kirpichenko• 17 октября 2022

Опять поспали.

Zelenkа• 17 октября 2022
Ответ дляNata.t.1970
Как у Вас дела сегодня в БЦ?
Вы в тревогу, как обычно, на балконе?
Хелоу! Ага, ще і борща зеленого зварили і за сметаною сходили. Хулі нам пулі, нас снаряди не беруть)))
Zelenkа• 17 октября 2022
Ответ дляАлина -a577
А у нас закрывается атб
Тільки що звідти, повно людей, всі каси працюють. У нас тільки Новус зачиняється і наче Сільпо, там мене тривога не заставала.
JuliaRoberts• 17 октября 2022
Что-то бухнуло или мне показалось?
Я моя• 17 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Коньяк взяли?
Nata.t.1970• 17 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Супер!!!!!
Вы позитивчик!!!!
boringmovie• 17 октября 2022
Ответ дляЯ моя
А як півночі придурки на моциках літають? Придурки, однозначно. І комендантської години їм немає
У нас до війни дуже багато мотиків, мопедів і байкерів було. Була одна парочка... дивишся з вікна, а вони на спортівних мотиках друг за другом їдуть, але ж бля не як люди, а СТОЯТЬ ногами на сідушках в повний зріст і руки обидві в сторони тіпу ’я христос і я іду по воді’ акробати блін
чир• 17 октября 2022
Ответ дляJuliaRoberts
Что-то бухнуло или мне показалось?
Усі три крилаті ракети, що летіли на Київ, збиті, – Арестович.
Я моя• 17 октября 2022
Ответ дляboringmovie
В нас і до війни і під час(( на задньому колесі ганяють , потім валяється посеред дороги і акробат і його мотоцикл. Адреналіну не вистачає, от справді хочуть гострих відчуттів, нехай би йшли на передову, з користю ризикували б життям.
Самоубійци, як називала їх мама подруги, яка все життя в реанімації пропрацювала, там щотижня такі поступали.
JuliaRoberts• 17 октября 2022
Ответ длячир
Это хорошо. А тревога чего не закончилась?
boringmovie• 17 октября 2022
Ответ дляЯ моя
оце точно! на передову, а не людям ще більше стресу робить
Zelenkа• 17 октября 2022
Ответ дляЯ моя
Коньяк взяли?
Джин) Ну його в сраку все, щас бахну джина із тоніком і тиждень почнеться гарно))
Zelenkа• 17 октября 2022
Ответ дляNata.t.1970
Супер!!!!!
Вы позитивчик!!!!
Це так каже моя сусідка, бабуся пережила війну в БЦ ще дитиною, то її фраза. От де позитив!
Zelenkа• 17 октября 2022
Ответ дляboringmovie
Це в нас таке по бульвару вночі. Якось сиділи на алейці і дивились, вони дурнуваті геть і вбитись не бояться.
LudaSHOPSale• 17 октября 2022
Ответ дляJuliaRoberts
Что-то бухнуло или мне показалось?
В Киеве ?
LudaSHOPSale• 17 октября 2022
Ответ дляJuliaRoberts
Ракеты в воздухе
Винницкая и запад Украины
Они могут менять направление
Я моя• 17 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Підтримую🥂 . Я теж періодично вінішком балуюсь. Бо ну його в сраку))
LudaSHOPSale• 17 октября 2022
Ответ дляЯ моя
Якщо червоне, то нормально.
Там кверцетин та добрі сполуки, полезненько
crystal• 17 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Я стогодні свій смачненький борщик кольору бордо їм) готуюся до олівє)
автор kirpichenko • 17 октября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Ракеты в воздухе
Винницкая и запад Украины
Они могут менять направление
Эх,а это херовая новость.
Я моя• 17 октября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Якщо червоне, то нормально.
Я і у вині і в капсулах приймаю)), щоб навєрняка
crystal• 17 октября 2022
Ответ дляZelenkа
У нас казали так: хули нам пули коли дробь не берет))) дуже влучно)) і актуально)
LudaSHOPSale• 17 октября 2022
Ответ для crystal
То це не ви ’шубу’ мали робити?
crystal• 17 октября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
То це не ви ’шубу’ мали робити?
Да, купила оселедець і ще вчора все зварила на олів’є та шубку) але сьогодні в мне був бій з жеком, то так винесли мізки, та ще ці &&@ні ракети, що вже нічого не хочу.
Zelenkа• 17 октября 2022
Ответ для crystal
Ой, там баба Галя, подружка моя) Ми з нею ще і по піісят можемо бахнути, я іноді зайду, візьму цукерок, окорочок смажений любить. Але горда, хліба не візьме, тільки таке шось)
JuliaRoberts• 17 октября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
В Киеве ?
Да, но наверное, бытовой какой-то шум был
crystal• 17 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Класна подружка)
У мене на західній були подружки років по 70 всі.
То ми з ними станемо влітку, поболакажмо, потім кажу: ну, що дівчата-подружки мої, погнали до дому))) сміються))) такі часи… такі подружки))
LudaSHOPSale• 17 октября 2022
Ответ для crystal
Помню с вчерашней темы по еду и тревоги. Ваше меню
Zelenkа• 17 октября 2022
Ответ дляLudaSHOPSale
Якщо червоне, то нормально.
Згадала, як нас із сестрою з ложки поїли в 86 році червоним вином від радіації
Mozarella• 17 октября 2022
LudaSHOPSale• 17 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Оспадии