Котя_люлю• 16 октября 2022
Как правильно собирать мочу на общий анализ?
Только среднюю порцию? Всю, но она вся не влезает в банку, чтоб пописать и отлить лишнее, а если переливать, то лишнее загрязнение?
Совбез• 16 октября 2022
Не треба збирати. Приходите в кабінет, робите свою справу, а медсестра стаканчиком ловить, те, що треба
Котя_люлю
• 16 октября 2022
Ответ дляСовбез
Такого я ще не чула
Повелитель интернета• 16 октября 2022
Ответ дляСовбез
Добре, що не ротом
Совбез• 16 октября 2022
Ответ дляКотя_люлю
Такого я ще не чула
Краще один раз побачити. Тихенько нагніться біля дверей, там дірочка для ключа, загляньте, як правильно стати треба
Совбез• 16 октября 2022
Ответ дляПовелитель интернета
Добре, що не ротом
Ротом, то коли кров на цукор
Котя_люлю
• 16 октября 2022
Ответ дляСовбез
А я вже встигла подумати, що прям в ту дірочку пісяти треба
Совбез• 16 октября 2022
Ответ дляКотя_люлю
То раніше так було. А зараз антисептик перестали завозити, тому відмінили
Котя_люлю
• 16 октября 2022
Ответ дляПовелитель интернета
Середню 20-50 мл
От зараз полізла в гугл і інформація 50*50. То всю, то середню.
Котя_люлю
• 16 октября 2022
Ответ дляСовбез
От ви знаєте, смішки смішками, але мені один уролог говорив, що з баночки дійсно не інформативно. Що правильно, щоб в лабораторії поставили катетер і через нього зібрали.
Так що ви не смійтесь, а то і до такого скоро дійде.
Совбез• 16 октября 2022
Ответ дляКотя_люлю
А які проблеми має виявити аналіз. Якщо з нирками, то там три баночки треба
И.О. человека• 16 октября 2022
Ответ дляСовбез
Не путайте автора,пока запрос только на общий)
Котя_люлю
• 16 октября 2022
Ответ дляСовбез
А якщо по Зімницькому, то 8 банок
Совбез• 16 октября 2022
Ответ дляКотя_люлю
А якщо по Зімницькому, то 8 банок
У вас сьогодні генеральна репетиція здачі? Як пройшла, в дома лишилась порожня тара?
Котя_люлю
• 16 октября 2022
Ответ дляСовбез
Ви мабуть собі здаєтесь дуже дотепною?]
Мааарковная• 16 октября 2022
помыться, закрыть влагалище ватым диском, чуть пописать, остальное в стаканчик, примерно, чтоб вышло 120мл
И.О. человека• 16 октября 2022
Ответ дляКотя_люлю
Средняя это по Нечипоренко
Совбез• 16 октября 2022
Ответ дляКотя_люлю
Ви мабуть собі здаєтесь дуже дотепною?]
Аякже і трошки з джмеликом) і ще я щиро вірю, що я в даному питанні більш компетентна, ніж лікар і Гугл разом узяті. Тому дослухайтесь! Я дурного не пораджу!!!)