Санта Барбара• 27 сентября 2022

Скільки ви донатите ЗСУ?

Я за 7 місяців близько 10 тисяч грн. Це від обох з чоловіком.
Сподіваюся адміни дадуть змогу поговорити анонімно.
Бо без аноніму не всі захочуть писати.
Навіяно темою, де жінки писали що не ходять в салони, манікюри, педікюри, лазери і тд всі гроші замість цього йдуть на ЗСУ.
Я сподіваюся в темі немає нічого такого щоб поговорити про це.
Якщо ви проти то я її закрию
Я допомагаю, але і собі не відмовляю в манікюрі чи фарбуванні.
Борода• 27 сентября 2022
Трачу все деньги на семью, на ребёнка. У меня лишних денег нет, поэтому никому ничего не посылаю. Я считаю, что ЗСУ должно обеспечивать государство и МО Украины. Это их прямая обязанность.

Чудо в декрете• 27 сентября 2022
Ничего. Самой не хватает!
Сумка с непогодой• 27 сентября 2022
Помогаю в силу своих возможностей

Завтра впервые за пять лет иду к косметологу. Извините, но для меня десять тысяч существенная сумма
автор Санта Барбара • 27 сентября 2022
Ответ дляВоздух в банке
не доначу, самим бы выжить... пусть донатят, у кого есть на хлеб с икрой
У мене на хліб є, на ікру нема (хіба на НР). Але допомагаю, бо є можливість ту тисячу скинути в місяць заради перемоги. Не було б 1000, скинула б 100.
Якщо виживати, то ясне діло, що не до того. Бережіть себе)
Фамильная фондюшница• 27 сентября 2022
Где-то 12 тыс,но и отец ребёнка собирает очень много гуманитарки и много помогает нашим ЗСУ,пока я большую часть времени проводу с ребёнком за границей и нету такой возможности работать
автор Санта Барбара • 27 сентября 2022
Ответ дляУраганнаЯ
Немає змоги допомагати більше( В Еві завжди до чеку додаю 10-15 грн. Ковідні 250 ( скільки залишалося), на байрактари 100 і ще разів 5 по 50-100 грн
А я на байрактар не переслала. Так хотіла внести свою частку і бути причетною, але приват повертав всі гроші)))
А моно в мене нема, не дійшли руки
Баба_Воля• 27 сентября 2022
Ковидную тысячу перевел муж. Он донатит что-то еще. Я - нет и не собираюсь.

Бабулька• 27 сентября 2022
1,5%, а может даже 3 если приняли
Гага Газу• 27 сентября 2022
Близько 90 тисяч грн з червня. І продовжую донатити.
УраганнаЯ• 27 сентября 2022
Ответ дляСанта Барбара
А моно в мене нема, не дійшли руки
Ну нічого) Скинете на щось інше) В мене теж моно нема, але пройшло все
КапитанльнаЯ• 27 сентября 2022
По 50-70 грн кожен день на різні банки в моно. Крім того 6500 грн які прийшли як підприємцю і кілька донейтів по ~500 грн.
автор Санта Барбара • 27 сентября 2022
Ответ дляZelenkа
Допомагаю на конкретну ціль тим, кого знаю особисто і хто точно воює. Притулам на оренди супутників, сподіваюсь, наш мудрий нарід більше скидати не буде.
Допомагати, вважаю, треба конкретно. А не у міфічні банки, фонди і т.д., звідки немає контролю.
А чому Притулі не можна?
Недовіра? Я щось пропустила?
автор Санта Барбара • 27 сентября 2022
Ответ дляZelenkа
Але в цілому згодна, краще тим кого знаєш точно
Брехушка• 27 сентября 2022
50 грн
я ж не блогеры, которым деньги девать некуда
киквика, баба даша наши местные бесят
у них миллионы, они и дают и спасибо им
у меня нет
Мамаша в бигудях• 27 сентября 2022
Десять тысяч ушло только за первый месяц, даже не столько на донаты, сколько на волонтерство. А потом уже по 2-3 тысячи каждый месяц. Если кому-то конкретному, то доначу больше, если просто на общий донат, то меньше
Пошаманю• 27 сентября 2022
По возможности,не считаю
но только людям которых знаю лично либо по реквизитам тем,кому доверяю
притуле и прочим не доверяю
Zelenkа• 27 сентября 2022
Ответ дляСанта Барбара
А чому Притулі не можна?
Недовіра? Я щось пропустила?
Тут кожен сам собі вирішує. Особисто мені не сподобалась ця історія із народними Байрактарами.
Мені більше подобається, коли все прозоро: є ціль, є сума. Зібрали, купили, відчитались, і до наступного збору.
А не як бездонна бочка, дайте, дайте.
автор Санта Барбара • 27 сентября 2022
Ответ дляБорода
Звичайно, повністю погоджуюся!
Але якщо не забеспечує, то незай бажаючі допомагають хлопцям, бо інакше як?
ЗабежАЛОЧКА• 27 сентября 2022
Ответ дляУраганнаЯ
дівчата , не все рахується грошима. Помагайте тим, кого знаєте: сушені овочі/фрукти, закрутки домашні, навіть теплі в’язані шкарпетки зі старого светра - це теж велика допомога. Хто біля госпіталю - принесіть домашню канапку хлопцям, посидіть, поговоріть з ними. Повірте, це теж велика частка донату

Берюковна• 27 сентября 2022
Остатки на бонусных картах, типа Евы.
А так - нисколько. Нет возможности.
Ковидной тысячи нет, против ковидной вакцины.
Считаю, что военных должно обеспечивать государство, мы платили военный налог с 2014 года.
Мы содержим свою семью.
ЗабежАЛОЧКА• 27 сентября 2022
Ответ дляРадостина
В мене троє дітей, на ікру часто не вистачає, чоловіку урізали зарплату, але я намагаюся донатити, роблю хоч щось! Щоб якось наблизити перемогу і допомогти. Зараз активно роблю окопні свічки.
окопні свічки цього потрібно постійно і багато
автор Санта Барбара • 27 сентября 2022
Ответ дляГага Газу
З такими людьми, нас не перемогти
Волшебная палочка• 27 сентября 2022
Не знаю, як порахувати. Якщо з одягом і ’дрібнийями’ для чоловіка, то в середньому 10-15 щомісяця. А без цього, то можу вдвічи меньше. У цьому місяці вийшло 37 😯
ЗабежАЛОЧКА• 27 сентября 2022
Ответ дляZelenkа
ми так ще в 2014-му згрупувались і допомагали, такої самої тактики дотримуємось і зараз. В кожній громаді є люди, котрі на передовій, тому найкраще, щоб кожна громада тримала безпосередній контакт зі своїми і закривала їхні нагальні потреби.
Берюковна• 27 сентября 2022
Ответ дляПошаманю
По возможности,не считаю
притуле и прочим не доверяю
притула это не тот, кому стоит доверять, время всё расставит на свои места
УраганнаЯ• 27 сентября 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Я розумію. Брат там( Періодично збираю продукти по знайомим для хлопців. Вони під Харковом
автор Санта Барбара • 27 сентября 2022
Ответ дляБрехушка
50 грн
киквика, баба даша наши местные бесят
у них миллионы, они и дают и спасибо им
у меня нет
Кіквіку знаю. Ясне сонечно таке.
Zelenkа• 27 сентября 2022
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
От тому я ще з 14 року як знаю особисто волонтерів, так і досі волонтерська організація допомагає і поміч точно йде, куди треба.
Мені ще подобається, як це організовано в Олени Моновою, яка допомагає збором харківським котикам.
когдадеЦкие• 27 сентября 2022
Нажаль немає можливості донатити.
Зарплата мінімалка 5200 грн, самій ледве вистачає на життя(((
Zelenkа• 27 сентября 2022
Тобто, не котикам, а військовим:)