Голубец• 10 октября 2022
Це забагато щоб хоч трохи схуднути?
Зїла на сніданок все що є на фото крім хлібу з маслом, фасолі, картопляних кнедлів що зліва(зїла половину одного) і трохи бекону не доїла. Також був солодкий чай, снікерс маленький та апельсин. На вечерю картопляне пюре та салат овочевий буде. Нормально чи ні? Тільки так я зупиняюсь і більше не їм. А якщо зїм ПП страви то зриваюсь і зжираю все
Чучело-Мяучело• 10 октября 2022
Ответ дляГолубец
Так
То як на день, якщо ви кажете про пюре і салат на вечерю
Бабка в тапках• 10 октября 2022
Якщо у вас 30+ кг і до цього ви їли в 3 р більше то так схуднення піде.
Але раціон дуже дивний
Зубожиння• 10 октября 2022
На картопляному пюре неможливо схуднути. Це чистий крохмаль. Якщо без картоплі не можете, то хіба печену можна їсти. На вечерю залиште салат + рибку чи м´яско нежирне візьміть.
Голубец
• 10 октября 2022
Ответ дляНе будь КакСвета
Овощей мало , а чёрненькое это что?
Гречаники чи кров´янка я так і не зрозуміла
Ответ дляЗубожиння
В мене знайомий основа оаціону с саме на каропляному пюре, схуд з 140 до 110кг і далі худне
Швабристка• 10 октября 2022
Ответ дляok1904
Це звичайна англійська їжа... На сніданок.
Она просто ужасна. Украинская кухня просто таки ПП
Зубожиння• 10 октября 2022
Ответ дляok1904
Вибачте, але дуже сумніваюся. Хіба там картопляного пюре ложка на день.
Ответ дляЗубожиння
Ні,ні, там дієта, стіл номер 5. Не можна наприклад капусти, а з овлчів можна свіжі огірки і т.д, вар.картопля йде як детокс/ крохмаль саме для цього. Була здивована, але я бачил: рез-т!
LarsonPeterson• 10 октября 2022
Ответ дляГолубец
я бы вломила, но мне этой тарелочки на 1 зуб честно
Малявка-козявка• 10 октября 2022
Если вы 12 часов разгружали вагоны , потом пришли домой и в позе наездницы ещё 4 часа скакали на муже, то это даже мало.
Зубная фея• 10 октября 2022
Ответ дляКатька Пушкарева
Йопт,тут сьогодні такі нерви що і без особливого меню схуднеш
Какое там .. наоборот жру на нервах