Несу пургу• 28 сентября 2022
ФОП 1гр. Скажіть на час військового стану, ми маємо право не сплачувати і ЕН і Е
Діяльність не веду, немає можливості (клієнтів). Наче на початку війни казали можна не платити, чи я щось плутаю?
Юлия Крамарева• 28 сентября 2022
З 1 березня 2022 можна не сплачувати ЄСВ за себе(але й страхового стажу теж не буде)
З 1 квітня 2022 і до закінчення воєнного стану можна не сплачувати ЄП 1 та 2 групі. Але податкова рекомендує сплачувати,якщо ви маєте таку змогу, типу допомогати наповнювати бюджет і т.д.