Не куру• 03 октября 2022
Які суми та як часто донатите на ЗСУ?
Интернет Бродилкин• 03 октября 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
Ни разу не донатила. Нет ни желания, ни денег
Є тільки таке відчуття ніби вам всі винні, правда?
І ще ненависть до жителів заходу і тих хто виїхав в Європу?
Интернет Бродилкин• 03 октября 2022
Ответ дляМадам БрЮшкина
Не перечисляю. Помогаю реальным людям. А донаты,это содержание владельцев карточки, на которую донатят
По собі судите?
советский цирк• 03 октября 2022
Чоловік в ЗСУ, то багато купуємо за свої) дножава, безумно, дає. Але і мого розмір дуже нестандартний, руки довгі як в орангутанга. Тому доводиться купувати або шити.
З друзями довгий час вивозили людей з херсонщини, пару бусів купили, часто докидували свої на заправку, ремонт.. бо везли людей безкоштовно, за добровільну пожертву. Зараз вже припинили евакуацію, занадто небезпечно, незрозуміло і вже в нас гроші позакінчувались🤣
Інколи, під настрій, запускаю РК на донати на фонди, яким довіряю +-. Бюджети мої.
Діти збирають і миють консервні баночки) віддаємо дівчатам на свічки.
Купили за цей період декілька дронів, пнб, приціли, тощо.
Буду вкладатись, хочу бути причетною.
Не куру
• 03 октября 2022
Ответ длясоветский цирк
Буду вкладатись, хочу бути причетною.
Обіймаю
Борщец• 03 октября 2022
Ответ длясоветский цирк
Буду вкладатись, хочу бути причетною.
А які баночки ідуть на свічки? Жестяні?
НашлаПерепискуМужа• 03 октября 2022
Не идут эти деньги по назначению. Снимите розовые очки. Помогаю только своим родственникам, которые там сейчас, так как пока там что-то перепадёт, то и кони двинешь
советский цирк• 03 октября 2022
Ответ дляБорщец
А які баночки ідуть на свічки? Жестяні?
Угу) але нн зі шпротів. Такі, знаєте, трошки з вищими бортиками.
Ви загугліть ’окопна свічка’. Зрозумієте.
Борщец• 03 октября 2022
Ответ длясоветский цирк
Дякую
Нагайна• 03 октября 2022
часто, но не очень большие суммы. но стараюсь всегда помочь, чем могу. очень много знакомых на фронте - дядя, коллеги, брат моей близкой подруги. собирали и на дроны и на машины, короче не могу оставаться в стороне даже со своими небольшими донатами
Счастье_же_вот_оно• 03 октября 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
Вибачте мене, але коли гинуть люди я цього не розумію.
я также пересылаю приютам, наоборот это считаю что это человечность так проявляется, в такое время помгать беззащитным, которые нам доверились
Мамулька• 03 октября 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
Ви ж в курсі, що багатьох тварин привозять військові
Вони їх рятують і при нагоді доправляють в Україну
І що з ними робити?
Идууу--уууу блин• 03 октября 2022
С каждой покупки, с каждой зарплаты военный сбор. Мало? Последние трусы отдать нужно и умереть? Даже за военный сбор не уверена что идёт на нужды армии, а за донаты и слушать не хочу
люблю_тортики• 03 октября 2022
По 50-100 гривень декілька разів на місяць. Переважно на збори адмінів-волонтерів однієї з харківських груп. Найбільший донат - 500 гривень був, але то разово
Дверной_Проем• 03 октября 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
Зустріла знайомого, каже я нічого не скидую бо у нього був дохід до війни 40тис а зараз 20тис. Я хотіла в нього плюнути.
Предложите ему поменятся с теми кто в ЗСУ . Я думаю , найдутся ребята , которые будут ходить на работу получать 20 шт. При этом дома вечером спать в тёплой кровати а не в холодный сырых окопах.
УжеВотДа• 03 октября 2022
Интересно, а кто официально работает и платит 19,5% налогов, они считаются что донатят или как?
Фрося_Бурлакова• 03 октября 2022
Ответ дляЛенне-Рейма
Багато хто не розуміє. От вони хай донатять на людей. А ми будемо дбати про тварин.Теж доначу волонтеру для тварин, бо я знаю її особисто і на 100% впевнена куди підуть гроші. В загальні фонди - ні, даруйте. Якщо побачу, що хтось знайомий на війну збирає на щось конкретне, буду донатити. А в загальні фонди і незнайомим волонтерам - ні.
Мамулька• 03 октября 2022
Ответ дляУжеВотДа
Ви реально не знаєте, яка різниця між податками і благодійністю?
Белый Лосик• 03 октября 2022
Ноль. У нас очень много денег выделяется на войну Европой и США. Пусть донатит их государство
Ответ дляИдууу--уууу блин
Ну тут да. Депутатам было бы хорошо отдавать 70% своей зп каждый месяц, и так уже наворовались. И чтобы меньше разворовывали те деньги, которые идут зсу из Европы. А так обидно за зсу
Интернет Бродилкин• 03 октября 2022
Ответ дляnavariya
Спитайте в депутатів) Ім не можна в армію.
Був закон - не можна - плати гроші в казну.
О Бооооже, яка дибільна позиція: моя хата зкраю🤦🏼♀️
Фрося_Бурлакова• 03 октября 2022
Ответ дляУжеВотДа
Ну, донат - это добровольное пожертвование. Налоги - обязательный платеж. Поэтому логики утверждать, что налоги с оф.зп - это донат, нет.
КокошинЭль• 03 октября 2022
Много раз каждый месяц. Обычно 50-100 грн.
1500 где-то выходит в месяц +-
фрау Гитта• 03 октября 2022
Чоловік в зсу, дцже багато всього за свій рахунок, навіть бензин за свій рахунок, коли їде у відрядження на особистій же машині. Фінансово допомагаю біженцям