Роксолана 07• 29 сентября 2022

зробила тест на овуляцію вперше, вона ще має темніти чи...

Добрий ранок дівчата, зробила тест на овуляцію вперше вона ще має темніти чи це означає що сьогодні завтра шанси найвищі?
неДоЖиру• 29 сентября 2022
Тестова полоска має бути не світлішою за контрольну. У Вас овуляція
Стефанія• 29 сентября 2022
в течении 24 часов овуляция. старайтесь сегодня утром и вечером! и завтра. пусть все получится!
Мафиозная• 29 сентября 2022
Ви не можете завагітнити? Чи це перша спроба? Питаю тому, що, наприклад, при СПКЯ тести на овуляцію будуть позитивними, але овуляції не буде
автор Роксолана 07 • 29 сентября 2022
Ответ дляМафиозная
Це третя особа, по гінекології все в нормі)
автор Роксолана 07 • 29 сентября 2022
Ответ дляСтефанія
Щиро дякую ☺️🤗