НеКонец-Света• 16 октября 2022
Кто уехал в США: не жалеете, что так далеко?
Кто выехал по программе u4u, подскажите, как проходила ваша адаптация?
с какими трудностями столкнулись и какой капитал был с собой? Не пожалели о выборе страны?
Затеяла ехать, спонсор оформил заявку, а я теперь, что вполне ожидаемо, буксую..
Чучело сосны• 16 октября 2022
Ответ для-Ань-
Не розуміємо свого щастя, тому що ніколи не були за межами України.
А зараз, коли помандрували по Європах і США, то в багатьох відкрились очі - краще жити в Україні.
Я тут все життя доказувала людям яка Україна супер країна і ідеальна для життя, мене 99% висміювало і розказували яка я дура
Великий сатирик• 16 октября 2022
Ответ дляЧучело сосны
Мені так це подобається, як всі стонуть про те як важко і ніхто не повертається
Они квартиру оставили закрытой, возможно и вернуться
НеКонец-Света
• 16 октября 2022
Ответ дляЧучело сосны
Гаразд. Навіть якщо вони дуже хороші люди, але давно в штатах розраховуйте лише на себе в крайньому випадку. У вас має бути 5-7 тис мінімум з собою
Дякую.
Так, розрахунок на власні сили. Тому й питаю, як воно з практики у тих, хто вже там
Чучело сосны• 16 октября 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
Тут все тааааак повільно і через одне місце(
В межах одного штату, різні міста і вже різні «нюанси». А було що в одному офісі різний результат, тупо залежить від працівників. Не так як у нас - чітко по закону, строкам, всім однаково. Це найбільше дивує. Бо чомусь думалось, що закони тут якраз виконуються добре. А воно все фіг знає як.
А ще відсутня діджатилізація) їм то не треба напевно. В соцслужбах працюють люди з вадами, тому не спішать, і ніхто нічого не оптимізує.
Ну і черги тут також є. Раз годину прочекали, щоб нам повідомили що треба їхати за іншою адресою. Хоча при записі уточнювали куди саме їхати.
А ще, тут можна «просити». Тобто якщо говорять «ні, не можливо», то це ще не точно)
Навіть не знаю що Вам радити. Я їхала туди, де англ мова і змогла знайти безоплатне житло, і де хоч хтось із знайомих є. Бо в Англії і Канаді немаю нікого зовсім.
А взагалі, якщо Ви не марили Америкою раніше, то оце все і багато іншого буде бісити.
Автор, дуже і дуже вірно вам написали і ще я маю багато що добавити
Великий сатирик• 16 октября 2022
Ответ дляНеКонец-Света
Дякую.
Работать планируете там?
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Всюди є свої плюси і мінуси.
США -безпечна країна, дуже приємні люди, є багато можливостей для дітей та молоді.
Але в нас теж є багато чого хорошого.
Про ’безпечна країна’ ви дуже сильно перебільшуєте.
З злочинністю вигідно боротись, але невигідно її побороти.
Миссис Буркул• 16 октября 2022
Если у вас есть базовые вещи, езжайте, кто знает, может это и ваша страна. Не понравится, вернетесь назад. Только если в неизвестность ехать, это стрем. Все зависит от того, с какими активами вы едете, какими обладаете знаниями. Есть люди на любом месте бизнес замутят, есть такие, что ищут идеальное место, где доллары на деревьях растут.
Контрольница• 16 октября 2022
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Всюди є свої плюси і мінуси.
Але в нас теж є багато чого хорошого.
Безпечна? Серьёзно? Сколько там маньяков, серийных убийц, медведей?
НеКонец-Света
• 16 октября 2022
Ответ дляЧучело сосны
Добавте, будь ласка.
Я не маю рожевих окулярів. Хочу чітко розуміти, на що розразовувати.
Пиу!Пиу!• 16 октября 2022
Тут дійсно усе повільно. Шукаю роботу, третій тиждень. Там, де подавала резюме та намагалася на інтерв´ю потрапити три тижні тому, тільки зараз починають мені відповідати. Просто сюр якийсь для тих, хто дійсно хоче працювати ) Але, з іншого боку, то є досвід, який цікаво отримати. Дитина вивчає англійську, їй подобається. А я мрію про роботу, але вже розумію, що то не за один день.
Закусенец• 16 октября 2022
Ответ дляКонтрольница
Зачем тогда мы так стремимся в Европу, и вообще в сторону запада, чуть ли не молимся на них? Если у нас так хорошо?
Щоб подалі бути без рашки!
НеКонец-Света
• 16 октября 2022
Ответ дляВеликий сатирик
Работать планируете там?
Звісно, що планую працювати. І розумію, що то буде робота не за фахом.
Чучело сосны• 16 октября 2022
Ответ дляНеКонец-Света
Дякую Вам за відповідь.
У якому Ви штаті? Чи знайшли вже роботу?
Дивіться на фото, як вам, красиво?
Чучело сосны• 16 октября 2022
Ответ дляВеликий сатирик
Три роки стонуть і наважитись не можуть😂😂😂😂
Коник-стрибунець• 16 октября 2022
Ответ для-Ань-
Ага))) Ще оці попереджувальні знаки на вході в лікарні і школи, що зі зброєю не можна. Безпека така, хоч греблю гати. Так ракети не летять - це величезний плюс, але майже у всіх є зброя. То це однозначно мінус.
НеКонец-Света
• 16 октября 2022
Ответ дляПиу!Пиу!
А підкажіть, на які вакансії подавались?
Який рівень англійської?
Лыжи со вспышкой• 16 октября 2022
Ответ дляБарбитта
Удалено администрацией...
Рыжик-пыжик• 16 октября 2022
Ответ дляНеКонец-Света
Дякую Вам за відповідь.
Вірджинія. Живу, блін, в лісі) тобто, абсолютно ніякого транспорту. Яка робота без машини? Оформила бенефіти, житло безоплатно поки. Подала на дозвіл на роботу і ССН, чекаю.
Права треба буде отримувати. Машину не знаю як купити. Бо тут вони не такі вже й дешеві. Тобто, дорогі моделі то може й дешеві. Але за 5т ще треба побігати і пошукати щось не вбите.
А ще, один важливий нюанс, поо який мені не говорили) тут не вигідно робити на малу ЗП! Бо, бенефіти + страховку наприклад заберуть при 2100 в місяць. А мінімалка 15 в середньому - 2500 в місяць. І за ці 2500 треба купити страховку, їсти ( їда до біса дорога), і ще щось зняти ( хіба що кімнатку). А ще ж страховка на машину, бензин.
Я так порахувала, то тут немає сенсу, блін, працювати на ту мінімалку. Бо в результаті - жорстка єкономія. А не на мінімалку, то требаздрровя гробити або мати кваліфікацію. Сама не знаю що робити(
Барбитта• 16 октября 2022
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Удалено администрацией...
Пиу!Пиу!• 16 октября 2022
Ответ дляНеКонец-Света
Який рівень англійської?
Чесно кажучи, подаюся на усе, що бачу ))) І кафе, і магазини, і ресторани, і дитячий садочок, і школа. Навіть записалася до місцевого агенства з трудоустрою. Там взагалі подивилися на моє резюме та сказали, що у них ніхто такого подібного і не шукав ніколи ))) Дитячий садочок готові взяти, одне кафе передзвонило, але мені там години не підходять, школа не зрозуміло, тому що там рішення борд оф ед´юкейшн приймає. Навіть не знаю, хто швидше пропозицію зробить. Англійська вільна.
Вибираючи країну, я насемперед поцікавилась би ситуацією з щепленнями. Яка процедура відмови від щеплень, наскільки агресивно нав´язують щеплення.
США точно ні. Хоча там є можливість відмовитись від щеплень, але щеплень багато, і їх активно нав´язують.
При іміграції в США МОЖНА відмовитись від щеплень пославшись на релігійні/моральні переконання. Біженцям при цьому треба заповнити спеціальну (для біженців) форму відмови від щеплень (I-602 for refugees) і біженцям на відміну від інших імігрантів не теба платити при цьому $930 application fee. Але всім дуже радять користуватись послугами юриста, бо якщо щось не так заповниш або щось не те скажеш на інтерв´ю, то відмову можуть не затвердити. При відмові від щеплень для школи в тих 49 штатах, де вона допускається по релігійним мотивам, нічого платити та доводити зазвичай не треба - достатньо нотаріально-завіреної заяви батьків. Але ексцесси та свавільні трактовки бувають і тому буває, що потрібен юрист. В трьох штатах (Каліфорнія, Західна Вірджинія і Місісіпі) без щеплень - тільки на домашню освіту. Або отримати медвідвод. Там це, до речі, можливо. Більш детально ви можете почитати про це на сайті найвідомішого в США юриста, що спеціалізується на захисті прав людини на вільний медичний вибір:
Чучело сосны• 16 октября 2022
Ответ дляНеКонец-Света
Добавте, будь ласка.
Я вам вислала фото вище і запитання. Цікаво який у вас вік і склад сім‘ї?
Якщо ви готові до змін, не боїтесь труднощів і першого дня готові прям до любої любої роботи то у вас все вийде. Я вам ще раз повторюю і це одне з головних речнй тут- навіть якщо вас ангели у плоті запрошують, будьте готові що це в любий момент може змінитись, я знаю що говорю.
Країна, реально дорога, без машини не реально, але на все це дуже швидко можна заробити
НеКонец-Света
• 16 октября 2022
Ответ дляЧучело сосны
Дивіться на фото, як вам, красиво?
Та до чого зараз ’красиво’.
Я поки тої краси і помічати не буду, бо треба життя наново будувати.
Кількість американців, що вважають вакцинацію дуже важливою за останні 10 років впала з 82% до 71%.
Кількість впевнених в системі оцінки безпечності щеплень знизилась з 85% до 77%.
Такі дані були оприлюднені в понеділок 21/05/2018 по результатам спільного дослідження American Society for Microbiology та Research America.
Далі в статті за посиланням журналістка Fortune на прізвище NATASHA BACH до цієї прекрасної новини про поступове але помітне падіння числа вразливих до фарма-пропаганди американців додає чотири абзаци маячні з цифрами, що протирічать одна одній.
Спочатку вона пише, що менше 1% американських ’тодлерів’ (малюки до 3-х років) не отримують жодного щеплення, а в останньому абзаці наводить для того ж самого віку вакцинне охоплення від 80% до 90%, яке означає, що 10%-20% американських дітей таки обходяться без неефективної та небезпечної профілактичної інтоксикації.
Але і провакцинну маячню, і очевидне нерозміння статистки я цій Наташі Бач (чи Бах?) готовий простити за процитований нею в кінці старий але дуже вірний твіт Трампа датований 28/03/2014 (перекладаю дослівно):
’Здорова маленька дитина приходить до лікаря, її накачують масивною ін´єкцією купи вакцин, почувається погано і змінюється - АУТИЗМ. Багато таких випадків!’
Твіт цей пояснює, чому саме довіра до вакцин падає.
Не через твіт, як чомусь думає пані Наташа.
Через те, що тисячі американців щороку власними очима бачать як їх або чужа (сусідів, родичів) дитина після КПК, АДКП чи мультівакцинації спочатку температурить і плаче, потім перестає дивитись в очі, забуває вже вивчені слова і врешті решт отримує діагноз одного з розладів аутичного спектру.
Рыжик-пыжик• 16 октября 2022
Ответ дляНеКонец-Света
І для мене це дивно.
Бо важко. В мене знайомі живуть 5 років, без страховки. Раніше літали в Україну лікуватись. Зарас планують брати страховки, бо страх до ПА.
Вона - асистент стоматолога. Він - таксист . Двоє дітей.
Тут морально може бути в рази гірше, реально. Тепер я розумію то все( наче типу країна «хороша», але … якщо зп мінімальна, то капець.
Миссис Буркул• 16 октября 2022
Ответ дляЧучело сосны
Как вы на все это можете заработать? Для хорошей работы надо иметь квалификацию, такие люди не спрашивают совета о переезде, они и так знают свои перспективы.
Чучело сосны• 16 октября 2022
Ответ дляНеКонец-Света
Та до чого зараз ’красиво’.
До того, що там все всіяно наркоманами і бомжами. Наркомани в стадії « приходу» на напівзігнутих, вони на кожному закаулку звідки тхне моч, вам як таке🙈?
НеКонец-Света
• 16 октября 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
Ото і моя арифметика не на користь переїзду...
Ви живете у знайомих чи знайшли якийсь соц.варіант?
Зорієнтуйте, будь ласка, чи вистачає зараз бенефітів на їжу та базові потреби?
Лыжи со вспышкой• 16 октября 2022
Ответ для-Ань-
Мабуть, я перебільшила, пишучи про всю країну)
Але там, де я, будинки не закривають, виходячи з двору. Машини залишають на драйвеї, не закриваючи.
Залишивши сумку в кафешці, там же її знаходять через якийсь час.
І це в великому місті.
Пощастило, напевно)
І це в великому місті.
Пощастило, напевно)
спальное место• 16 октября 2022
Ответ дляЛыжи со вспышкой
Всюди є свої плюси і мінуси.
Але в нас теж є багато чого хорошого.
’Безпечна країна....’ то ви мало ще де були в Штатах