Гжегож Бженчишчикевич• 13 октября 2022

Киев-Прага поезд

Девочки, искала информацию, но так и не поняла ... На сегодня поезд Киев-Прага через Регіонет без скидок для украинцев? Не вижу кнопку тарифа для украинцев. Собираюсь проведіть родителей. Я и ребенок 7 лет.
So_so• 13 октября 2022
Скидок нет
автор Гжегож Бженчишчикевич • 13 октября 2022
Предлагает за 46 евро взрослый 2 класс или 58 евро спальный (купе?)
Резвая лошадка• 13 октября 2022
Дешеві ціни закінчилась ще в серпні( На дитину є здається невелика знижка. Краще беріть дорожче купе, бо їхати вночі сидячи з дитиною буде складно.
Ответ дляРезвая лошадка
Так, платную купе, бо я сама теж важно переношу
ПесиКот• 13 октября 2022
А где там пересадка ?
Чу Ча• 13 октября 2022
а почему такая цена дешевая? поезд нормальний?
Кашпо• 13 октября 2022
Ответ дляПесиКот
А где там пересадка ?
В Пшемысле
Хм, не знаю, первый раз еду. Это два стыковочных поезда. То есть и их типа Интерсити (но пишут, что их хуже)
Марафетчица• 13 октября 2022
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Я їхала ним влітку,нормальний потяг,до Пшемишля інтерсіті,а там пересадка на пражскій потяг,я брала купе
Вбигудях• 16 октября 2022
Ответ дляМарафетчица
Доброго дня. А підкажіть будь ласка, як відбувається ця пересадка? Всі організовано переходять чи як? Потрібно їхати до Праги, але не зовсім розумію як це відбувається. Пишуть, що прямий потяг, але треба брати два квитка? Чи як? Дякую.
Марафетчица• 17 октября 2022
Ответ дляВбигудях
Я купувала квиток на regiojet Київ-Прага,там іде 2 квитка,спочатку Київ Пшемишель( цей квиток вам присилає Укрзалізниця),це інтерсіті,в Перемишлі всі організовано проходять митний контроль і просто переходите на іншу платформу,там вже стоїть поїзд Пшемишь Прага,я брала купе,він іде ввечері і зранку наступного дня вже в Празі.На це поїзд вам також приходить окремий квиток на пошту,від компанії regiojet
автор Гжегож Бженчишчикевич • 19 октября 2022
Зараз їду по сполученню Київ - Прага частину з Пшемисля в Прагу. Купувала спальний тип. Фото вклала. Зручно, що можна спати лежачи, з дитиною чи пенсіонерам. Але верхня полка дуже низько, що не довго сидіти.
Частина з Києва до Пшемисля лише сидячий інтерсіті. Місця при купівлі не вибралися, а прийшли за добу на пошту.
Ціна, якщо друга ділянка купе 56 евро з Києва. Можна вибрати сидячий по 6 місці навпроти один одного дешевше.
Gleva• 28 октября 2022
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Підкажіть, а Київ Перемишль квитки були з місцями? Якщо ні, то як ви їх займали?
автор Гжегож Бженчишчикевич • 28 октября 2022
Ответ дляGleva
Квитки Київ-Пшемисль прийшли на пошту за добу до відправлення.
Там були вказані вагон і місце (система сама обрала, не я).
Gleva• 28 октября 2022
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Дякую, я просто з дитиною, сподіваюся система зможе дати місця поруч
Ответ дляGleva
В нас було три місця, всі поруч. Але було багато вільних, то хоч можна було розсадитися і не тісно. А якщо спілкуватися, то разом.
Gleva• 29 октября 2022
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Дякую, заспокоїли
Вбигудях• 30 октября 2022
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Дякую вам за відповідь! А скільки часу їхати інтерсіті?
Вбигудях• 30 октября 2022
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
І якщо можна - підкажіть де брали квиток? Дякую
Кашпо• 30 октября 2022
Ответ дляВбигудях
Regiojet сайт
автор Гжегож Бженчишчикевич • 31 октября 2022
Ответ дляВбигудях
С киева до Львова : выезд в 8.30. Во Львове в 16.45. потом выход и заходят, кто на Пшемысль. Проверка документов нашими. Это все стоим на вокзале во Львове. В 18.49 выезд из Львова дальше. Пред границей выходят на тех станции наши пограничники. В Пшемысль приезд в 20 48 (но это +1 час у киевскому времени). То есть в Украине уже 21.48.
В пшемыслк выпускают по одному вагону с головы на Перон и вокзал. В здании вокзала таможня и штамп.
Потом через Перон на другой стыковочный рейс на Прагу. Он уже ждёт.
Вроде раньше (до войны)проверяли наши пограничники документы в дороге, а сейчас на вокзале. Мужчин дольше смотрят документы на выезд и несколько раз куда то их доки осят сканировать или хз.
По этому раньше быстрее в Пшемысль приезд был.
Кашпо• 31 октября 2022
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
И сейчас в дороге проверяют
Вбигудях• 01 ноября 2022
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Спасибо большое!