Докладная• 16 октября 2022
замовлення з польського IKEA
порадьте, будь ласка, найкращого посередника з польського IKEA
Не любовница• 16 октября 2022
Наверное глупость сейчас спрошу, но чем польский икеа отличается от нашего?
Что-то не спится• 16 октября 2022
Ответ дляНе любовница
Тим, що в Україні поки не працює
Что-то не спится• 16 октября 2022
А по темі замовляла в home club, дорожче ніж було в київському магазині, але поки в нас не працює...
Не любовница• 16 октября 2022
Ответ дляЧто-то не спится
Тим, що в Україні поки не працює
Сорри тогда
Упругая попка• 16 октября 2022
Ответ дляЧто-то не спится
Я много раз заказывала через home club. Всегда все отлично. Они проверяют товар, у меня на полке была малюсенькая царапинка ( я бы не заметила) они предложили или скидку или привести новую. Короче какая-то реклама получилась
Свет...лана• 16 октября 2022
Теж кілька разів замовляла через home club. Ціну можна порівняти з ціною на сайті польської ікеї, звісно, дорожче виходить. Але в цілому задоволена.
Докладная
• 16 октября 2022
Ответ дляНе любовница
хоча б тим, що наш з початку війни не працює(
Докладная
• 16 октября 2022
а наші кідстафівські посередники? когось надійного можете порадити?
Дон Пэдро• 16 октября 2022
Ответ дляBilenkova
у вайбері є група ікеа польща ковель, замовляла через олх-доставку у них , все ок. Наскільки ціни відрізняються не знаю, так як купувала дрібничку, тому не зрівнювала
То есть они и на олх есть?
Можно ссылку?