На морозе• 30 сентября 2022
Антидепрессанты. Страшно
Мне 16 лет. Страшно пить антидепрессанты. Что делать пить или не пить?
Мадам Подлинник• 30 сентября 2022
Ответ дляНа морозе
Мама сказала решай сама, а папа сказал попробуй попить
С родителями сходите к врачу на прием. Пусть вникнут.
На морозе
• 30 сентября 2022
Ответ дляnavariya
Наверное, стоит, лёгкие)
Но, может и не нужно, пройти через депрессию..))
У меня не депрессия
На морозе
• 30 сентября 2022
Ответ дляПаспортный стол
А вы почитайте про него. Есть такие, которые действуют только спустя месяц.
Написано 12 недель
На морозе
• 30 сентября 2022
Ответ дляsky-labs
От чего должны помочь АД?
Какие анализы вы сдавали?
От социальной тревожности, невроза. Я там выше писала свои симптомы
Банан-барабан• 30 сентября 2022
Ответ дляНа морозе
С детства. Очень много стрессов было
Яких саме?
Банан-барабан• 30 сентября 2022
Ответ дляНа морозе
це вам лікар так сказава? Ви тільки формуєтесь як особистість і всі ваші сімптоми, як на мене, ще не роблять з вас невротика.
На морозе
• 30 сентября 2022
Ответ дляБанан-барабан
А те що я не можу нормально спілкуватись з людьми, мене трусить, серце колотиться. Цей страх виникає без причини і дуже заважає мені. Це не нормально. Треба негайно щось робити з цим
Банан-барабан• 30 сентября 2022
Невпевненність у собі і власних силах, тахікардія і тремор, почуття страху у 16 не скажу що нормально але звичайна річ. В вас немає ніякого життєвого досвіду. Немає поки що впевненності ні в чому, ви можете боятись, плакати і страждати. Немає досягнень і чітких переконань. Кохати і сумніватись ви як голий нерв зараз, автор, в силу свого віку. Треба не запивати АД прибираючи симтоми, а шукати причини такого стану.
Банан-барабан• 30 сентября 2022
Ответ дляНа морозе
Неправда, причинно наслідковий зв*язок є і в вашому страху.
Банан-барабан• 30 сентября 2022
Знайдіть толкового психолога і розплутайте цей клубок. Не пийте АД вам зарано на це сідати. А ще щитовидку перевірте.
На морозе
• 30 сентября 2022
Ответ дляБанан-барабан
Але я наприклад спілкуюсь з хорошою людиною, вона ж мені нічого не зробить, не вб‘є мене, але мене починає трусити. Я не можу з цим нічого зробити. Це ж ненормально
Банан-барабан• 30 сентября 2022
Ответ дляНа морозе
Я у вас запитала про ваші стреси, з чим вони пов*язані?
На морозе
• 30 сентября 2022
Ответ дляБанан-барабан
Може тому що наді мною знущались однолітки в лагері. Я там була один місяць і нікому нічого не сказала про це. Може це причина, але я не знаю. Мені тоді було 13 років і після цього почались ці проблеми
На морозе
• 30 сентября 2022
Ответ дляsky-labs
Вопрос про анализы актуален :)
А какие анализы? Если щитовидка, то с ней у меня все хорошо
Банан-барабан• 30 сентября 2022
Ответ дляНа морозе
Сонечко, найдіть лікаря якому ви будете довіряти, розкрийте душу, крок за кроком. Все буде добре. Я впевненна що ви справитись без тих таблеток. Знайдети причину тих страхів і позбудетесь наслідків, загоїте ті ранки. В вас все буде добре але прийдеться над собою попрацювати. Удачі вам.
На морозе
• 30 сентября 2022
Ответ дляsky-labs
Покажите, часто ’все хорошо’ - это гипотиреоз :)
Нет, у меня все в норме
На морозе
• 30 сентября 2022
Ответ дляБанан-барабан
Дякую)
На морозе
• 30 сентября 2022
Ответ дляsky-labs
Анализы - катехоламины и серотонин, кортизол
А, не я такие не проверяла
На морозе
• 30 сентября 2022
Ответ дляsky-labs
Это кровь нужно сдавать?
Ворую вкусняшки• 30 сентября 2022
Автор, у Вас минимальная дозировка. Получается, больше упор на транквилизатор. Можно попробовать. Такие состояния сами по себе не уходят.
На морозе
• 30 сентября 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
Хорошо, врач сказала что будет смотреть по состоянию и если надо будет, то увеличит дозировку
На морозе
• 30 сентября 2022
Ответ дляВорую вкусняшки
А транквилизаторы не опасные? Это просто как успокоительное?
На морозе
• 30 сентября 2022
Ответ дляsky-labs
Думаю разберетесь сами, это так же несложно как и со щитовидкой ;)
Ок)