Здесь на минутку• 10 октября 2022
Вже всі скинулися Притулі на помсту?
Не люблю його, але скинула теж. Не знаю, чи можна тут давати посилання. В моно взагалі круто
Шаленабджилка• 10 октября 2022
Ответ дляSielo
Якби у Вас була ракова пухлина теж не вирізали, бо проти насилля над організмом? росія-ракова пухлина світу.
Удалено администрацией...
Шаленабджилка• 10 октября 2022
Ответ дляBejza
А чем вы отличаетесь, как защищаете страну?
Удалено администрацией...
НамСвоюРобити• 10 октября 2022
Ответ дляJR-88
Лачен тоже собирает, пополнила банку
А у нього які тех.характеристики? Бо вже майже Сергійкам скинула, а потім почитала, що слабенькі.(
Хочу на щось більш дієве, але менш розкручене, закинути.
Шаленабджилка• 10 октября 2022
Ответ дляЯся222
Вы в теме ее разжигаете своими постами, провоцируя других. Карму сегодня изрядно себе подпортили.
Удалено администрацией...