Лорка-хлорка• 30 сентября 2022

Грошова компенсація за пакунок малюка. Київ

В пологовому дали довідку, що бокс з речами не видали і що маю право на грошову компенсацію. Сказали з цим ідти в ЦНАП. В ЦНАПІ ж сказали, що вони таким не займаються. Куди звертатися, підкажіть, будь ласка? Які взагалі подальші дії? Треба оформили цю картку в приваті а потім займатися чи як?
Удачная• 30 сентября 2022
Управление труда и соц защиты обычно этим занимаются

Удачная• 30 сентября 2022
Да, сначала карта и выписка из банка, а с ней идёте в орган соц защиты и пишите заявление
автор Лорка-хлорка • 30 сентября 2022
Ответ дляУдачная
Дуже дякую за відповідь!
MarinkaRam• 30 сентября 2022
Автор, а на 30ой неделе где деньги получали? Вы оф работаете или нет?

И что такое выписка из банка, я о пакунке малюка.
Удачная• 30 сентября 2022
Ответ дляMarinkaRam

Для зачисления денежного эквивалента пакунка нужна специальная карта, вы ею сможете рассчитываться только в определенных магазинах, список есть в инете. Нужно в банк прийти, оформить эту карту, они там знают что делать и с выпиской идти в соц защиту
вкрации• 30 сентября 2022
Зараз кошти за пакунок малюка, можуть на рахувати вже на діючу картку приват , якщо така у вас є. І розраховуватися даними коштами ви можете на свій розсуд , з початком війни будо розпорядження. Я народжувала у травні.