Сегодня сержусь• 17 октября 2022

Як вам песимізм Арестовича?

Хто там пише, що Арестович - це заспокійливе? Стислий переказ сьогоднішнього ефіру з Фейгіним:

1) ми вистріляли об дрони ледь не всі зенітні ракети, з такими темпами скоро залишимося без ППО. На це й розрахунок кaцaпів, план вдалий;
2) коли Іран дасть 300- і 700-кілометрові ракети, в нас буде велика біда й бомбардування 24/7;
3) до саміту 20-ки путін зруйнує нашу критичну інфраструктуру, чим буде шантажувати Захід і поїде в Індонезію з "сильною позицією". Ми в Європу перестанемо постачати електрику, а газ вже майже не постачається, і там ризикує закритися купа підприємств;
4) наші наступи на Херсон і Сватово зупинилися;
5) Бахмут майже захоплений;
6) через 2 місяці буде наступ з Білорусі;
7) в нас буде нова хвиля мобілізації.

Це типу на добраніч, малюки
MandarinaS• 17 октября 2022
Ответ дляОксана-004e
Ок, меньше буду читать, но как сказали в июне, что с августа будет ухудшение, так и случилось. От того, что я меньше читаю, реальность не изменится
С августа ухудшение? Вы о чем вообще? А ну, например.
Rina_europa• 17 октября 2022
Ответ дляstarlink
Там все готово для приёма гостей.
Отож, хай приходять в гости
_Юта_• 17 октября 2022
Ответ дляОксана-004e
Читала прогноз астролога, очень трудное время до конца ноября, еще и затмения
Астрологи--достойные конкуренты Арестовичу в сфере военных прогнозов
Когтяузер• 17 октября 2022
Вот навіщо я це прочитав? Мати ще послухає і знов захворіє.

Краще би до цього медом не поливали вуха... А тепер ось так різко... Хоча би встигнути хоть трохи пожити та себе побалувати дрібницями...
Горі у пеклі россія!!!
Remensa• 17 октября 2022
Пи@дун же той. Він мене завжди бісив
Lilija945• 17 октября 2022
Почитала, засмутилась. А потім згадала він говорив спочатку. Згадала що він працює не на внутрішню аудиторію, а на зовнішню. І мене попустило. Значить так, треба. Буде казати ,що все погано, щоб ракет дали більше.
Возрастная• 17 октября 2022
И что он неправильно сказал? Разве что насчёт наступления из Беларуси-будет ли, и в какой срок...
natalia_vas• 17 октября 2022
Я его слушаю все время. Он уже высказывался раньше так же- и про расслабление и про демобилизацию, ничего нового. Воспринимаю спокойно. Все равно настроение военное. Расслабления нет, помогаем все время. Кроме Арестовича еще слушаем других, некоторые его очень критикуют.
Оксана-004e• 17 октября 2022
Ответ дляMandarinaS
Ну например как раз мой город с августа и обстреливают каждый день по пару раз. Если Киев не трогали, то не значит, чтр все тихо было. На востоке горячо было очень. Короче, думайте что хотите, я высказала свое мнение
Inuk• 18 октября 2022
Ответ дляОксана-004e
Не той, что счас в Днепре живет ?
aleksas17• 18 октября 2022
Ответ дляПовелитель интернета
Никак . Жалоба на тему
советчицы очень не любят неудобные темы, вопросы?
Но очень любят ябедничать и стучать?
ПЛЮС-МИНУС• 18 октября 2022
Ответ дляstarlink
Эти астрологи,тарологи и прочяя шлаеб%нь...меньше их читайте, это все бред.
вы темой не ошиблись?
про болезни и шизофреников другой раздел!
MandarinaS• 18 октября 2022
Ответ дляОксана-004e
Т.е. освобождение харьковской области, стратегически важных Купянска и Изюма, взятие Лимана, наступление на Луганск, Донбасс, освобождение азовцев- это шорох орехов? При чем тут Киев? Нам тоже перепало в Кривом Роге ни слабо и что?
starlink• 18 октября 2022
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
вы темой не ошиблись?
??
Татьяна-bfd8• 18 октября 2022
Ответ дляaleksas17
Но очень любят ябедничать и стучать?
Я не люблю когда в теме семья и дети сочиняют политические темы
ЄвгеніяЕвгения• 18 октября 2022
Ответ дляОксана-004e
Так наоборот улучшение с конца лета - русню жать начали
ПЛЮС-МИНУС• 18 октября 2022
Ответ дляstarlink
??
да. пардон. это мадаме с астрологами выше было.
страница скакнула.
Татьяна-bfd8• 18 октября 2022
Ответ дляaleksas17
Но очень любят ябедничать и стучать?
Хотите срачей- так не прячьтесь под анонимом . Это мерзко
Татьяна-bfd8• 18 октября 2022
Ответ дляaleksas17
Но очень любят ябедничать и стучать?
Хотя судя по анонимному бану вы ярая любительница анонимно кинуть говна на вентилятор. Двойное фу
Божоле• 18 октября 2022
Ответ дляФизрукая
Йому треба закрити рот разом з Геращенко
+100500
Два дегенерата-хайпожера.
Ligea• 18 октября 2022
Арестович працює на російську аудиторію. Він говорить те, що потрібно в рамках ІПСО. До реальності його прогнози не мають ніякого відношення.
Божоле• 18 октября 2022
Ответ дляАшотакоя
Такие вещи вообще не выносятся на обсуждение. Он с ума сошел
Так кацапское ИПСО....Давно он вякал, что Свецкое время - ЛУЧЧЕЕ время в жизни ?? А недавно. Буквально летом.
Шаленабджилка• 18 октября 2022
Ответ дляDa_sha F
Это он говорил до 2-3х недель или уже после ?
После того как сказал до 2030 го уехать в испанию
Олимпиада80• 18 октября 2022
Ответ дляstarlink
Пока ничего хорошего не вижу .
В целом я думаю, что самые сложные часы еще впереди. Нужно быть готовым к зиме, а именно тёплые вещи,грелки,вода и тд.
По информации с моей стороны, то говорят, что драники пойдут действительно, но их скорее всего потрут.
Плюс нагнетание про эту корону дурацкую,думаю скоро опяит маски носить заставят и всё в жтом духе.
Вероятно обстрелы станут чаще и сильнее городов, я тоде наслышана,что хотят наше пво отстрелять,но хз.пока реально так и идёт.
Киев думаю самый безопасный город,ну и какие-то села на западной (они в принципе никакого интереса не представляют).
У меня всё
Маски, конечно, в одном ряду с обстрелами 🤦
starlink• 18 октября 2022
Ответ дляОлимпиада80
Это же всё общая картинка.

И как мне кажется (я почти уверена),что глобально это все как-то связано.
Олимпиада80• 18 октября 2022
Ответ дляstarlink
Это же всё общая картинка.

Напад Росії - це лише перший акт третьої світової війни. ’Вісь зла’ вже готова до другого

Все більше ознак того, що війна Росії проти України - це лише перший акт нападу на колективний, демократичний Захід з боку країн, які, як ми бачимо, починають виходити з тіні.

За спиною Росії стоять мінімум чотири країни - Китай, Іран, Сирія та КНДР. Всіх їх об´єднує реваншизм, бажання панувати над світом, покінчивши з домінуванням прав людини та демократичних виборів як єдиного вірного шляху. Про це постійно кажуть авторитарні терористи, такі як Путін, іранські чи північно-корейські лідери. Обережно, але на цю тему говорить і китайський вождь Сі.

’Вісь зла’ пропонує людству ’інший шлях’. Різними словами. Словами Путіна цей шлях не обов´язково має включати права людини чи демократичні вибори. За цією пропозицією криється те, що диктатори пропонували завжди: тюрма, цензура, вбивства, репресії, злидні, обмеження, контроль. Все, щоб диктатори могли зберігати владу.

Весь час російсько-української війни клуб диктаторів обмежувався незначними рішеннями: підтримка Росії в ООН, визнання терористів як влади на Донбасі, визнання ’нових кордонів Росії’. Все це мало цікавило світ. Ніяких жорстких дій у відповідь Захід не задіював, очевидно, погано розуміючи, що відбувається.

Аж поки Іран та КНДР не почали постачати зброю Росії. І це виглядає як початок наступного акту, де ’вісь зла’, нарешті, починає виходити на гральну дошку.

Обережність Заходу в постачанні зброї Україні має своє пояснення. І головне з них, яке, я впевнений, турбує багатьох аналітиків на Заході, це питання участі країн-сателітів Росії у війні проти України. Як далеко вони зайдуть? І яку мету переслідують?

Одна з гіпотез може бути наступною. Війну проти України треба вважати прелюдією до третьої світової війни. Прямо зараз ’вісь зла’, застосовуючи всі можливі інструменти, намагається обвалити колективний Захід з його принципами та ідеями. І нафто-газові удари - лише перша частина подій, що очікують далі.

Час для походу на Захід обрано ідеально: демократичні країни все ще переживають економічні наслідки пандемії. Зверніть увагу: найменше постраждали від пандемії ковіду країни, що опонують Заходу.

Десь, як в Росії, людям просто давали помирати без допомоги. Десь, як в Китаї, використали весь інструментарій автократичного режиму, ізолюючи людей так, що вони помирали з голоду. І взагалі наче єдині у світі були готові до пандемії. Ніби справді готувались до неї. Десь, як в КНДР чи Ірані, взагалі відмовились боротись з тим, чого ’не існує’. У всіх випадках невідомо, скільки насправді людей загинули. Бо людського життя немає в переліку цінностей країн ’вісі зла’.

В той же час Захід боровся з пандемією, намагаючись балансувати між життям та правами людини, досить часто обираючи абсурдні, або навіть шкідливі шляхи для економіки. Втім - у повній відповідності до принципів Заходу, де права людини - а найбільшим правом є право на життя - понад усе. Тож ’під ніж’ пішли заробітки, а не люди. І це, в цілому, було єдине вірне рішення.

Росія, яка поспіхом почала свою війну, коли більшість демократичних країн все ще перебувають під еховим впливом пандемії, логічно доповнює перший акт. Захід - ослаблений, ’вісь зла’ - на піку ресурсів та можливостей йде у напад.
Ідеальний час для війни. І тепер, здається, добігає кінця заключний етап першого акту.

Я пропоную подумати ось про що. Чи можливо, що наразі ’вісь зла’ ставить за мету максимально розхитати Захід? Так. Чи можливо, що наразі ’вісь зла’ ставить за мету утилізувати якнайбільше ресурсів Заходу на війні в Україні? Так. Чи можливо, що ’вісь зла’ готується до нового удару - наприклад, на Тайвані? Так.

Якщо перед вами щось зелене, квакає, високо стрибає або ловить комах довгим язиком - скоріш за все це жаба.
То що відбувається у нас на очах, на що ми дивимось і з ким воюємо?

Іран постачає Росії безпілотники та ракети. Також, за повідомленнями медіа, ракетну зброю Росії починає постачати КНДР. Початок другого акту. А ще саме в ці дні в Китаї остаточно консервується абсолютна влада вождя Сі.

Я спробую припустити, що світу слід очікувати темніших днів, ніж були досі. Бо на фоні росту впливу авторитарних країн все більше режимів на планеті захочуть приєднатись до клубу диктаторів, що набирають силу.

Наприклад, чи хтось вірить, що країни Близького Сходу оберуть демократію? Це хибна думка. Нафтові королі оберуть сильнішого. Вони ні за кого. Однією рукою вони голосують ’за’ непорушність світових правил в ООН, іншою - відмовляються збільшувати видобуток нафти в ОПЕК+, чим допомагають ворогам демократії.

Кожна країна, яка має демократичні цінності, або яка на шляху до них, буде змушена робити вибір. І дуже скро. ’Вісь зла’ ставатиме сильнішою, знаходитиме нових союзників. Щоб цьому запобігти, весь демократичний світ, а також ті, хто відносить себе до вільного світу (наприклад, Індія), мають об´єднатись і прямо зараз, поки не стало надто пізно, почати пи
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0...
vinogradoff• 18 октября 2022
Ответ дляstarlink
Пока ничего хорошего не вижу .
У меня всё
Господи, ну хоть по поводу короны можно уже не возникать?
Маску надеть - это разве так сложно? Вот реально нашли проблему...
ksena555• 18 октября 2022
От бульбаші лякають ((
Не вперше вже пишуть за кінець осені-початок зими
starlink• 18 октября 2022
Ответ дляvinogradoff
Маску не сложно одеть(хотя это мнене нравится), а купить бумажку с вакциной это геморно и минус деньги.
Mush_Mash• 18 октября 2022
На рашкастан расчитано