Добрий ранок дівчата, зробила тест на овуляцію вперше вона ще має темніти чи це означає що сьогодні завтра шанси найвищі?
Стефанія• 29 сентября 2022
в течении 24 часов овуляция. старайтесь сегодня утром и вечером! и завтра. пусть все получится!
Мафиозная• 29 сентября 2022
Ви не можете завагітнити? Чи це перша спроба? Питаю тому, що, наприклад, при СПКЯ тести на овуляцію будуть позитивними, але овуляції не буде
Ответ дляМафиозная
Це третя особа, по гінекології все в нормі)
Ответ дляСтефанія
Щиро дякую ☺️🤗