Элька-Карамелька• 10 октября 2022
Виставила на продаж пару речей. Як ваші нерви це витримують?
Вперше виставила пару речей на продаж і вже відсутнє бажання що небуть продавати.
Покупці задають дивні питання, просять по 100 фото додаткових, виміряти окружність гудзика і тд.
Всі фото при денному світлі. Питання: а то колір капучіно? Кажу світло- бежовий.
А ні, мені треба капучіно. Та назви як хочеш, на фото ж видно
Ширину максимальну на яку розтягується сукня в пасі як виміряти? Мабуть це не моє. Пам´ятники треба тим, хто займається продажами
Люблю порядок• 13 октября 2022
Ответ дляЗаела_пластинка
Да, вот неправильно у олх , что могут оставить отзыв без продажи((.
Все решается помощью модераторов.
У меня было проставлено пара низких оценок (без сопутствующих комментариев) по каким-то давним сделкам. Написала админам с просьбой предоставить архивные диалоги с этими покупателями (я же всех троллю, мало ли, кто из них злопамятный). Админы посмотрели и сказали, что это ошибка - диалогов не было.
Оценки удалили и теперь у меня снова высший рейтинг).
Так что решайте все административно
ОченьПриятно-Царь• 13 октября 2022
Ответ дляЛюбящая болтать
А, ну то у вас комплекс називається, владу свою намагаєтеся демонструвати на тих, хто житло втратив і усе що було.
Я на таких не зважаю, це до психолога.
У меня нет комплекса) Но я категорически против удовлетворять чьи то забаганкы) Необходимое дам, помогу, курево- извините) Пока на курево есть, значит не так и надо
Любящая болтать• 13 октября 2022
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Ну я ж кажу - комплекси, самозатверджуєтеся)
Не комплексуйте, це у багатьох.
На щастя, є і здорові люди.
Не комплексуйте, це у багатьох.
На щастя, є і здорові люди.
ОченьПриятно-Царь• 13 октября 2022
Ответ дляЛюбящая болтать
Не комплексуйте, це у багатьох.
На щастя, є і здорові люди.
Не комплексуйте, це у багатьох.
На щастя, є і здорові люди.
ну курите, курите))) Комплексы- это оправдывать эту соску)
Любящая болтать• 13 октября 2022
Ответ дляОченьПриятно-Царь
Так я не палю) Ніколи у житті не палила.
І розумію, що якщо людина змогла вголос просити про допомогу - значить вона їй дійсно потрібна. Незважаючи на наявність вейпу чи як його там)
Таке трапляється у житті іноді, і це нормально.