Дую ветер• 29 сентября 2022
Рак только у вакцинированных?
Недавно читала здесь тему, кто-то из советчиц написал, что родственник-врач говорил, что ни разу не видел заболевших раком из тех, кто не делал детские прививки. Якобы именно прививки провоцируют это.
Как думаете, это может быть правдой? И есть ли у кого-то случаи из жизни?
Последний вагон• 29 сентября 2022
Ответ дляСижу_и_плачу
Як ви собі це уявляєте? Я серйозно, от відкинем ці всі нісенітниці, що онко передається, механізм передачі і подальшого розвитку як відбувається?
Як варіант, передається вірус, який експресує білки, що порушують дію наших білків і як наслідок - рак. Так працює відомий папіломавірус. Але ж існує ще купа всього, про що людство поки і не здогадується.
Сижу_и_плачу• 29 сентября 2022
Ответ дляПоследний вагон
І можливо це при порушенні в роботі імунної системи, бо ВПЛ як мінімум у 70% людей безсимптомно. Тоді картина стає ясною, хтось із санітарок зчулився над хворим і переспала з ним, ну а далі цю ж санітарку юзали і лікарі, в результаті у всіх рак. Хто з ким і від кого не суттєво, результат би був один, це виходячи з ваших міркувань
Радость моя• 29 сентября 2022
Ответ дляСижу_и_плачу
Не больница а бордель какой то.
Вы в маске ходите по улице, вы даже не представляете количество онкобольных которые ходят по улице.
Дую ветер
• 30 сентября 2022
Ответ дляГубы рыбы
И что? Это не значит что всем делают.
Девушка в своем посте этот вопрос не оговаривала, читайте для начала, что пишут
Лень гуглить• 30 сентября 2022
Ответ дляСижу_и_плачу
Маячня, онко клітини в кожному організмі з’являються постійно, імунна система їх знищує
Але ж інколи буває збій и імунна система з цим не справляється. Чи є науково обґрунтовані причини? Я тільки скла про припущення.
Продавец овец• 30 сентября 2022
Ответ дляПоследний вагон
Ну чому, є версія, що деякі види раку виникають внаслідок дії бактерій. Припустимо, що хелікобактер піларі-це відома бактерія, а скільки ми всього ще не знаємо? А віруси? мутують і видозмінюється. І заразні
Ну не раком же інфікуються))
Последний вагон• 30 сентября 2022
Ответ дляПродавец овец
Ну не раком же інфікуються))
Ну звісно ні, але тими бактеріями, що його спричиняють. Це гіпотеза.
Продавец овец• 30 сентября 2022
Ответ дляПоследний вагон
Так їх повно і від тих, хто не має раку)
Кореляція відсутня в цій гіпотезі.