НеКонец-Света• 16 октября 2022

Кто уехал в США: не жалеете, что так далеко?

Кто выехал по программе u4u, подскажите, как проходила ваша адаптация?
с какими трудностями столкнулись и какой капитал был с собой? Не пожалели о выборе страны?
Затеяла ехать, спонсор оформил заявку, а я теперь, что вполне ожидаемо, буксую..
Миссис Буркул• 17 октября 2022
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Так, але дозвіл ще не отримала)
Але спілкувалася з багатьма людей з різних місць, усі кажуть, що онлайн далеко не завжди буде швидше.
В Айові, наприклад, за 5 тижнів дозвіл отримували, безкоштовно.
В Каліфорнії та Вашингтоні після заявок онлайн люди вже 2 ммісяці чекають, одну людину ще навіть на біо етрвю не викликали.
І ще кажуть, що в Італії бюрократія)
Рыжик-пыжик• 17 октября 2022
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Кола в Штатах виготовляється з кукурудзяним сиропом, то смак відрізняєтьсч.
Якщо хочете ’нашої’, то беріть мексиканську, в скляних пляшкпх.
Мак поганий, це так. Але маса хороших місць з нормальним фаст фудом.
Я взагалі фанатом буфетів стала)
Ні, не в тому справа. У маці особлива кола, в два рази солодша. В магазині мені норм, до речі.
Рыжик-пыжик• 17 октября 2022
Ответ дляНеКонец-Света
Ого.. і як ото жити, поки роботи немає? Є варіанти за кеш?
Можливо, наша діаспора допомагає?
Не допомагає. Жити треба за свої і бенефіти, якщо ще зможете оформити.
Лыжи со вспышкой• 17 октября 2022
Ответ дляНеКонец-Света
Можливо, наша діаспора допомагає?
Можна за кеш, але якщо спіймають, будуть неприємності, аж до аннулювпння гум.паролю(
Вважається, що весь цей час вас має утримувати спонсор.
Ви ж подасте на бенефіти, це швидше, ніж дозвіл.
Але сума невеличка. Знову ж таки, в різних штатах це різні суми і на продукти, і власне кеш.
автор НеКонец-Света • 17 октября 2022
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Щось я почитала відповіді, і геть не хочу їхати..
Бо і так виснажена...

Хочу додому, у свою квартиру, на свою роботу

Які ж ми були щасливі, і щастя свого не помічали.
Лыжи со вспышкой• 17 октября 2022
Ответ дляМиссис Буркул
І ще кажуть, що в Італії бюрократія)
За Італію не знаю, але тут гірше, ніж в Україні. Бюрократія на ріані, ще і напрягатися не люблять.
І ще в багатьох дикий акцент(
Тут же така мішанина - і латиноси, і азіати... і в деяких південних штатпх свій акцент. Іноді слухаєш, начебто англійська, але сенс не розумієш)
Чучело сосны• 17 октября 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
Чому вона не зможе оформити, зможе
Лыжи со вспышкой• 17 октября 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
Може. Я в Маці не була, мені зразу сказали, що не варто. Але і в магазинній колі, і в розливній з автоматів я відчуваю трохи не такий смак, як в нашої.
Чучело сосны• 17 октября 2022
Ответ дляНеКонец-Света
Бо і так виснажена...

Теоретично, бенефіти у вас будуть приблизно 1000$ за ці гроші тут реально прожити місяць, якщо ви нічого не оплачуєте, типу, оренда, страхівка і комуналка. Лише, продукти і малесенькі радощі.
Лыжи со вспышкой• 17 октября 2022
Ответ дляЧучело сосны
Так на продукти видається продуктова картка, там на двох буде близько 500 доларів на мічяць. На нормальну їжу на 2 майже досить.
Ще можна в фудбанк ходити, тоді взагалі на їжу можна не витрачатись, хіба на каву та морозиво)
Але з 1000 на двох то ви трохи перебільшили, мало де грошовп допомога буде більше 380 доларів.
Рыжик-пыжик• 17 октября 2022
Ответ дляНеКонец-Света
Бо і так виснажена...

Змінити ми не можемо нічого. Я їхала так - готувалась до найгіршоговаріанту. В крайньому випадку - назад. Ітак, попрощалась з грошима які привезла ( в плані, що то все розійдеться. А це непросто мені).
Але я їхала до повністю незнайомих людей. До речі, американців не в першому і навіть нев другому поколінні. Поряд - сплошні американці. Надивилася. Немає тут манни небесної. Американцям також важко, пашуть як коні.
Не знаю, може в Іспанії краще, там Фієсти хоч є)))
Рыжик-пыжик• 17 октября 2022
Ответ дляЧучело сосны
Чому вона не зможе оформити, зможе
Коли? В мене нова знайома два місяці чекає. Я більше місяця виробляла.
Лыжи со вспышкой• 17 октября 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
За сієстами - на піадень США))
Іноді враження, що це і є Іспанія. Іспанської на вулиціх чи не більше, ніж англійської)
Чучело сосны• 17 октября 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
Я приїхала 3.10, на наступний день отримали картки і в той же день через 3 години там були гроші
Рыжик-пыжик• 17 октября 2022
Ответ дляЛыжи со вспышкой
250 +270 кешу. На двох все разом - біля 1000. В Каліфорнії більше, але і життя там дорожче.
Ціна на продукти залежить від міста проживання. В одному штаті, в різних містах в магазинах однієї мережі - різні ціни) тут взагалі купа нюансів.
Миссис Буркул• 17 октября 2022
Ответ дляЛыжи со вспышкой
І ще в багатьох дикий акцент(
Так дивно, саме це пишуть про багато інших країн. Я думаю, через те, що ми потрапляємо в геть інакший світ і просто не знаємо, як діяти ефективно.
автор НеКонец-Света • 17 октября 2022
Ответ дляЛыжи со вспышкой
А що таке фудбанк?
Чучело сосны• 17 октября 2022
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Штат Вашингтон
310$ на їжу і 480 на кеш
Рыжик-пыжик• 17 октября 2022
Ответ дляЧучело сосны
Перший раз читаю про таку швидкість. Не віриться просто. Максимально, що читала, то два тижні.
В мене хіба заяву прийняли, розглядали, подзвонили, потім був апойнтмент один. Дали фуд стемпи, потім другий апойнтмент - перевірка на наркотики. І нарешті…кеш. А інших українців послали взагалі до лютеранів, кеш не дали. В тому ж офісі!
Ви гарантуєте, що у автора получиться як у Вас?
автор НеКонец-Света • 17 октября 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
Розкажіть, у якому штаті Ви?
Чи працюєте?
Рыжик-пыжик• 17 октября 2022
Ответ дляЧучело сосны
Штат Вашингтон
310$ на їжу і 480 на кеш
На одну людину? Капець, дофіга. І це дешевий штат наче.
Organic• 17 октября 2022
Ответ дляКонтрольница
Зачем тогда мы так стремимся в Европу, и вообще в сторону запада, чуть ли не молимся на них? Если у нас так хорошо?
Не всё хорошо, а сфера услуг
Рыжик-пыжик• 17 октября 2022
Ответ дляНеКонец-Света
Розкажіть, у якому штаті Ви?
Чи працюєте?
Я вже писала вище. Не працюю. Чекаю-чекаю… Тут без машини я в магазин поїхати не можу(
Чучело сосны• 17 октября 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
Ось, прошу
Трохи наплутала, ми в ЛА прилетіли 3.10
В Сіетл 4.10
Чучело сосны• 17 октября 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
Сорі, я не вірно написала. 280 і 420$
Рыжик-пыжик• 17 октября 2022
Ответ дляЧучело сосны
Ось, прошу
Трохи наплутала, ми в ЛА прилетіли 3.10
В Сіетл 4.10
І яка сума на одну людину?
Чучело сосны• 17 октября 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
І яка сума на одну людину?
280 фуд і 420$ кеш
Рыжик-пыжик• 17 октября 2022
Ответ дляЧучело сосны
Сорі, я не вірно написала. 280 і 420$
То вам дуже пощастило. Бо в мене далеко не такі суми(
Радость моя• 17 октября 2022
Ответ дляКонтрольница
До войны и не стремились...а сейчас понимаем что ничего хорошего в ближайшее время не ждет
Радость моя• 17 октября 2022
Ответ дляНеКонец-Света
С первого дня войны мы не живем дома, там линия фронта.
Поскитавшись по Украине, поняла, что стабильной жизни тут не будет вближайшее время. Как и зарплаты высокой.
Сейчас все уходит на еду и оплату жилья.

Там ждут знакомые. Предложили помощь сами.
Вы с мужем едете?