМа-2 Я• 27 сентября 2022
Ответ дляГоловная
Я за ЕС
Но это больше с психологический точки зрения, я думаю, что женщине важно понимать, что её беременность завершилась природными родами, многие женщины говорила, что из-за Кесарево не было ощущения завершения беременности, не знаю, как у вас?
плюс сейчас можно поставить эпид.анест.
Кесарево по показаниям конечно же обязательно, не нужно рисковать ни собой, ни ребёнком, особенно если беременность многоплодная
Чего только не придумают с психологической точки зрения. Нет никакой разницы, были это ЕР или КС.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 27 сентября 2022
мне было так плохо после второго кс, не подействующая анестезия, наркотик добавленный, чувство, что умираю, начавшееся кровотечение, долгий отходняк, адские боли после, я не могла нормально двигаться долго..... я в реанимации лежала и думала, какого черта я на это пошла... первое кс прошло легче
Сиамская сороконожка• 27 сентября 2022
Идеальные ЕР лучше идеальных КР.
Света С Приветом• 27 сентября 2022
Це вирішувати повинен лікар. Ідеальних пологів нажаль не буває. І при ЕР і при КС є як плюси, так і мінуси. Однозначної відповіді немає.
Головная• 27 сентября 2022
Ответ дляИз ДОМа-2 Я
Это говорили не психологи, а женщины, пережившие кс
Татьяна-2448• 27 сентября 2022
Были только одни роды - ЕР. И ну его нафиг, больше не хочу рожать 🙈
Ещё и ребенка чуть не угробили
Завидую тем у кого все легко прошло
Из ДОМа-2 Я• 27 сентября 2022
Ответ дляГоловная
У меня тоже были вторые роды КС. Не было такого. Видимо есть очень впечатлительные женщины .
Машка-замарашка• 27 сентября 2022
Только забеременела, убедила мужа, что мы доплатим за кс, договоримся с врачом даже без показаний! Меньше смерти я боялась только родов. Дико боялась всю жизнь.
По итогу решиоа рожать сама. Когда в последний момент сказали, что может быть кс, страшно расстроилась
По итогу я так рада, что были ес! Лучшее впечатление в жизни! И у мужа тоже
Даю справку• 27 сентября 2022
Я выбрала кс и выбор свой не меняла бы
Даю справку• 27 сентября 2022
Ответ дляАпрель Ивановна
Мені робили планово другий КР. На терміні 40 тижнів.
Раніше роблять, якщо плацента починає передчасно старіти або ще є причини.
І для здоров´я жінки краще, коли перейми почалися.
Я не знала і не чекала. Трошки проблем маю.
Лікарям простіше не чекати, тому про ускладнення вони не кажуть.
А какие осложнения?
Апрель Ивановна• 27 сентября 2022
Ответ дляДаю справку
А какие осложнения?
У мене зараз дуже рясні місячні.
Але бувають ще спайки, проблеми із зачаттям, аденоміоз.
Це якщо операція пройшла успішно, про помилки лікарів тут не йдеться.
Іноді буває, що неможливо зупинити кровотечу після операції і мусять видалити матку.