⚡️У відповідь на протести від студентів, що навчаються в іноземних вишах, у пункті пропуску "Шегині" на кордоні з Польщею почали затримувати студентів. Відео із соцмереж.
Ответ дляЯся222
А оно у них было? Почти все, кто едут учиться за границу, хотят там остаться, а не вернуться назад.
Не правда.
Ответ дляКаріна17
могут пока учится у нас.как все дети.
Ваш в подвале и вы другим того же желаете ?
МАМА НИКИТКИ-2• 29 сентября 2022
Ответ дляL-i-s-a-92af
Так, ви вперто не розумієте, що В ЄС НАВЧАЛЬНИЙ РІК ПОЧИНАЄТЬСЯ В ЖОВТНІ!!!
Де в Польші? Бо в інших країнах в кожному вузі по різному. Можуть і в вересні можуть і в жовтні.
А до цього ці абітурієнти до Европи не виїзжали? В Чехію чи Німетчину дистанційно вступали? І тести на знання мови теж дистанційно здавали? Ви ж пишите, що в серпні вже нікого не випускали…
МАМА НИКИТКИ-2• 29 сентября 2022
Ответ дляL-i-s-a-92af
Так и есть.Мой сын с Харькова, поступил в Краков.
Да ви шо… точно дешевше?
Он дивлюсь Унверситет їм Франка недобор по держзамовленням. Додатково оголошений конкурс
Ягелонський університет і університет їм Франка ось порівняння цін.
Беру навчальні заклади однакового рівня.
Another Lyolya• 29 сентября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Да ви шо… точно дешевше?
Скажiть чесно, а це ж ваша тема?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3207442
МАМА НИКИТКИ-2• 29 сентября 2022
Ответ дляAnother Lyolya
Скажiть чесно, а це ж ваша тема?
Нет, не моя.
А что?
Another Lyolya• 29 сентября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Нет, не моя.
А что?
Нiчого, просто дивно, адже в цiй темi ви писали те саме тими ж словами.
МАМА НИКИТКИ-2• 29 сентября 2022
Ответ дляAnother Lyolya
Скажiть чесно, а це ж ваша тема?
Можу відкрито залишити там комент))
Я такі теми не створюю. Вибір кожного чи працювати на благо країни чи обороняти її, якщо він не ховається по підвалах від повістки.
Мене тільки ті, хто чкурнув за кордон бісять
МАМА НИКИТКИ-2• 29 сентября 2022
Ответ дляAnother Lyolya
Я ще цю тему і не бачила. Трошки оговталась від хвороби- роботи багато дома
Another Lyolya• 29 сентября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Можу відкрито залишити там комент))
Ну так там про те саме)
А я не вiдмовлюсь вiд коментаря.
Another Lyolya• 29 сентября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ну ви... тойво... бережiть себе
Ответ дляL-i-s-a-92af
Мій син 2003 року народження!Йому повних 18 років!
Ви забрехались. В 2020 році він у вас був 2000 року народження.
Далі ви в своїх темах шукали контакти фірм які рішають студенські візи.
Далі ви чомусь обурююєтесь ’30річними лбами’ які клеють собі довідки.
В вас ще залишається варіант зробити його опікуном інваліда.
МАМА НИКИТКИ-2• 29 сентября 2022
Вобшем так, дами, Кіна більше не буде. Студентів випускали виключно з волі прикордонної служби. Ніяким законом не передбачено виїзд закордон військовозобов’язаних з 18 до 60. І діти виїзжали б і далі, поки не почався шквал пузатих дядьок, які вирішили отримати закордону освіту стаціонарно.
Ніяка петиція не допоможе. Можете самі читати закони. До речі, відстрочка від призову передбачена виключно для студентів українських вузів.
Як не вірите, то ваше право, гроші на адвокатів ваші, не мої.
Киев_Елена• 29 сентября 2022
Ответ дляЕлена1265
Вы же понимаете, что они это делают по указанию свыше, а не по собственному желанию?
С жестокостью избить 19 летнего студента? Это нужно быть зверем
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Не знаю жодного внз в Польщі, де навчальний рік розпочався 1 вересня.
Так, екзамени в цьому році деяким дозволили здавати через інтернет.
Ответ дляmaryana01
Дуже дивно: начебто,не дитина і адекватна , а здогадатись, що в сім´ ї може бути не одна дитина, розуму не вистачило.
Ответ дляmaryana01
Ну да, рівно 18
Я вашу відповідь заскриню, якщо ви не заперечуєте,як приклад відсутності у людини банальної логіки.