Не умею мерить• 16 октября 2022
Ось як не ображатись?
Ситуація яка сталась зараз.
Відкрився Рошен, а поряд відкрили нову дитячу площадку.
Свекр зі свекрухою збирались в ту сторону їхати, попросили щоб підкинули і нас (живемо разом) мене, сина та племінницю ( доньку її старшого сина).
Поки я відійшла, свекр дивився за малим, а вона з внучкою пішла і купила їй цукерки.
Сину нічого.
І так завжди.
Розумію що нічого вона нам не должна, але ж то діти, і я вже задовбалась пояснювати чому онучкам завжди купують цукерки а йому тільки на свята
Просто висказатись хтіла
Сину нічого.
І так завжди.
Просто висказатись хтіла
НашлаПерепискуМужа• 16 октября 2022
Купить цукерку, будете кричати, що без вашого відома, самі купуйте
Точная копия плова• 16 октября 2022
Ответ дляСтервочка
То порох виноватий
вкрав грошi на канфєти?
люблю_тортики• 16 октября 2022
Я думала она без спросу накормила ребенка конфетами 😄 зачем тут вообще обижаться, сделали выводы и перестали общаться
Стервочка• 16 октября 2022
Ответ дляТочная копия плова
вкрав грошi на канфєти?
Та ото магазін ше той поставив
Алина-1240• 16 октября 2022
А зачем обижаться?насильно заставить любить нельзя.я бы пошла и тоже купила своему ребенку разных конфет
Идууу--уууу блин• 16 октября 2022
Что мешает спросить у бабушки где конфеты для её внука? Ну и по ответам делать выводы.
Не умею мерить
• 16 октября 2022
Ответ дляСиреневая цапля
И что она на ваши высказывания ответила?
Я нічого ї´й не говорила.
Не умею мерить
• 16 октября 2022
Ответ дляАлина-1240
Так і зробили.
Але як купуємо, то купуємо на всіх.
Не умею мерить
• 16 октября 2022
Ответ дляKika-6655
Пусть живут отдельно
Так вже склалося що у нас дуплекс. Мій чоловік вкладався в будівництво
Алина-1240• 16 октября 2022
Ответ дляНе умею мерить
Так і зробили.
Але як купуємо, то купуємо на всіх.
Забейте болт на это.все разные.главное,что вы любите своего ребенка
Не умею мерить
• 16 октября 2022
Ответ дляЧучело сосны
Онучка теж живе разом з дідусем-бабусею?
Ні, окремо
Не умею мерить
• 16 октября 2022
Ответ дляАлина-1240
Та вже забила, але кожного разу образливо
Чучело сосны• 16 октября 2022
Ответ дляНе умею мерить
Ні, окремо
Ну, ото бабуся так ’’компенсує’’ свою меншу присутність в житті онучки. Таке в неї уявлення про справедливість.
Алина-1240• 16 октября 2022
Ответ дляНе умею мерить
А смысл обижаться?)иногда даже матери одного ребенка любят,а на другого болт ложат
Ответ дляНе умею мерить
Главное, чтобы вы любили своего ребенка. Конечно малому обидно. С этим ничего не поделаешь. Но это пройдет. Меня бабка в детстве тоже не очень любила, хоть и малая была, но все прекрасно понимала. Чужой она мне человек.
Не умею мерить
• 16 октября 2022
Ответ дляАлина-1240
Неприємно якось
Років з 5 тому, я навпаки казала що вона мудра, бо навіть клубніку вибирала і ділила на 3 кучки ( онук та 2 онучки), а тепер онучкам купується а онуку ні.
Прямо ті 15 грн наче погоду їй зроблять
Не умею мерить
• 16 октября 2022
Ответ дляKika-6655
Ось.
І після цього всього свекруха дуже ображається що син любить більше мою маму
Алина-1240• 16 октября 2022
Ответ дляНе умею мерить
Неприємно якось
Прямо ті 15 грн наче погоду їй зроблять
Выкиньте из головы идею вселенской справедливости.ее не существует