Здесь на минутку• 10 октября 2022
Вже всі скинулися Притулі на помсту?
Не люблю його, але скинула теж. Не знаю, чи можна тут давати посилання. В моно взагалі круто
Татьяна-bfd8• 10 октября 2022
Ответ дляШаленабджилка
Удалено администрацией...
Ответ дляVira_Kos
Це не вбивство, це очищення планети.
Есть такие малахольные.
Сколько у нас женщин, живущих с абъюзерами и получающих головой об косяк стола регулярно, но считающих себя мудрыми, сохраняя семью.
Малахольность в личной жизни выливается в оную и в политической тоже.
Татьяна123• 10 октября 2022
Ответ дляШаленабджилка
Удалено администрацией...
Нам очень важно ваше мнение. Пишите есче. Мир во всем мире и т.д.
...ALENA...• 10 октября 2022
Ответ дляmodnidity
Скинула
Дайте реквізити будь ласка . Не знаю де шукати
ДевушкаЛав• 10 октября 2022
Ответ дляШаленабджилка
Удалено администрацией...
Если б в Ваш дом прилетело, отвечали бы тоже самое?
Ответ для4мама
І я хотіла створити
Ну а тепер публічно та офіційно.
Анонсований збір — це наш спільний із Сергієм Притулою збір на дрони-камікадзе RAM II UAV.
Монобанка
Карта банки 5375411200871908
Чим більше зберемо, тим більше закупимо.
Тільки у мене в банці вже є 12 мільйонів за трохи більше ніж годину.
Погнали!
Ну а тепер публічно та офіційно.
Монобанка
Карта банки 5375411200871908
Погнали!
В інстаграм начебто інша приват карта…но може в нього декілька
alenka3108• 10 октября 2022
Ответ дляiryna _b
Скиньте притуле на лампадку для Путина.
Палаючий кремль йому за лампадку хай світить.
Шаленабджилка• 10 октября 2022
Ответ дляalenka3108
Вам на рашу, з наративами про мир, в той час, як вбивають мирне населення України.
Удалено администрацией...
Alina_G1986• 10 октября 2022
В топ
Пропоную донатит на ЗСУ кожний раз як лунає тривога. Не важливо кому саме і яку суму, навіть 1грн. Нехай на росії знають, що кожен раз відкривають новий збір, що буде їм гаряче
Шаленабджилка• 10 октября 2022
Ответ дляiryna _b
Вы блаженная? Может голуби им белые запускать в ответ,когда они на нас ракетами?
Удалено администрацией...