Моська-слон• 04 октября 2022

Побувала я у тій групі про прикорм

ААААА!
Хоч вони там і роблять зауваження за "ми поїли" і намагаються не мімішнічати, все рівно.
*Наппекла мафінів на грудному молоці, так смачненько! Сама й ум´яла!
*Ням-ням
*Тут дуже злісне, навіть не писатиму
і все такого плану.

Не знаю, що зі мною, раніше мене не так бентежило подібне. Мабуть якісь вікові зміни
Накладные мюсли• 04 октября 2022
Дайте ссыль!
Не верю

Ну ниче се• 04 октября 2022
Та то секта больненьких какая-то с прикормом головного мозга.
Слава Українi• 04 октября 2022
Ой, понимаю.. я состою в группе мамочек за ГВ, только ради того, чтоб советы на другие темы читать, типа врачей и прочего...

Так меня их советы про ГВ бесят до ужаса, а особенно фраза ’ГВ НОН СТОП’ в любой непонятной ситуации(ребенок чихнул, ребенок, плохо покакал, и прочее)
ДеньгиНеСдаю• 04 октября 2022
Ну вы можете готовить себе, что угодно, хоть на грудном, хоть нет.
Но других людей надо предупреждать о таких ингредиентах
автор Моська-слон • 04 октября 2022
Але цікаво, що з м´яса тепер можна починати. Не знала такого нюансу.
РыжаяЛиса• 04 октября 2022
Я читаю там только то, что меня интересует.
Всякое такое даже не смотрю
Айболитная• 04 октября 2022
Ответ дляМоська-слон
С мяса начинать прикорм??? Как хорошо, что меня там нет
Ёшки_Матрёшки• 04 октября 2022
Мене в одній мамській групі забанили. Знаменита така група. Це ж просто секта неадекватних
автор Моська-слон • 04 октября 2022
Ответ дляРыжаяЛиса
Всякое такое даже не смотрю
І я так буду. Доведеться фільтрувати.
Я навіть у інформаційних дописах зараз бачу трохи нагнітання. Ехх.
Не буває все ідеально.

Руда ліса• 04 октября 2022
Ответ дляМоська-слон
Зараз м´ясо, жовток дають з 6 місяців. Мій педіатр сказав, що вже давно так ввели, що запобігти анемії
автор Моська-слон • 04 октября 2022
Ответ дляРуда ліса
Ага, дійсно є трохи такої зміни.
Різниця між моїми дітьми 15 років. Я ще з ведення вагітності помітила, що дуже на залізо наголошували (вітаміни обов´язково з залізом і все таке) і педіатр теж говорила вже за залізо.
Берегу и стерегу• 04 октября 2022
Ответ дляРуда ліса
Навряд чи у дитини на гв буде анемія. А якщо і є, то може мамі краще своє харчування налагодити? А якщо дитина на суміші, то вони зараз містять все необхідне, і залізо теж.
автор Моська-слон • 04 октября 2022
Ответ дляБерегу и стерегу
вважається, що запаси заліза вичерпуються протягом перших місяців
про суміші не знаю, знаю, що все рівно варто перевіряти (суміш) на залізо.
Здається зараз в обов´язковому порядку виписують дітям добавки заліза після певного віку (півроку напевне). Я ще поки не зіштовхнулася, але читала уже на форумах досвід інших мам. Обурювалися, що без аналізів виписують.
автор Моська-слон • 04 октября 2022
Ні, там реально притрушені. Хай видаляють як хочуть і як хтось принесе.
Дати дитині алергн треба змалечку, щоб вона померла у присутності рідних, а не чужих.
Довбні. Все. Закриваю тему.
Резвая лошадка• 04 октября 2022
Ответ дляБерегу и стерегу
Двое детей на гв были и у обоих анемия. Начинать прикорм с мяса уже рекомендуют в многих развитых странах
Берегу и стерегу• 04 октября 2022
Ответ дляРезвая лошадка
Навіщо навантажувати дитині незрілу підшлункову, якщо мама може їсти побільше заліза?
В мого анемії не було.
Резвая лошадка• 04 октября 2022
Ответ дляБерегу и стерегу
В мого анемії не було.
Думаю, что рекомендации о прикорме с мяса давали исходя не из одного вашего ребенка. Я ела мяса достаточно, а анемия была у двоих
Берегу и стерегу• 04 октября 2022
Ответ дляРезвая лошадка
Причину треба було знайти.
Резвая лошадка• 04 октября 2022
Ответ дляБерегу и стерегу
Причину треба було знайти.
А как ее найти?

Берегу и стерегу• 04 октября 2022
Ответ дляРезвая лошадка
А как ее найти?
Обстеження пройти, звернувшись до лікаря
Резвая лошадка• 04 октября 2022
Ответ дляБерегу и стерегу
Так обращались конечно, лечили анемию, анализы сдавали. Вот по анализам и поставили ее, сказали начинать прикорм с мяса, что еще внутреутробно мало железа передалось, так бывает, а то что передалось израсходуется до полугода малыша, поэтому и едят мясо с 6 ти месяцев, чтобы пополнить запасы железа. А как можно было найти причину анемии? По анализам только виден ее факт
Берегу и стерегу• 04 октября 2022
Ответ дляРезвая лошадка
І причину можна знайти. В мене погано залізо засвоювалось через недостатність підшлункової. Підключили ферменти, препарати заліза і анемія пройшла.
Резвая лошадка• 04 октября 2022
Ответ дляБерегу и стерегу
Ну на лекарствах оно усваивается нормально
Берегу и стерегу• 04 октября 2022
Ответ дляРезвая лошадка
А одними продуктами важко піднімати і довго. Краще я поприймаю препарати заліза, ніж буду дитині в 6 міс гробити шкт м´ясом...
Резвая лошадка• 04 октября 2022
Ответ дляБерегу и стерегу
Ну я не думаю, что врачи, не только украинские, не знают, что это вредно есть мясо с 6 месяцев
автор Моська-слон • 04 октября 2022
Ответ дляБерегу и стерегу
Наскільки я скептична, але ця інформація подана правильно. Я уже перевірила і перечитала. Не можливо таким чином ’угробити шкт’ щоб це не означало.
Все тече, все змінюються, з´являються нові дані, дослідження. Ви можете вірити або совковим рекомендаціям, або рекомендаціям доказових спеціалістів, зроблених на основі реальних досліджень і реальною науки. Вибір все рівно залишається за мамою, ніхто не силує. Всього лиш кажуть, що можна і негативних наслідків не буде.
Берегу и стерегу• 05 октября 2022
Ответ дляМоська-слон
До чого тут совкові рекомендації? Я за доказову медицину і консультуюсь з сучасними лікарями, які відвідують міжнародні конференції регулярно і йдуть в ногу з часом. А ще мають величезну практику. Так от практика подекуди відрізняється від теорії, бо кожен організм індивідуальний. Одній дитині нічого не буде від м´яса в 6 міс, а в іншої будуть наслідки. Яка кількість мам досліджує функцію печінки, підшлункової залози до введення прикорму? Мізерна. Вирішує, звичайно, кожна мама самостійно. Але було б добре, щоб у рішення були якісь підстави.
автор Моська-слон • 05 октября 2022
Вибачте, але я не зрозуміла вашого допису.
Якщо ви за доказову медицину то не будете послуговуватися ’практика відрізняється відтеорії’ і звісно саме цим й керуються мами, котрі не мають освіти у медицині, фізіології та інших суміжних науках. Згідно принципів доказовості, м´ясо можна вводити з 6 міс.
Тому ви уже визначтеся чи ви за доказову медицину чи за совдепівську практику, яка йде у розріз з теорією (для чого тоді теорія і конференції потрібні, якщо людина цим не керується?)
автор Моська-слон • 05 октября 2022
Ось скопіювала для вас
Although the Fe concentration is low in human milk, it is thought to be independent of the mother’s Fe status and it cannot be increased through maternal diet or Fe supplementation [30,31,32]
Немає достатньої кількості заліза у грудному молоці і неможливо підвищити його вміст за допомогою дієти чи медикаментів. А Залізо критичне для розвитку мозку дитини.
Хочете вивчайте далі самі, не хочете - покладайтеся на практиків.
dahashutka19• 06 октября 2022
Добавилась я как-то туда. Девочка написала, что дает ребёнку детское печенье в 6 месяцев, а ей те тетки пишут ’ мама убийца ’...