Здесь на минутку• 10 октября 2022
Вже всі скинулися Притулі на помсту?
Не люблю його, але скинула теж. Не знаю, чи можна тут давати посилання. В моно взагалі круто
Vlada-Maria• 10 октября 2022
Ответ дляRukola1
А як вам той мир мають забезпечити, голими руками чи домовленостями з кремлем?
Як, як... хіба не ясно? ’бариня лягли і просють’. Хитріші сєпари і ждуни тепер маскуються під акакаяразнічних і мизамірів, бо не впевнені чия візьме, бояться спалитись
Vlada-Maria• 10 октября 2022
Ответ для4мама
Скаржимося на неї, дівчата!
Це ж треба, реінкранація, ’ледЯ апрєль’ чи що?
Ответ дляMazhar21
дайте куди скидати
Паразитная нагрузка DDoS на monobank доходит до 6млн пакетов в минуту на вход + трафик 11 Гбит в минуту.
Это в 35 раз больше штатных показателей.
Надеюсь вы понимаете, что наш ответ на это может быть только один – зайти на Банки Лачена, Притулы и Стерненко и сделать донат.
Слава Украине!
Vlada-Maria• 10 октября 2022
Дівчата, бачу що в темі є франківчани, тому напишу: у нас на станції крові бракує крові групи 2 і 3. Рознесіть по своїх знайомих, друзях, може хтось зможе піти здати. Поранених багато привозять, крім того і мирному населенню для операцій треба.
А взагалі, звертайтесь кожен по своїх містах в пункти здачі крові, дзвоніть, питайте потребу. Це теж буде вагомий внесок в Перемогу.