Залетная Я тут• 09 октября 2022
Опущені соски після закінчення годування. Ви робили операцію?
Закінчила годування другої дитини. Після годування першої такого жаху не було( Вже пройшло декілька місяців, а соски так і не стали у норму. Груди не обвислі, саме соски турбують. Вони постійно в лежачому положенні.
Які види пластики роблять? Можливо це можна змінити без хірургічного втручання?
Я только за!• 09 октября 2022
12 лет уже прошло. Грудь итак была ноль, а после кормления ушла в минус. Одни соски толщиной в палец висят вниз.
Залетная Я тут
• 09 октября 2022
Ответ дляВоленс-неволенс
Встануть! Прохолодна вода і зволоження
Мені здається, що вже не встануть. Вони реагують на подразники, але дуже в’яло (
пьЯНА• 09 октября 2022
Ответ дляВоленс-неволенс
Встануть! Прохолодна вода і зволоження
Не встанут
Залетная Я тут
• 09 октября 2022
Ответ дляЯ только за!
Це сумно ( Добре, що хоч груди не обвислі