kirpichenko• 17 октября 2022

Опять поспали.

чир• 17 октября 2022
Андрій Єрмак 🇺🇦
✔
ЄС збільшує військову допомогу для України до € 3,1 мільярда та запускає військову навчальну місію для наших воїнів.
t.me/ermaka2022
/1474

Oct 17 at 14:30
Zelenkа• 17 октября 2022
Ответ для crystal
Класна подружка)
У мене на західній були подружки років по 70 всі.
То ми з ними станемо влітку, поболакажмо, потім кажу: ну, що дівчата-подружки мої, погнали до дому))) сміються))) такі часи… такі подружки))
Ой, ці бабульки. Є противні, а є такі офігенні, хоч бери клонуй їх собі на все життя подружок.
LudaSHOPSale• 17 октября 2022
Ответ дляMozarella
фото
Ось наши дроны пускали.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0...
Zelenkа• 17 октября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Оспадии
Вас ні? То капєц, я вино з дитинства не люблю
У нас в селі своє було, з домашнього винограду, кисляк такий. Я вже постарше була, років 15, то тягала з льоху потихеньку на вечорниці))
Я моя• 17 октября 2022
Ответ для crystal
Класна подружка)
Люблю таких бабусь, в мене теж з Закарпаття з´явилися такі подружки з місцевих, ще й досі дзвонять, переживають, якщо в Київ прильоти, з усіма святами вітають, по 10 листівок в вайбері на кожне свято)) звуть в гості
Я моя• 17 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Згадала, як нас із сестрою з ложки поїли в 86 році червоним вином від радіації
Нам теж наливали і казали що то від радіації))
Zelenkа• 17 октября 2022
Ответ дляЯ моя
Ви теж тепер саме вино не любите?
LudaSHOPSale• 17 октября 2022
💥Вінничина. Вибухи. ППО.
💥Крим. Бавовна.
💥Київська область. ППО
💥Хмельниччина. ППО
💥Харківщина. ППО
💥Житомирська. ППО
💥Чернігівська. ППО
💥Кіровоградщина. ППО
💥Тернопільщина. ППО
LudaSHOPSale• 17 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Неа
Хоча евакуювали на хмельниччину. Сказали молоко пити
чир• 17 октября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
💥Вінничина. Вибухи. ППО.
💥Крим. Бавовна.
💥Київська область. ППО
💥Хмельниччина. ППО
💥Харківщина. ППО
💥Житомирська. ППО
💥Чернігівська. ППО
💥Кіровоградщина. ППО
💥Тернопільщина. ППО
Бєлгород – вибухи! Повідомляють, що салют гарно чутно в Шебекіно. Скаржаться на приліт по елеватору.
Я моя• 17 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Ви теж тепер саме вино не любите?
Люблю сухе і напівсухе , солодке не дуже, напевне кагором поїли))
Zelenkа• 17 октября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Неа
Оо, козяче молоко! Через марлю, тільки що видоєне. Прям флешбек у дитинство
Zelenkа• 17 октября 2022
Ответ дляЯ моя
Психотравми такі ото у дітей, що застали аварію на ЧАЕС)))
crystal• 17 октября 2022
Ответ дляЯ моя
Точно-точно
Вони мені зараз телефонують і 10 числа телефонували) хвилюються)
Це дуже приємно. Я дуже рада, що з ними товарищую.
Так смішно було, коли жила там. Я тільки відкриваю двері у себе, а вони вже чекають на мене -то з телефоном розібратися, то рахунок поповнити, то тиск виміряти) і так це приємно було їм допомагати. А вони мені то помідора, то порічку несли пригощали. Це самі справжні теплі стосунки
Я моя• 17 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Ну)) але ж мабуть помогло. Знаю кілька історій , що ті хто були в Чорнобилі і вживали алкоголь постраждали меньше і деякі довго прожили, хто взагалі не вживав -- швидко помирали від променевої хвороби. Звісно залежить від дози опромінення
Я моя• 17 октября 2022
Ответ для crystal
Точно-точно
Так там люди дуже милі, доброзичливі і щирі як діти. Мене навчили, що треба обов´язково приходити на каву бо образяться і самі майже щодня приходили)) завжди чимось пригощали , особливо дітей, мені аж незручно було)
a.ostroverh• 17 октября 2022
Ответ дляЯ моя
Ха)
У меня в прошлом году нервишки сдали
Выписали мне АД. Пришлось свернуть посиделки с подругами раз в неделю)
Меньше месяца и ковид)
Решила, что лучше таки вино)
Йцфыяч• 17 октября 2022
Ответ дляDonara
А вики пишет, что пытались взять в окружение.

В любом случае, за один день взять полностью такой большой город невозможно.
Мне не надо читать что там пишут, я в Сумах была с первого дня войны.
Zelenkа• 17 октября 2022
Ответ дляЯ моя
В мене ще досі десь є моє чорнобильське посвідчення 4 категорії. Ніяких привілегій не було, але для історії най буде. Аби нового не створили, суки.
Я моя• 17 октября 2022
Ответ дляZelenkа
В мене теж десь є
D.O.N.A.• 17 октября 2022
Ответ дляЙцфыяч
И?
Видели окружение?
Nata.t.1970• 17 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Це так каже моя сусідка, бабуся пережила війну в БЦ ще дитиною, то її фраза. От де позитив!
Спасибо за сравнение
Йцфыяч• 17 октября 2022
Ответ дляDonara
И?
Видели окружение?
Не видела, а жила в окружённом городе. Видела раздавленные танками машины тех кто пытался выехать. И расстрелянные также. Много чего ещё видела.
D.O.N.A.• 17 октября 2022
Ответ дляЙцфыяч
Ой, ладно.
Смысл спорить.
Я моя• 17 октября 2022
Відбій, ура, а то змерзла як цуцик сидіти в паркігу
Zelenkа• 17 октября 2022
Ответ дляЯ моя
В мене теж десь є
Будемо внукам показувати)))
Йцфыяч• 17 октября 2022
Ответ дляDonara
Ой, ладно.
Смысл спорить.
Я не спорю, я говорю о том что было в Сумах с первого дня войны.
Zelenkа• 17 октября 2022
Ответ дляЯ моя
Вам треба до мене) Я біля компа собі із вкусняшками.
D.O.N.A.• 17 октября 2022
Ответ дляЙцфыяч
Я про себя) Я не буду спорить)
Потому что у меня по одному предложению уже 2 вопроса, а я не хочу их задавать, потому что вы всё равно будете своё утверждать.
sur_sur• 17 октября 2022
Ответ дляLiliana12345
А как про Бахмут писали...Типа, та х@ли тот Бахмут. Там давно 🤦
Вот так у людей КАЖДЫЙ день!
’Каждый день’ - хто винен, Київ і кияни?
Бахмут - те ж саме питання.
Зрозуміло, хочеться, щоб і у Києві.. Не в Москві..
У Києві і області у лютому - березні теж було кожного дня.