Доброго вечора. Порадьте як бути. Зараз за кордоном з донькою, місцевий педіатр призначила нам ревакцинацію КПК.(Пріорикс) Вік доньки- 5 років. Згідно українського календаря прививок ревакцинація КПК проводиться у 6 років.
Хто підкаже мені, робити зараз чи зачекати і при поверненні в Україну зробити?
І чому така різниця в календарі,цікаво.
Не стесняюсь• 12 октября 2022
У вас є можливість зв‘язатися зі своїм педіатром з України для консультації? Можливо допоможе так.
Ашотакова)))• 12 октября 2022
Можете робити. Тоді в 6 не будете робити в Україні. Просто в Європі менший інтервал між КПК. Є група ’вакцинація.питання і відповіді’ в фб, можете там пошукати детальну інформацію.
Ответ длямашерка
Нажаль,ні
Ви пам´ятаєте, що ви відповідальна за свою дитину? Ви вирішуєте, робити щеплення чи не робити, якщо робити то коли.
В цивілізованих країнах нема примусової вакцинації. В чому проблема почекати до 6 років, якщо ви вважаєте, що краще в 6.
За кордоном (на відміну від України) хоча б є шанс відсудити грошову компенсацію за поствакцинальне ускладнення.
Найбільшу компенсацію суд присудив саме за покалічену щепленням КПК дитину: 101 мільйон доларів.
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-2186836
Ответ дляАшотакова)))
Ви навіть календар щеплень не читали. Навіщо, якщо є секта в фб, де на всі питання відповідають ’Робіть щеплення пошвидше і почастіше, ігноруйте протипокази, ускладнень від щеплень не існує, смерть просто співпала в часі з щепленням’.
Ответ дляАшотакова)))
Автор, українським лікарям теж треба робити статистику по вакцинації. Яке їм діло, що ви десь в лівій країні зробили щеплення в 5 років. В 6 років українські лікарі будуть підбиратися до вашої дитини з шприцами. Читайте календар щеплень, тільки не примітивну табличку, а в першоджерелі - Наказ МОЗ № 595 від 16.09.2011 :
Можна відмовитись від щеплень, прочитавши тільки календар щеплень.
Ответ длямашерка
Дякую, йду туди
Не туди йдете. ’Батьки за Вакцинацію ’ - це псевдо-громадська організація створена та фінансуєма фармою для збільшення обсягів реалізації свого токсичного лайна за рахунок бюджетних (тобто наших) коштів. Про те для чого створюються та фінансуються і як функціонують аналогічні шаражки в Великобританії та США можете почитати в україномовній аннотації або в оригінальній англомовній статті Британського медичного журналу за посиланням:
Ашотакова)))• 13 октября 2022
Ответ для-Ань-
Які ж всі тупі в Європі і чіповані. І лікарі продажні. Лише домогосподарки з неповною середньою освітою розуміються в питаннях вакцинації.