Не куру• 03 октября 2022

Які суми та як часто донатите на ЗСУ?

chueva.a• 03 октября 2022
Дівчата, порадьте будь ласка, тільки без образ дуже прошу.
Племінник в ЗСУ збирають на ’чергове’ авто, збір йде повільно. Вже домовилися з волонтером з Харкова, які знайдуть та привезуть оптимальне авто- там без забаганок бус або мінівен, навіть топливо неважливо. Потрібно дозбирати необхідну суму.
Підкажіть, будь ласка, як і куди ще можна стукати заради допомоги?

Аноним Анонимыч• 03 октября 2022
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Да чего капец?! При чем тут животные? Спросили сколько донатите на армию. А что тут думаете все сидят , кто с уважением к нашей армии относится? Сомневаюсь, даже судя по ответам некоторым.
Она четко написала ответ, кому донатит. Животные тоже очень сильно пострадали от войны.
Черепаха Тортила• 03 октября 2022
Ответ дляБелочкой зови
У вас немає можливості, самим не вистачає, тому зрозуміло, що вам донатити важко. Але я не згідна з популярною тут думкою, що військові повинні покривати потреби своєю з/п.
В мене є знайомі, які практично всю з/п витрачають на свої армійські потреби. В гарячих точках постійно потрібні то кратери, то авто, які як розвідники. В ідеалі це все має забезпечуватись за державні кошти. Ну і волонтери з нашою допомогою. Ми, українці, у перші місяці і витягнули цю війну.
Ви знаєте, тут як завжди палка о двох кінцях. Звичайно кожен хоче якнайкраще для себе, тому багато хто витрачає шалені кошти на супер пупер окуляри, налокітники, тактичні перчатки, супер розгрузки, кастомізацію зброї тощо. Але це не означає що такі потреби мають закривати волонтери. Це вже особиста справа і якщо хочеться то за свій кошт будь-ласка - роби з себе рембо і термінатора.
Пописанная парта• 03 октября 2022
Ответ дляКокошинЭль
Может, платить им не Украина будет, а скорее даже фейк.
На такую зарплату половина Америки бы приехала, а по факту нет никаких иностранцев, массово уж точно.
Иностранцев, которых недавно поменяли после плена, тоже не было? Англичане, марроканцы и ещё кто-то
вкрации• 03 октября 2022
Деньги мне самой нужны, они получают нехилую зарплату, плюс НАТО им донатит
ротцвеники• 03 октября 2022
Ответ дляMira29-c3c3
У вас совість взагалі є?
Фу, рахують гроші чужі.
ротцвеники• 03 октября 2022
Ответ длямегамоСГ

хамити не треба
Вам ніхто не хамив, хамство звучить по іншому.

муха в кедах• 03 октября 2022
господи, сколько никчемных ж0п0шников))
’не доначу, не собираюсь, у меня доходов нет, мне пох и т.д.’
chueva.a• 03 октября 2022
Ответ длявкрации
Та вони й так багато чого купляють за свій рахунок.
Глаза_в_3_карата• 03 октября 2022
Ответ дляMira29-c3c3
У вас совість взагалі є?
От я же и говорю, посмотрите как некоторые относятся к нашим военным.
вкрации• 03 октября 2022
Ответ дляПописанная парта
Видела по айситиви как они перечисляли откуда они приехали
Copy-Paste• 03 октября 2022
Ответ дляchueva.a
Напишите сюда.
Должны помочь
https://t.me/sobolsays
Сплюшка• 03 октября 2022
Весной вместе с мужем задонатили больше 2000 у.е
Сейчас похуже с финансами, по 200-300 грн несколько раз кидала на конретные сборы от знакомых для бригад где их родственники, на тепловизеры и прочее. Отчеты видела.
Да, еще купила военные облигации летом на несколько тыс грн
chueva.a• 03 октября 2022
Ответ дляCopy-Paste
Напишите сюда.
Должны помочь
https://t.me/sobolsays
Дуже дякую
Распутница• 03 октября 2022
Ответ дляMs. Android
Очень стараюсь 10% в Церковь.
По моим наблюдениям, это точно приносит результат в моей жизни.
На войну отдонатила пару раз в начале (март...). Куда вложила, то и получила, что называется - тряслась от страха, привлекла войну в свой дом. Нафиг.
Нашли куда давать. Зачем в церковь? На новую машинку попам?
Коко На Страже• 03 октября 2022
Лише своїм, суми різни, в основному 2-4 тисячі
Почемучечка• 03 октября 2022
Ответ дляНе куру
Вашому бійцю - уклін. Хай повертається живим та неушкодженим
Дякую дуже!
КокошинЭль• 03 октября 2022
Ответ дляПописанная парта
10 человек на 5000 украинцев?
Это смешно.
Отдельные наемники есть всегда, у раши есть сербы, болгары, узбеки, таджики.
Но массово иностранцев нет , это просто факт.

За зарплату 2 тыс долл/день = 40 тыс долл в месяц, повалили бы косяками
Докладная• 03 октября 2022
Ответ дляМадам БрЮшкина
Не перечисляю. Помогаю реальным людям. А донаты,это содержание владельцев карточки, на которую донатят
Какая тупая ложь.Уже некоторых волонтеров и в живых нет.

Идеальная оптимистка• 03 октября 2022
Ответ дляЦикавенная
Цій країні?? А ви з якої країни?
З України
Northface• 03 октября 2022
Ответ дляГидроусилитель руля
Я тоже не видела. Это просто обьявление было в американских сми, что набирают на такие зарплаты... и локация, пункт назначения - в Украину.
Хватит смотреть бред
Идеальная оптимистка• 03 октября 2022
Ответ дляЕтитьская богомышь
і ці люди потім будуть жити поруч і святкувати перемогу нарівні з усіма.
Як можна святкувати загибель людей?
Идеальная оптимистка• 03 октября 2022
Ответ дляНе куру
Серйозно? А чого? Бо закордоном вже чи у кокошніку?
Так, за кордоном
Мама фифти цента• 03 октября 2022
Ответ длямуха в кедах
господи, сколько никчемных ж0п0шников))
Ну а якщо немає?
І квартира зруйнована. Тобто, її вже нема. Взагалі нічого не залишилось. І квартира, і в квартирі, і авто. Все знищено
Первоклашка Я• 03 октября 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
Ни разу не донатила. Нет ни желания, ни денег
Чекаєте на рускій мир?
Первоклашка Я• 03 октября 2022
По різному буває.
Були часи, в по 10-20 грн переводила.
Вчора 500.
Тримаю свічку• 03 октября 2022
Зараз вже нема чим донатити, а чоловік обладнанням допомагає.
МаксХмара• 03 октября 2022
Коли 3000, коли 10 000
Дивлячись на що збір. І кому.
Автівки, дрони - на таке скидаю. Але в фонди не доначу. Тільки адресно, коли знаю, кому саме піде. Хто буде літати чи їздити.

Ну і крім цього закриваю всі потреби чоловіка - він в ЗСУ (одяг, інструменти, дрібниці). Останнє замовлення - старлінк. Чекаю, поки черга на сайті підійде.
Леннон_Жив!• 03 октября 2022
Ответ дляИдеальная оптимистка
Так, комфортно, я 8 років платила військовий збір, який невідомо куди йшов, досить, більше нічого цій країні платити не буду.
Удалено администрацией...
Почемучечка• 03 октября 2022
Ответ длявкрации
Вы из секты ’в Украине воюет НАТО’?
Что вы несёте?