Самая СоветЧиваЯ• 14 октября 2022

Скільки моя знайома протримається з дитиною в Австралії?

З початком війни Надя з сином, одинока мама з слабкою нервовою системою, відразу поїхала до Польщі. Там жила в сім´"ї в статусі біженця, влаштувала дитину в перший клас. Потім раптово одного дня згадує про давню подругу з Австралії і летить туди. Там уже 2 місяці. В обов"язковому порядку після школи мусить вести дитину на курси англ. мови. Сама повний нуль в англійській. Працювати там не може через те, що не володіє плюс через те, що весь час з дитиною ходить. Живе у житлі і на фінанси сім´ї подруги, перспективи роботи немає, допомог для наших немає. Але, звісно, природа біля Сіднею шикарна, живуть біля океану, літають великі папуги, всюди пальми і вічне літо навіть взимку.
Це все прекрасно, тільки я дивуюсь як можна бути такій обезбашенній з малою дитиною без фін підтримки в 38 років? Скільки вона протримається на вашу думку? Ви б так змогли?
Слава Українi• 14 октября 2022
Автор, вам нудно і нема своїх проблем. Життя дуже непередбачуване. Зараз без копійки в Австралії, далі сама розбереться. На квиток до України заробить завжди.
автор Самая СоветЧиваЯ • 14 октября 2022
Ответ дляРожки-да-ножки
Нет там программ
ніяких немає.
Почемучечка• 14 октября 2022
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
я не подруга, просто знайома через наших дітей
Якщо дуже хочете виїхати, помоліться богу і хай у вас також вийде. Хай трапляться на шляху добрі люди, які допоможуть. Мені допомогли і зараз допомагають люди, на яких я навіть не розраховувала. Я у відповідь надала свою квартиру ВПО. Робіть добро і вам повернеться
Леди Г• 14 октября 2022
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
зичу їй добра, просто щиро дивуюсь які сміливі жінки є, не маючи підтримки жодної, рванути на самий віддалений континент!
Сміливі-ті що сидять під обстрілами щодня. А ця - молодець!
Мне без сахара• 14 октября 2022
Москиты, змеи, повышенная влажность, озоновая дыра и овер900 болячек - почему люди видят только попугаев
Сестрица Алёнушка• 14 октября 2022
Яка у вас розумна і смілива подруга.
я б теж поїхала в Сідней. Але я боягузка. і такий переліт і відстань мене лякає
Ответ дляСестрица Алёнушка
Яка у вас розумна і смілива подруга.
в чому розум? в неї і вищої освіти немає. розум в тому, щоб на чиїсь шиї жити, скориставшись моментом?
Сестрица Алёнушка• 14 октября 2022
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Це зараз найбезпечніше місце на землі
І кожен робить що може для свого життя і життя своїх дітей. На шиї вона чи по якійсь домовленності - це її справи з подругою.
Укуси меня• 14 октября 2022
Ответ дляРожки-да-ножки
Она уже 2 мес там.
Нам з арестовичем краще знати))) автору ж так свирбить
наКоблучках• 14 октября 2022
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
это ее шанс, которого никогда больше не будет
Online.Shop.• 14 октября 2022
А Вам яке діло?
Сестрица Алёнушка• 14 октября 2022
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Подругу не бентежить, що хтось на шиї в неї? Мабуть що ні, раз ще не вигнала
А вас чому це питання хвилює?
Почемучечка• 14 октября 2022
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Так, а якщо її туди подруга запросила, то чому ні? Якби вона не вживалася там, вела себе нахабно, її вже давно виставили б. Якщо ні, значить нормальна жінка. Хай в неї і її дитини все складеться якнайкраще
Пингвинчик сизокрылый• 14 октября 2022
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
90% людей с украинским ВО будут работать руками, а не в офисах. Хватит культ уже делать из ВО.
всемВсёИмного• 14 октября 2022
Мене після сімейки в Дубліні уже нічого не здивує.
Кожен крутиться, як може.
фан L.O.S.T.• 14 октября 2022
Ответ дляРожки-да-ножки
Нет там программ
А как туда можно попасть сейчас? Ещё принимают?
Мочалкин блюз• 14 октября 2022
Какое ваше собачье дело..
Бутылка Кифира• 14 октября 2022
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Еще какой ум надо иметь, чтобы так устроиться. Да еще и на др.континенте
Спелый баклажан• 14 октября 2022
Я б так не змогла, бо дуже багато думаю і переживаю . Ваша подруга змогла, що свілчить про те що не наскільки в неї слабка нервова система, врна просто знає коли треба притворитись дурочкою. Вам трохи засдрісно, ви це хотіли почути. Так це правда, вона здобний прянік який ламається і вміє жити за рахунок інших.
Налетчица Муся• 14 октября 2022
Ответ дляСірничок
Мужика найдет
Да. Говорят, что там мужчин намного больше, чем женщин)
Пес Патрон• 14 октября 2022
Автралія дуже дорога країна, і ще там багато отруйних гадів, найбільше чим в будь-якій іншій країні світу, дивилась програму як в передмісті Сіднею ловлять коичневих змій, найотруйніших на планеті.
ШапкаУшанка• 14 октября 2022
Як би мене до себе позвала подруга в Туніс я б те ж полетіла, а там би знайшла що робити
Налетчица Муся• 14 октября 2022
Ответ дляМне без сахара
Еще очень жесткое законодательство относительно вакцинации.
Австралия как была колонией строгого режима - так и осталась ...
Ширли-Мырли• 14 октября 2022
Я сегодня оптимист, и верю, что у вашей подруги все получится!
Хотя я бы Австралию не выбрала. Жить без снега, эт не для меня. И не думаю, что эти все ужасные истории про обитателей Австралии - фейк
СпайдерВумен• 14 октября 2022
за чужой счет, еще и подруги не смогла бі, єто жесть
Fany• 14 октября 2022
Ответ дляСестрица Алёнушка
Це зараз найбезпечніше місце на землі
Я б поспорила насчет безпечности
Что Вы знаете про австралию?
Пожары?
Дружелюбная флора и фауна?
{СоJIнТсЕ}• 14 октября 2022
До того часу, поки подруга не попросить шукати окреме житло та шукати роботу.
Ваша знайома дуже схожа на приживалу. Такі зазвичай завжди шукають кому впасти на голову
Сестрица Алёнушка• 14 октября 2022
Ответ дляFany
Я б поспорила насчет безпечности
Что Вы знаете про австралию?
Пожары?
Дружелюбная флора и фауна?
Відстань до росіі на даний момент. І в мене є знайомі, які звідти щось не поспішають вертаттись. Мабуть не все так страшно
Кракадэ• 14 октября 2022
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
вона на роботу влаштувалась? там дорого житло і роботи немає
Продавец это всегда найдет работу
Налетчица Муся• 14 октября 2022
Ответ дляСестрица Алёнушка
Ну и что, что не спешат?
Есть много людей, кто сейчас в Запорожье, Николаеве, Бахмуте...
Там тоже не страшно?)