Король дивана• 30 сентября 2022
Алименты, если муж не работает? Какая это может быть сумма?
РукиМыли?• 30 сентября 2022
Ответ дляЧу Ча
Минулого тижня подавала на аліменти. Адвокат сказала, що якщо бч безробвтний, то нараховують по середній по регіону і нікого не цікавить, що він безробітний.
А як влаштується працювати, то тоді вже від зп рахуватимуть
А в якому Ви місті? Я нещодавно консультувалась з трьома адвокатами і всі мені сказали, що половина прожиткового мінімуму.
ШобВам_КакНам• 30 сентября 2022
Ответ длясоева-сысоева
Враньё - 0 грн.
Даже без элементов в браке он бы ничего не зарабатывал
Никогда не люблю так делать, но от Элементом меня я прям бррр
ГугелП@лАмался• 30 сентября 2022
Ответ дляnavariya
Почитала все...
Моя відповідь (суб´єктивно).
Ніякий суд нічого не виришіть. Якщо колишнній - голий.....
Моя відповідь (суб´єктивно).
Вирішить. Наприклад, заборгованість у нього точно буде рости, в результаті можливо можна буде подавати позов на позбавлення батьківських прав, або звільнення дитини від утрамання батька із заборгованістю у майбутньому. Це все корисні речі.
Если мужчина не работает официально - то ему насчитываются алименты со средней заработной платы. Другое дело - надо правильно подать заявление в суд, чтоб оно было быстро рассмотрено. Советую Вам обратиться к адвокату , который поможет в этом вопросе. Это будет для Вас наиболее мудрым решением.