Прячусь от Всех• 01 октября 2022

Муж сказал что я его не возбуждаю, так как поправилась.

Вешу 90 кг, рост 160. Никогда особой худышкой не была. Не хочет меня категорически, делает через силу, ни минетами ни позами не спасаемся. Говорит худеть, я и не против, но пока пройдет время боюсь что он побежит налево. Что делать? Может комплекты какие-то?
Попа как у Кардашьян• 01 октября 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
А мне муж весь мозг выел чтоб поправилась.При том что я 184 рост и 70 кг вес.92/68/101.не худая как бы..
Обзывает селёдкой,дрофой,шалёвкой..говорит жопы у меня нет.(((
Я в шоке,потолстеть не могу,я всегда в одном весе..до развода просто доходит.
Давайте менятся
Жопа і поправитись не одне й те саме. Для жопи спорт треба, а на поправитись
Вишнёвая Леди• 01 октября 2022
Ответ дляАстоновитесь!
Так не бывает)))
Бывает.
Астоновитесь!• 01 октября 2022
Ответ дляВишнёвая Леди
Бывает.
Придраться найти к чему всегда можно. Любят не ща вес. А если такие заявки ’ не хочу потому что толстая’ то это не любовь а унижение. А бежать сразу в зал глупо, потом найдется на что ещё ткнуть носом. Такое отношение надо сразу присекать .Худеть тоже нужно, но для себя, а не в угоду кому-то.
Разведка Маша• 01 октября 2022
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Дякую
Ні ще не одружений.
Просто я в якості експерименту попробувала, чи ще є в мене порох в порохівниці, бо тут всі пишуть, що лиш молоді і тюнінговані мають шанс звабити гарного підкачаного жеребчика, я могла відмовитися(дома є чоловік), але цікава була реакція на те, що люблю робити і вмію.
Ох Вы ж даёте) что он там чудил Вам? Кто оплачивал сие мероприятие?)
Звоночек• 01 октября 2022
Ответ дляНе стесняюсь
180см мій ріст. А 110кг було нетривалий час, після складної операції. А так, я завжди 72-75 кг.
Вы высокая и при таком росте 72-75 кг отличный вес.
Но я не пойму в чем неадекватность мужа Автора. Он честно озвучил, что его не возбуждает. Как пойти против физиологии? Или надо пить виагру?
Звоночек• 01 октября 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
Давайте менятся
И сколько он хочет, чтоб вы весили? Прям реально до развода доходит?
Вишнёвая Леди• 01 октября 2022
Ответ дляАстоновитесь!
Любят за вес в том числе. Вернее перестают любить.. появляется разочарование в человеке..вот и все. ПрИсекайте такое отношение. Только танком от этого вы быть не перестанете
Ёшки_Матрёшки• 01 октября 2022
Ответ дляРазведка Маша
Ну візит кожен за себе я ж думала як завжди, донейшин, зустрів машиною, привіз. Я поняла, що щось намічається з його сторони, коли написав в вайбері, що трошки затримається, хвилин на 15, бо прийме дома душ ( а в лазні води якої хочеш: парілка, душова, озеро, є де помитися )... Думаю значить всюди приведе себе в порядок для мене, правда думала, що запропонує спочатку прогулятися десь лісом/ парком/ полем(та молодий без досвіду не знав де стати видно) і щось запропонує в машині, ні поїхали паритися...а баня за містом, навколо ліс, озера, в бані є кімнати відпочинку в етно стилі, людей сьогодні було не багато, обстановка спокійна.
Разведка Маша• 01 октября 2022
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Ну Вы крутая :=) получили удовольствие?)
Ёшки_Матрёшки• 01 октября 2022
Ответ дляРазведка Маша
А скільки того життя. Да добре було, і впевнена ще отримаю не раз від молодого, а сьогодні ще свого чоловіка понасілую, щоб не розслаблявся.

Я зазвичай не спілкуюся і тим більше не обмінююсь контактами з молодими чоловіками, а це якось так випадково і легко вийшло знайомство, думала по початку , що якийсь шахрай, ні, абс.нормальний , простий без понтів хлопчина, лиш від його голосу по мобілці я сильно збуджувалася (хоча ж розмови як справи, як погода, і то раз/два на тиждень, бо всі зайняті, ) і це мене насторожувало. Звичайно, не такий розбещений як я і мій чоловік, але час покаже чи він на щось особливе, що може запам´ятатися здатен. Скажімо, це було легке знайомство- презентація, гарна потенція я таке люблю, як солдатик.
Разведка Маша• 01 октября 2022
Ответ дляЁшки_Матрёшки

Завтра мой приезжает на день, если сегодня все хорошо будет (служит) . Тоже романтик устроим, соскучилась уже за ним. Но мои гормоны так бушуют. Сейчас хочу, а утром проснусь все болит и испоганю весь день нам как приедет (беременна 26 неделя). Я тоже развратная как и Вы :) была неск месяцев назад правда 😘🤣🤣🤣
Ёшки_Матрёшки• 01 октября 2022
Ответ дляРазведка Маша
Ой, я помню после роддома приехала и первым делом занялась сексом . Гормоны во время беременности это нечто
Разведка Маша• 01 октября 2022
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Согласна и как теперь быть, мозги расслабить и ждать. Сейчас Пу..киданет что-то, расслабишься мозгом ( я в Харькове.
Разведка Маша• 01 октября 2022
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Первый триместр мне не разрешали доктор, не поверите, я такое ему творила. Боже я это никогда не забуду, у него член пульсировал от возбуждения, по неск раз вечером, ночью и утром рано. А сейчас я такая уставшая.. Надо перестать снова на учёт в городе по беременности, а для себя надо сдать гемоглобин, не нравиться мне это все :( просто муха, до 12.00 сплю.
Звоночек• 01 октября 2022
Ответ дляЁшки_Матрёшки
После родов сразу?
Ёшки_Матрёшки• 01 октября 2022
Ответ дляРазведка Маша
Все буде добре, повірте, наша задача перетерпіти. Хай завершится ця трансформація.Я спочатку дуже нервувалася, засуджувала весь світ , що допустили таку ситуацію. Вже втомилася і почала насолоджуватися тими крихітними моментами приємностей, які посилає мені Доля . Я ніколи не ходила в лазню з загальною парилкою, я ніколи не плавала в озері напочатку жовтня(усвересні теж плавала, ще й в купіль з джерельною водою занурювалася), я ніколи не планувала зваблювати чоловіка, що на 12 років молодший за мене, завжди партнери були старші, завжди.
Ёшки_Матрёшки• 01 октября 2022
Ответ дляЗвоночек
После родов сразу?
Ну як виписали з роддому, може не на третій, а на 5й день, давно уе було, але це основне , що мені хотілося, мені ніхто не забороняв.
Анонимус Я• 01 октября 2022
Ответ дляс_переулочк­а
Я бы ушла от такого, похудела и искала нового короля))
А для чого худнути, нехай новий король полюбе і таку.
Ёшки_Матрёшки• 01 октября 2022
Ответ дляРазведка Маша
Ну я ще й забувалася , все писала на листкущо ранком знала,до вечора пуста голова, дуже багато спала,просто катастрофічно багато. важка вагітність, перший трисестр вагітності режим лежати, лиш в туалет дозволяли вставати, через токсикоз я скинула 12 кг за пару тижнів, за вагітність я їх тоді навіть не наїла..
Гемоглобін знижується це нормальна реакція організму, тотемою піднімете , не біда.
с_переулочк­а• 01 октября 2022
Ответ дляАнонимус Я
Ну я думаю, что ей тоже некомфортно
Ёшки_Матрёшки• 01 октября 2022
Ответ дляАнонимус Я
Якщо про це йде мова, то таки так, не комфортно.
Звоночек• 01 октября 2022
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Реально врач дал добро? Не верю, честно. Скорей всего вообще не говорили вам про это, думая, что любая женщина знает, что должно пройти не меньше 4 недель, а лучше 6-8.
А выделения?
Ёшки_Матрёшки• 01 октября 2022
Ответ дляЗвоночек
А выделения?
Не було ніяких виділень, навіть не знала, що місяць не можна секситися після родів, ще й розрив підшитий був. Добре буду тепер знати
Гарачый Шыкалад• 01 октября 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
Давайте менятся
У моей подруги с похожими параметрами была аналогичная история. В итоге развелась с таким абьюзером. Очень сочувствую вам.
Гарачый Шыкалад• 01 октября 2022
Ответ дляЁшки_Матрёшки

А де Ви з ним познайомились?
Ёшки_Матрёшки• 01 октября 2022
Ответ дляГарачый Шыкалад
А де Ви з ним познайомились?
Літом коло святої купілі з джерельною водою , люди часто там обмінюються ідріною нфою, ну таке, не дуже багатозначне, і якось він випросив номер мій, це при тому, що поряд був мій чоловік, який розмовляв з кимось по тел-ну, а зайшла розмова за монастирі, от порадив в один з´їздити, зїздила з чоловіком, друзями, відписалася, зав´язалася розмова, ну таке зовсім незначне і т.д.

З своїм теперішнім чоловіком я взагалі познайомилася купуючи у бабок на базарі корінь петрушки чи пастернака, тоді легка розмова про те як варити смачний суп продовення в кафе за чаєм.
Ламзак_сдутый• 02 октября 2022
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Ну я бы не сказала что у меня нет жопы...ну не идеал,но не до такой степени чтоб меня пилить каждый день и обзывать.
Ламзак_сдутый• 02 октября 2022
Ответ дляЗвоночек
Хотя бы 80 кг.требует.
Попа как у Кардашьян• 02 октября 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
В мене колишньому теж завжди було мало, просив , щоб я ще 10 кг набрала. Я 162/55 кг, але спортивна. Розійшлись, зразу підписався десь на 500 дівчат з категорії 100 кг+
Та й таке)

Ви дуже гарно виглядаєте, хороші форми
Мая твая не панимать• 02 октября 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
у меня тоже такой был. Потом выяснилось что он любитель 110+. Выяснила очень просто. Устроили вечер с просмотром порно. Дала рулить выбором ему. Достал нытьем на тему поправься и я ушла. И да как ниже написали, потом он выбирал в любовницы 100+ по весу и старше его на 7-10 лет. Ему на тот момент было 47, мне до расстования 40.