kanareyka_tweety• 05 октября 2022
Написав мені знайомий з Канади про ситуацію в Україні. Що б ви йому відповіли?
Татьяна123• 05 октября 2022
Ответ дляgizma2019
Удалено администрацией...
Так окупируют. Отдайте Херсон и Запорожье, что параше было легче двигаться дальше.
Татьяна_М5• 05 октября 2022
Ответ дляSwissi
Не воював? А зараз?
А что, воевал? Сдали без единого выстрела
Ответ дляAnna-9f56
Я скажу так. В мене немає рідних на війні. Навіть друзів. Але якби були, я би була згодна повернути їх цілими. Будь-якою ціною.
А не Україну будь якою ціною. Важливіше життя немає нічого.
Кожного дня ховають хлопців (я зараз гостюю у батьків у маленькому містечку). А що в масштабах країни? Втрати ворога круто, окей. Але наскільки болючі наші власні втрати...
Я не розумію тих хто кричить: будемо стояти до кінця
Вы цените все жизни одинаково или какие-то более ценные? Эту фразу о ценности человеческой жизни здесь очень часто пишут те, кто готов сдать Украину целиком и полностью во имя жизни. Но никто не думает, что сохранив одну жизнь, можно потерять жизнь многих других. И в итоге это вообще сложно будет назвать жизнью.
Ответ дляgizma2019
Удалено администрацией...
Всё впереди ещё. Вы прям такая быстрая, всё вам вынь, да положь) И да, армия отстойная, никто не ожидал даже насколько. Они сами в шоке, что у них ничего нет, вон форма пропала куда-то зимняя) И это люди к войне готовились, имели большие планы. Ракет у них много, но в этом и наша вина, если б Тимошенко не отдала им, было бы меньше.
Татьяна123• 05 октября 2022
Ответ дляgizma2019
Я выше писала, что переговоры это не капитуляция и это не значит, что мы должны принять все их условия и не озвучивать свои
А, что это? Сейча окупированы 4 области. Они уже в составе педерации. Вы реально думаете, что вам их в ходе переговоров вернут?
Nezabydka-2365• 05 октября 2022
Ответ для-Инга-
значит вас уже победили. Осталось всех остальных раздавить)
Ок
Ответ дляditunka
У тому то й справа, що рашка не готувалась до довгої війни. Соловйов сказав, що брову тільки підніме, а Сімоньян сказал, що там ту Україну завойовувати. По кіл в тому, що рашка і її влада повірила у те брехню, що самі створили.
Крістіна ТАРО• 05 октября 2022
Ответ дляditunka
Я можу помилятися, та тут нема із ким балакати. Ця ж дама якісь медичні довідки робила, щоб чоловіка і сина не мобілізували. Наскільки я пам´ятаю тему про Київ. Це - вата ватная та gisma2019. Одна і та сама пісня про вєлікую Росію і не набридає людині отак плюндрувати свою рідну землю.
Ответ дляSwissi
там так построена система, снизу наверх докладывается не реальное положение дел, а приукрашенное. И пока дойдет до самого верху, да в расплавленные мозги - получилось что получилось
Lena-Lena12• 05 октября 2022
Ой, автор, завербований ваш знайомий кацапами… ой, завербований, агент кремля просто… якщо по суті - то що як і коли - вирішувати ЗСУ, нашим Українським Героям! А не маскам та канадським емігрантам, дивно, в них там в усіх «чакри» експертів відкриваються, а як допомогти - вср@лися. Багато людей в ЗСУ - з власної волі, це честь і шана захищати рідну землю! Не всім під силу (мені ні, мені страшно). Тому у мене лише повага до наших Захисників, Героїв! Звісно, всі в Україні мріють про мир! Але не дозволю якомусь Маску знецінювати працю наших захисників, наших людей, бо так йому «вср@лось». Захищати далі наші території чи ні - справа не Маска. А канадець ваш нехай про свою нову батьківщину переживає, бо в нього вона мабуть давно вже інша, ніж у вас.
Irina-5d24• 05 октября 2022
Ответ дляkanareyka_tweety
Він вважає, що треба поступитися всіма захопленими територіями. Що Зеленський має сісти за стіл переговорів. Тоді питання: чому ’сильні світу цього’, про яких він каже, що вони всі бояться путіна, досі допомагають нам зброєю і грошима?
Я зрозуміла, що він має на увазі Крим. А взагалі не знаю як правильно. Я б написала, що звільняти те, що ми можемо звільнити, але це не я на передовій і не мені розпоряджатись життями людей. Але як не зупинити зараз то це назавжди поки не поглине Україну
Ответ дляI-va
До речі, в націоналізмі ідея нації стоїть вище за одне конкретне життя. І це розумно
marydgayne• 05 октября 2022
Ответ дляТанюша
що значить можуть не йти?
це ви в Україні задовго живете, і ще можете вважати що кожен має свою думку.
а в підарашкі там немає власної думки, куда царь послав, туди і йдуть
так мы же говорим про украинских мужчин с захваченных территорий
Ответ дляТатьяна123
Ну да) , вы лучше уточните у оппонентов, в какой области они проживают и так легко раздают граничащие к ним области.
А я потом к вам подключусь в поддержку и расскажу, что такое артобстрел. И это плюс к ракетам. Сколько их будут фигачить в течение суток, количество обстрелов, разрушение, жертв и сидения на форуме.