Мая твая не панимать• 01 октября 2022
Травма стопи, скільки часу на одужання?
10 днів тому мені на стопу упала важка річ, на другий день я майже не могла ходи, викликала швидку, вони сказали, що переломах немає, оскільки пальці рухаються і я можу спиратися на ногу. Рентген не робили, до лікаря не ходила, але стало за цей час лише трохи легше, вчора сходила на пошту - і знову стало гірше. Йти до лікаря чи це норма так довго щоб проходив забій ноги? Спасибі за відповіді!
Таки в курсе• 01 октября 2022
Зробіть рентген.виключити або підтвердити перелом в неочевидних випадках може тільки рентген.
Навіщо було швидку викликати.
Мая твая не панимать
• 01 октября 2022
Ответ дляТаки в курсе
Навіщо було швидку викликати.
Швидку бо не могла йти до лікаря фізично чи на той же рентген.
Матраскин Брат• 01 октября 2022
Рентген нужен. Шевеление пальцев никак не говорит о том, что там нет трещин или перелома, не мешающего шевелению или движению. Странная бригала вам попалась. Вам бы сразу нужно было в травмпункт ехать. К сдову, втечении трех дней с момента проучения травмы вас доодны принять в травмпункте. Опять же, вы можете сказать, что это произошло вчера вечером и вот вы сейчас приехали и про скорую тоже не обязательно говорить.про 10 дней не учла..... Но болеть может и дольше.
Таки в курсе• 01 октября 2022
Ответ дляМая твая не панимать
Швидка не таксі.ваша травма не загрожувала життю.
Таксі теж возить у травмпункт.
Мая твая не панимать
• 01 октября 2022
Ответ дляТаки в курсе
Таксі теж возить у травмпункт.
Спасибі.
Матраскин Брат• 01 октября 2022
Ответ дляТаки в курсе
Таксі теж возить у травмпункт.
Странно что они вообще приехали на такой вызов. Может неотложка, а не скорая?
Таки в курсе• 01 октября 2022
Ответ дляМатраскин Брат
Ну да брехать лікарям це так класно.тільки лікар за півсекунди визначить,скільки днів вашій травмі.
Несвіжі травми так само з рентгеном оглядає травматолог в поліклініці, і нічого в цьому немає.
Але ж ні, треба брехать.
Матраскин Брат• 01 октября 2022
Ответ дляТаки в курсе
Але ж ні, треба брехать.
Речь о трех днях и законе. Я написала о том, что про 10 дней не учла. Отдыхайте!
Мая твая не панимать
• 01 октября 2022
Ответ дляМатраскин Брат
Може. Я подзвонила просто описала ситуацію і спитала, які мої подальші дії, мені сказали, чекайте, зараз приїдемо. Мені здавалося, якщо чесно, якщо людина не може ходити, то приїздять до неї, до таксі теж треба дойти, і від таксі і так далі. Можливо, я не права.
Таки в курсе• 01 октября 2022
Ответ дляМая твая не панимать
До машини швидкої треба теж дійти і від машини швидкої до травмпункту. Вас не будуть нести з травмою стопи.
Мая твая не панимать
• 01 октября 2022
Ответ дляТаки в курсе
Добре, наступного разу зроблю, як ви радите. Питання було трохи інше, але й така порада згодиться.
Мая твая не панимать
• 01 октября 2022
Ответ дляТаки в курсе
А якщо є перелом стопи,то пацієнт на одній нозі стрибає? Просто цікаво, як ви, медики, це бачите.
Таки в курсе• 01 октября 2022
Ответ дляМая твая не панимать
Я відповіла вище, що визначити перелом можна тільки через рентген, і що такі по терміну травми приймає травматолог поліклініки.
Звоніть сімейному, вона скине електронне направлення до травматолога і на рентген, і зроблять всп безкоштовно.
Таки в курсе• 01 октября 2022
Ответ дляМая твая не панимать
Швидка для випадків,що можуть загрожувати життю.
А якщо на швидкій 1 фельдшер чи дві жінки?а якщо за добу таких 15, кого треба винести?тільки є реальні екстрені випадки,коли доводиться нести і просити допомоги перехожих, родичів - інфаркти інсульти, коми і т.д.
А ви як це бачите?
В будинках є ліфти і перила на сходах .99% травмпунктів розташовані на перших поверхах одразу при вході. В травмпунккті є санітарочка і сидяча каталка якщо рентген далеко.
А ви як це бачите?
Матраскин Брат• 01 октября 2022
Ответ дляМая твая не панимать
Ну ситуации разные. Обычно диспетчер знает, что и как и какую бригаду отправлять на вызов и отправлять ли. Просто если вам прислали именно скорую, то вам с ногой вашей угрозы жизни не было, а другим она была нужней и важней в тот момент. Вот о чем речь. Но к вам нет никаких вопросов, прислали, значит прислали. Но по сути ваша ситуация не для скорой помощи.
Мая твая не панимать
• 01 октября 2022
Ответ дляТаки в курсе
А ви як це бачите?
На крайній випадок хоча б костилі людині дати чи підтримати трохи, я сама з дитиною в чужому місті.
Мая твая не панимать
• 01 октября 2022
Ответ дляМатраскин Брат
У нас не густонаселене місто, навряд чи хтось помер через мене, бо не дочекався швидку, і я не просила, щоб до мене приїздили. Мені вже набридло оправдовуватись, якщо чесно, хоча це і в стилі порадниці - переводити теми на г...но.
Таки в курсе• 01 октября 2022
Ответ дляМая твая не панимать
Костилів у машинах швидких на жаль не передбачено.
Матраскин Брат• 01 октября 2022
Ответ дляМая твая не панимать
Могут помочь дойти, а могут на носилки. У нас женщина во дворе на щебенке упала. Но она встать не могла на ногу вообще. Вызвали скорую, они приехали и сказали предварительно перелом , наложилишину и на носилки. А в охмадете видела ребенка, которого привезла скорая и он скакал сам на одной ноге...... А второго, тоже бригада доставила, кроха, лет пять, так тот сам шел и поддерживал сломаную руку(там обе кости сломаны были и это было видно) и он ручкой здоровой поддерживал сломаную ручку. А мамашка,идиотка,еще и подзатыльники ему давала.......Капец.....
Мая твая не панимать
• 01 октября 2022
Ответ дляТаки в курсе
Правильно, там передбачено носилки. Але йдуть працювати жінки, які нікого носити не будуть. Я знаю, що й з інсультом люди йдуть з 5 на 1 поверх, бо там дєвочки, вони не можуть. А потім людина не одужує.
Матраскин Брат• 01 октября 2022
Ответ дляМая твая не панимать
Костылей в каретах нет, увы. У них шин другой раз нет......
Матраскин Брат• 01 октября 2022
Ответ дляМая твая не панимать
Я вас разве в чем обвиняю? Я просто рассказываю и обьясняю ситуации с градаций вызовов и первоочередности и важности. А на ваш вопрос ответила, что ренген бы не помешал, врачи насквозь не видят, раз. Два, да, болеть может очень долго.
Матраскин Брат• 01 октября 2022
Ответ дляМая твая не панимать
Я вам больше скажу, и мальчики тоже не особо носят. И да, водитель тоже не обязан носить носилки. Увы, как не прискорбно.
Таки в курсе• 01 октября 2022
Ответ дляМая твая не панимать
Напишіть скаргу у ДОЗ та зареєструйте петицію, щоб звільнити всіх жінок з емд та не набирати нових.
Зато тоді точно швидка не приїде цьомати вашу вавку.
І до речі, якщо людина з інсультом може ходити, (наприклад, порушена лише мова, ні свідомість, ні рухова діяльність не постраждали)то чому вона не може йти пішки?
Весь світ починає реабілітацію лежачих інсультних хворих на 2й день в лікарні, і тільки в нас інсультникам місяцями змушують лежати, бо система реабілітації тупо відсутня всюди окрім деяких великих лікарень і приватних закладів.
Мая твая не панимать
• 01 октября 2022
Ответ дляТаки в курсе
Виговорились? Герої каральної медицини...
Таки в курсе• 01 октября 2022
Ответ дляМая твая не панимать
Ви робите хибні висновки про те, в чому абсолютно не розбираєтесь.
Матраскин Брат• 01 октября 2022
Ответ дляМая твая не панимать
Вы не правы.....
Мая твая не панимать
• 03 октября 2022
Ответ дляТаки в курсе
Не такі вже й хибні, зробила знімок - є перелом, хоча лікарі зі швидкої запевнили, що його точно немає. Головне, всі медики кинулись лекцію читати, що я не мала права у вихідний день подзвонити на 103.