КоКоКоКоКоКо...• 16 октября 2022
В якій валюті купувати квитки Ryanair?
Підкажіть будь ласка яку валюту обрати при купівлі квитка Ryanair картка Visa.
Також цікавить питання по ковід сертифікатах/тестах на даний момент це все вже неактуально?
Виліт з Польщі в Іспанію.Буду вдячна за допомогу)
MacOS-ница• 16 октября 2022
В грн , тесты для украинцев не нужны. Скачайте приложение Re open EU, здесь все Ковидные ограничение по странам
Сигарный шланг• 16 октября 2022
Про тесты узнавайте по стране куда летите, из Польши ничего не просили .
КоКоКоКоКоКо...
• 16 октября 2022
Ответ дляMacOS-ница
Дякую за відповідь. Купую з гривневої карти і боюсь чи не буде за грн купувати євро а потім ще в злоті переводити і т.д і чи не втрачу я на цих конвертаціях гроші.
Знаю що наприклад на iherb краще одразу в $ виставляти рахунок, а тут поняття не маю яку валюту краще обрати.
КоКоКоКоКоКо...
• 16 октября 2022
Ответ дляСигарный шланг
Дякую
КоКоКоКоКоКо...
• 16 октября 2022
Ответ дляРоманаВ
Автор, скільки обійшлися квитки? Навчіть, будь ласка, замовляти.
Я сама вперше замовляю) Початок листопаду 18 544 грн. за двох туди і назад, додатковий багаж 20 кг і страхування багажу 5 євро, замовляю через kiwi.
MacOS-ница• 16 октября 2022
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ого, дороговато. А вы бесплатные визеир не смотрели ?
КоКоКоКоКоКо...
• 16 октября 2022
Ответ дляMacOS-ница
Дивилась на сайті щойно, в Аліканте рейсів немає
MacOS-ница• 16 октября 2022
Ответ дляРоманаВ
Подскажите пожалуйста как смотреть. На бесплатные не надеюсь, но хотя бы подешевле найти. Спасибо
Белочкой зови• 16 октября 2022
Ответ дляРоманаВ
Зайдите на сайт kiwi.com и задайте там город вылета, назначения, примерные даты. Потом отсортируйте, также фильтры слева есть. Обычно я там ищу, но покупаю на сайтах авиакомпаний.
MacOS-ница• 16 октября 2022
Ответ дляРоманаВ
А если подешевле то скачиваете приложение kiwi, вбиваете страну отправления и город куда вам нужно и смотрите на какую дату есть самые дешёвые рейсы. Как по мне то лоукостами внутри ЕС можно очень дёшево словить
КоКоКоКоКоКо...
• 16 октября 2022
Ответ дляРоманаВ
Тут можна пошукати дешеві квитки
А замовляла на цьому сайті при оформленні замовлення ще дали промокод зі знижкою на 30 євро. Жодних лайфхаків як замовити дешевші квитки на жаль не знаю)
КоКоКоКоКоКо...
• 16 октября 2022
Ответ дляMacOS-ница
Чомусь мені не грузиться нічого по цьому посиланню.
А ви повністю безкоштовно літали туди і назад по цій акції?
Ось таке бачу
MacOS-ница• 16 октября 2022
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ось таке бачу
Да, я особисто летіла по цій акції 20.09 з Корфу на Варшаву. Білети дійсно безкоштовні. Реєстрації онлайн у мене не було , а в аеропорту по паспорту . Докупляла тільки багаж
MacOS-ница• 16 октября 2022
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ось таке бачу
З телефону дивлюсь ю. Зараз є з Кракова на Осло
КоКоКоКоКоКо...
• 16 октября 2022
Ответ дляMacOS-ница
Я так розумію це не на всі напрямки акція, а вибірково лише на ті де квитки недорогі і можливо попит невеликий, де і так залишаються вільні місця. На жаль в Аліканте у них взагалі немає прямих рейсів( А в Осло можна зекономити на квитках, але житло там дуже дорого вийде
MacOS-ница• 16 октября 2022
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Так, ці квитки просто вже розібрали. Бо їх викинули ще в серпні. Я а серпні брала з Будапешту на Барселону на листопад, тоді ще були