100pudov• 14 октября 2022

Тимчасова непридатність і перетин кордону

Добрый вечер, у кого мужья выезжали за границу по заключению комиссии про временной непригодности, были ли на границы какие-то нюансы?
автор 100pudov • 14 октября 2022
Ответ дляМамОмужа
Дозволяється виїзд за межі України за умови наявності підтверджуючих документів:

Згідно абз. 3 ч. 1 ст. 23 Закон України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов’язані, визнані в установленому порядку особами з інвалідністю або відповідно до висновку військово-лікарської комісії тимчасово непридатними до військової служби за станом здоров’я на термін до шести місяців (з наступним проходженням військово-лікарської комісії).

То ли да , то ли нет. На кого попадешь..
Возможно так, из-за этого и вопрос. Законных основаниях не выпустить нет, а там как повезет
Мечты сбываются• 14 октября 2022
В заключенні повинно бути написано:знятий з обліку. Тоді точно випустять.
МамОмужа• 15 октября 2022
Вот ещё по вашей теме

https://news.finance.ua/ua/znyatyy-z-viy-s-kovoho-...

Державна прикордонна служба України у своєму листі від 17 березня 2022 року визначила, що обмеження щодо заборони на період дії правового режиму воєнного стану виїзду за межі України громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років НЕ застосовуються до осіб, зокрема, які мають висновок військово-лікарської комісії про непридатність до військової служби у воєнний час.
Підтверджувальними документами може бути довідка військово-лікарської комісії про непридатність.
Мальчижка• 22 октября 2022
Ответ дляФФФФристайла
Одне і те саме
ні, це зовсім інше. Почитайте уважно наказ 402