Не куру• 03 октября 2022

Які суми та як часто донатите на ЗСУ?

КокошинЭль• 03 октября 2022
Ответ дляГидроусилитель руля
Украина богатая страна, ведь мы платим американским наемникам 1,5-2000$ в день!
Если и помогать кому-то, то несчастным пенсионерам, которым государство выделяет нищенские подачки в 50$ в месяц, вместо пенсии.
Хоть бы одного наемника увидеть.
Сколько друзей-знакомых воюет - ни одного иностранца в глаза не видели.
Может, ваши наемники в генштабе
Понятно, что там большие специалисты с высокой оплатой

автор Не куру • 03 октября 2022
Ответ дляфрау Гитта
Пропонуєте військовим ризикувати життям і все за свій рахунок купувати? Відправляйте свого, буде не 12, а 100 приносити
👍👍
мегамоСГ• 03 октября 2022
Ответ дляЕтитьская богомышь
і ці люди потім будуть жити поруч і святкувати перемогу нарівні з усіма.
так само як польські сідєліци і шо? будемо, бо маємо право на відміну від убєгающіх от сірєн. ми працюємо, купуємо продукти і піднімаємо економіку, поки ви дерибаните прокладки і тушонку з гуманітарки
Mira29-c3c3• 03 октября 2022
Ответ длямегамоСГ
така вумна, то бігом спитати, чому бубочка ваша бені списало 2.9 мільярдів боргу перед Україною. а тоді вже квакати до тих, хто з зп 12к не донатить на сіжки і мазі
Спілкуйтеся адекватно ,будь ласка.Квакають на кацапських болотах,а не в Україні .
Етитьская богомышь• 03 октября 2022
були різні донати. 4000 тис грн - найбільший. 2000, 1000, по 500, по 200 - десь раз на тиждень.
golublexa3• 03 октября 2022
Донатю тільки тим підрозділам де є знайомі.
По сумам коли як, недавно перерахували з чоловіком 10 000 грн на термобілизну. Два місяці тому збирали на авто співробітнику, то там всі скидались по 1000 грн.
Белочкой зови• 03 октября 2022
Різні суми. Від 100 до 5000 грн. Останні два місяці рідше.

Гидроусилитель руля• 03 октября 2022
Ответ дляКокошинЭль
Хоть бы одного наемника увидеть.
Может, ваши наемники в генштабе
Я тоже не видела. Это просто обьявление было в американских сми, что набирают на такие зарплаты... и локация, пункт назначения - в Украину.
автор Не куру • 03 октября 2022
Ответ длямегамоСГ
ну то здавайте, хто заважає продати квартиру і задонатити? тільки не забудьте запитати, де вся та допомога, якщо вже збирають навіть на дрони для ППО. і хоч перевіряйте, кому здаєте
Здаю! І біженцям допомагаю
І обійдусь без ваших інструкцій 🤢
автор Не куру • 03 октября 2022
Ответ дляИдеальная оптимистка
Мене не треба захищати
Серйозно? А чого? Бо закордоном вже чи у кокошніку?
я Кукарача• 03 октября 2022
Доходы не позволяют. На Водафоне бонусы собрались, их задонатила. В АНЦ - тоже.
Етитьская богомышь• 03 октября 2022
Ответ длямегамоСГ
вумна наша, за кордоном можна і на роботу ходити, і при цьому гроші у військові фонди або знайомим волонтерам скидати назад в Україну. а також платити комуналку і таке інше за власне житло.
в Україні так само отримують гуманітарку, але, бачте, прослуховування сирен вже звільняє від допомоги армії.
КокошинЭль• 03 октября 2022
Ответ дляГидроусилитель руля
Может, платить им не Украина будет, а скорее даже фейк.
На такую зарплату половина Америки бы приехала, а по факту нет никаких иностранцев, массово уж точно.
Mira29-c3c3• 03 октября 2022
Ответ длямегамоСГ
Так то простий народ ,виявляється,дерибанить гуманітарку?
Ви не помилилися адресатом?
Гидроусилитель руля• 03 октября 2022
Ответ дляЕтитьская богомышь
Нам обещают войну на лет 10. Мало кто до той победы доживет. Я вообще вряд-ли. И так в апреле удивлялась как это мы живы остались.
Угги_в_горошек• 03 октября 2022
Ответ дляКожугетовый ансамбль
Наш керівник вирішив перечислити гроші, то в фонд притули так і не додзвонились за два дні. А повертайся живим одразу відповіли і надали всі необхідні документи.
Сумно, дякую за інформацію.
Ростки жимолости• 03 октября 2022
Ответ дляНе куру
Ви заздрите на ті кошти?!
Тобто вони мають ці свої кров ю зароблені в нелюдських умовах, ризикуючи життям, гроші витрачати на потреби армії?!
Відправляйте свого туда.
Ні, я не бачу сенсу з доходом на сім´ю в 12 тис грн і з двома малими дитинами ще донатити в ЗСУ (ми платимо податки якщо що). Я це росписала для розуміння, а ви якось дивиться агресивно?

Якщо в нас були зайві грощі- ми б донатили. Без проблем. Але зараз ЗСу отримують нормальну зарплату (авжеж, ризик дуже високий і він не коштує тих грошей)- то при необхідності можна потратити раз на комплект теплих речей на зиму. Я ж писала, що знакомий скупився на16 тис. Я б йому навіть з нашого сімейного бюджету місячного не змогла стільки дати.
Мама фифти цента• 03 октября 2022
Ответ дляГидроусилитель руля
Хто це вам обіцяє
Губка Боб• 03 октября 2022
на початку війни в фонд Чмута кидала по 200-500 щодня
зараз більше знайомим що збирають кидаю на пікапи, дрони і т.д. по 500-1000 але вже рідше, 1-2 рази на тиждень
ще іноді смаколики передаю хлопцям, снікерси, печиво, каву в стіках, десь теж на 1000, але то рідко, коли сусіди назбирали і везуть якесь обладнання їм.
всі все фоткають, звітують, довіряю їм.

автор Не куру • 03 октября 2022
Ответ дляЕтитьская богомышь
Гімнюки
Сподіваюсь, ні - повіються по світу, хай там і лишаються
Етитьская богомышь• 03 октября 2022
одна справа, коли справді не вистачає просто на дітей, а інша - я вже 8 років платила війський збір... ну таке.
МоДнАя_КоШеЧкА• 03 октября 2022
Муж служит. Вот туда и покупаем нужное. Фонды -нет. Перечислить зарплату за один день -послала
Chakra• 03 октября 2022
Не великі.
Але люди донатять і завжди чогось не вистачає військовим.
Я скидаю тільки 1 людині, яка збирає кошти на всяке для роти де воює мій брат. Іншим нічого не доначу. Немає віри. Отака репутація нажаль у людей.
автор Не куру • 03 октября 2022
Ответ дляРостки жимолости

Ви не розумієте, що входить в поняття ’потреби армії’.
Белочкой зови• 03 октября 2022
Ответ дляChakra
Не великі.
У березні скидали у фонд повернись живим. Тепер тільки адресно знайомим чи їхнім рідним. Зараз така кількість знайомих на війні, що знайти тих, кому довіряєш не проблема.
Король дивана• 03 октября 2022
Ответ дляМама фифти цента
На жаль, ніякі
В мене немає доходів, самі розходи.
Чоловік працює в критичній інфраструктурі, син в ЗСУ. Вважаю, таким чином наша родина робить свій внесок в справу перемоги
ваш син робить найбільший внесок, який тільки можливо зробити в даній ситуації
Chakra• 03 октября 2022
Ответ дляБелочкой зови
От і я адресно
Ростки жимолости• 03 октября 2022
Ответ дляНе куру
Я прекрасно розумію. Але мій дохід не дозволяє робити внески.
Царь-Матушка• 03 октября 2022
На початку війни було більше. Зараз дохід невеликий. 100-200 грн. 4-5 разів на тиждень. Бепосередньо знайомим.
БезПаспортаНеПродаю• 03 октября 2022
Чоловік служить
Я кидаю невеликими сумами 200/100/50 кожного тижня на перевірені фонди
Син школяр відкладає з кишенькових і кидає по 100 грн кожного тижня
Не донатять тільки ліниві і не надто розумні люди, яким здається, що війна до них не дійде