L-i-s-a-92af• 28 сентября 2022

Почали затримувати студентів. Відео із соцмереж

⚡️У відповідь на протести від студентів, що навчаються в іноземних вишах,  у пункті пропуску "Шегині" на кордоні з Польщею почали затримувати студентів. Відео із соцмереж.

https://cutt.ly/m-YT
Елена1265• 28 сентября 2022
Ответ дляShyn
Только есть нюанс. Если теща захочет домой, то и зять должен вернуться. Пока наказания за невозврат не придумали, но он на подходе, я так понимаю.
Это вполне справедливо
автор L-i-s-a-92af • 28 сентября 2022
Ответ дляmaryana01
Удалено администрацией...
Не правда!Ви свідомо брешете чи маніпулюєте на користь зацікавленої сторони?
Invictusgirl• 28 сентября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
нижче вашого посту жіночка, яка декілька тижнів билась в істериці про облік жінок.І хто тепер повіпить, що мадам не на зарплаті?
Серьезно ?
А ничего , что благодаря тем , кто бился, женщины не закрыты в клетке ?
Если для вас норма жить в диктатуре , где нарушаются права человека , то вам на рашу.
А мы рашу номер 2 не хотим здесь или зачем тогда воюем ?
автор L-i-s-a-92af • 28 сентября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
подивіться відповіді як під копірку. нові методичкі роздано
Сколько вашему Никитке?
Invictusgirl• 28 сентября 2022
Ответ дляL-i-s-a-92af
Сколько вашему Никитке?
Там их больше 3 видимо
Уж очень она хотела женский учёт
автор L-i-s-a-92af • 28 сентября 2022
Ответ дляUkrainien
автор, за вашим посиланням переадресовує на канал блискавка і пропонує підписатися (реклама?). жодного відео там про студентів я не бачу
Відео в вайбері.Я не заю, як з впйбера його додати.
МАМА НИКИТКИ-2• 28 сентября 2022
Ответ дляL-i-s-a-92af
Насправді давайте ще говорити про те, що дійсно це не мільйони людей, це, можливо, 5-6 тисяч, можливо, навіть 10 тисяч. Але це якраз таки ті глобальні знання, які будуть відбудовувати країну.
ви не встигли зробити сину документи. в вас дитинв 18 років. Нижче пише жінка, яка має чоловіка далеко за 40. і яка відкрито писала, що не встигла купити довідки. Тепер подумайте, то чи влада винна чи такі хитрожопі бугаї, які своіми діями закрили вашій дитині виізд.
meatlug• 28 сентября 2022
Ответ дляL-i-s-a-92af
Підписала а толку?
Навчальний рік в більшості європейських та британських вищих навчальних закладах починається саме зараз - з середини вересня до середини жовтня. Мова йде не лише про здобувачів магістерського ступеня, але й асистенти – стажисти, аспіранти та докторанти. Якщо українські студенти не зможуть прибути на навчання, вони втратять своє місце.
Вы абсолютно правы. Они спецом время тянут, чтоб ребят отчислили и тогда вопрос сам собой решится.
Но я считаю, толк есть. Это в любом случае прецедент. Нельзя бить и унижать людей за то, что они хотят учиться. Девушки 18-25 лет свободно воспользовались возможностями, которые появились в этом году. Университеты охотно принимают наших студентов, дают гранты и тд. Почему парни не могут учиться? Это явная дискриминация, которую осуществляют по-крысиному, без разъясняющих официальных документов, на внутренних распоряжениях. Более того, не хотят давать официальные отказы - не на что опереться, не хотят создавать судовой прецедент. Это произвол.
Все эти крысы провластные повывозили своих детей, а наши пусть в метро учатся.
maryana01• 28 сентября 2022
Ответ дляInvictusgirl
Серьезно ?
Де саме ви воюєте? На дивані, за столом, чи на кухні між кастрюлями...
Fashion_besties• 28 сентября 2022
Ответ дляL-i-s-a-92af
Щоб не було зловживань, мають бути чітко прописані запобіжники в постанову Уряду, щоб співробітники — наші інспектори, коли оформляли громадян на кордоні, чітко ними керувалися», — сказав речник ДСНС у прямому ефірі.

Тут я з ним абсолютно згодна. Тільки хочеться спитати — а чому ніхто у владі досі не розробив цих запобіжників? Чому держава тільки зараз поставила студентів перед фактом?

Зрозуміло, що відділити зерно від полови й розібратися, кого випускати за кордон, а кого ні, складно. Але студенти 2–4-х курсів, які навчаються у своїх вишах не перший рік, мали б виїжджати на навчання без перешкод. Ті першокурсники, хто тільки-но закінчив школу, виїдуть і без спеціальних дозволів, — їм ще не виповнилося 18. Точно не намагалися ухилятися від служби в ЗСУ ті, хто подавав документи на вступ до закордонних вишів ще до війни, восени чи в грудні (не всі країни проводять вступну кампанію лише влітку, як це робить Україна). Отже, слід було розбиратися, як працює система вступу, де є можливості для схем, а де — ні. Уряд, правоохоронці, прикордонники мусили разом шукати рішення.
Ті хто подав на вступ після війни - люди третього сорту?
Це дискримінація і обмеження свободи
МАМА НИКИТКИ-2• 28 сентября 2022
Ответ дляЕлена1265
В чем я виновата? В противозаконных действиях власти?
Насмешили. Можно подумать, я что-то незаконное хотела. Ваши обвинения очень странные
А если запретят выезжать мужчинам тем, у кого 3+ детей, вы будете в этом обвинять тех, кто во время войны родил 3-го ребенка? 😂🤣
я вважаю, що багатодітні повинні бути на фронті і захищати своє потомство. Дітей до 23-24 не потрібно призивати, ім потрібно вчитись.
Invictusgirl• 28 сентября 2022
Ответ дляmaryana01
У меня муж воюет .
Я против женщин на войне .
Ещё есть вопросы ?
Но на мой вы ни на один не ответили , так что Адиос !
Ledi April• 28 сентября 2022
Ответ дляIanxMickey
Тоже наблюдаю за ней. Она вечно орет на других, что боты и т.д. Но как говорится: ’на воре и шапка горит’. Мадам в вечных истериках. :)
Я вообще в восторге от этих воительниц чужими руками. Хотят продолжать, пусть будут готовы принять участие.
МАМА НИКИТКИ-2• 28 сентября 2022
Invictusgirl
я другий місяц пишу, що ніхто жінок не закрив би. не вигадуйте. Ваші істерики до одного місця. Накз був і без ваших істерик . Нікому істерички з ПМС на передовій не потрібні.
meatlug• 28 сентября 2022
Ответ дляЕлена1265
Вы же понимаете, что они это делают по указанию свыше, а не по собственному желанию?
Вот пусть свыше официально подпишут документ, а не крысят внутренними распоряжениями.
Тогда это можно будет оспорить в суде.
МАМА НИКИТКИ-2• 28 сентября 2022
Ответ дляL-i-s-a-92af
Сколько вашему Никитке?
Ledi April• 28 сентября 2022
Ответ дляInvictusgirl
Серьезно ?
Воюем? Это вы о себе с какой стати так пишете? Идите и воюйте, а то только чужими руками воинственные.
Suertq• 28 сентября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Так иди
Елена1265• 28 сентября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Весь прикол в том, что всем все равно на ваше мнение и оно не имеет никакого значения. Вот вообще не несет никакой смысловой нагрузки. Есть закон, нормативно-правовые акты, где прописано, что можно, что нельзя, кому можно, а кому нельзя. А все остальное - ненужные, бессмысленные эмоции
maryana01• 28 сентября 2022
Ответ дляInvictusgirl
У меня муж воюет .
Я против женщин на войне .
Ещё есть вопросы ?
Я не бачу ваших питань до мене.
Запитання в мене є до вас, так. Що таке ЗУ?
МАМА НИКИТКИ-2• 28 сентября 2022
Ответ дляSuertq
Так иди
на це питання я вде 100500 раз відповідала. Піду після того, як всі чоловіки побудуть на фронті, но до цього ще далеко.
meatlug• 28 сентября 2022
Ответ дляЕлена1265
Класс! Но я думаю, что туда поступили не бедные люди и уже давно решили вопрос с выездом
Я только тут постоянно читаю о том, что небедные люди легко решают вопросы с выездом. Ну напишите уже кто-нибудь в приват, как именно небедно выехать. И не по шляху. С контактами. А то одно блабла.
Invictusgirl• 28 сентября 2022
Удалено администрацией...
meatlug• 28 сентября 2022
Ответ дляInvictusgirl
Я уже давно подписала
Но ее откручивают как и с женским учётом
Там 3500 тысячи осталось, если резонанс поможет - можно за день добить.
МАМА НИКИТКИ-2• 28 сентября 2022
Ответ дляЕлена1265
та меня якось пофіг. ясно. А ви, на вский випадок, чоловіку готуйте теплі шкарпетки і термобілизну. Бо мобілізація буде активна щас. Скоро жінки чоловіків, які 7 місяців воюють почнуть владі неприємні питання ставити. Обіцяли ротацію за 3 місяці, потім за 6. Тепер до Нового року.
IanxMickey• 28 сентября 2022
Ответ дляInvictusgirl
Удалено администрацией...
Если анализировать профиль Мамы Никитки и Ваш, то бот Вы. И прекращайте навешивать ярлыки. Если мнение человека не совпадает с Вашим, то это не значит, что он бот.
Елена1265• 28 сентября 2022
Ответ дляmeatlug
Понимаете, это не просто не бедные люди, которые имеют 10-30 тыс $ в сбережениях.
Это люди, которые имеют связи, должности, друзей, кумовей и т.п.
Возьмем моего одного знакомого. Он не бедный, у него свой бизнес, один кум - генерал, второй - сидит в ВР. Вас удивляет, что его 18+ сын сейчас в Англии, а сам он катается за границу когда и куда хочет. При том, что он не инвалид, не многодетный отец, и инвалидов мамы-папы-жены у него нет. Меня - нет, не удивляет.
Елена1265• 28 сентября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Спасибо за ваш совет. Я конечно им не воспользуюсь, но все равно, благодарю за ваши ненужные, бессмысленные эмоции
mariya59• 28 сентября 2022
Ответ дляL-i-s-a-92af
Причина нинішньої заборони для всіх студентів виїжджати до інших країн, як її пояснили в ДПСУ, проста й добре відома — корупція. Лише впродовж липня — серпня прикордонники виявили 600 фальшивих студентів. А скільки таки змогли прослизнути? Влітку правоохоронці викрили схеми в Одесі, Києві, Кропивницькому, Чернівцях. Серед ділків, яких упіймали за руку, була сім′я — тато з сином і їхні друзі, доцент столичного вишу, екс-науковець Національної академії наук… І це тільки ті, кого розкрили, а скільки безіменних «героїв»- фальсифікаторів продовжували свій успішних бізнес? У соцмережах влітку можна було побачити оголошення про оформлення фальшивих студентських документів «під ключ» за суму від 1,5 до 4–5 тисяч доларів. У Чернівцях скромна жіночка, яку викрила Нацполіція, заробила на фальшивих студентах 150 тисяч євро.

Дорослі дядьки-ухилянти «вступали» в ліві виші Європи, де навіть відвідування занять іноді було необов′язковим. А ті, хто досі чесно й старанно навчався за кордоном, важко гарував на своє майбутнє в авторитетних університетах світу, зараз втратили все і стоять із плакатами на кордоні в надії на справедливість. Хіба це нормально?
Нет, не нормально. Но нашей стране не нужна способная, толковая, мыслящая молодежь да еще и с образованием зарубежного вуза... Зачем ей люди, умеющие думать?(( Если у нас в перспективе одна война, то для ’пушечного мяса’, никакое образование не нужно...((((
mariya59• 28 сентября 2022
Ответ дляInvictusgirl
Ну и ?
То и значит , что раша не угомонится и будет лезть постоянно .
Поэтому не дороги надо строить , а до зубов вооружаться .
Вы не согласны ?
Нет. Я как-то иначе перспективу для наших детей и внуков себе представляла...