У нас частный дом
Все от электрики.
Тупо все задубнети засыреет
Ведь могут твари попасть так что неделями восстанавливать или месяцами надо будет
Денег на генераторы итд нет
Просто хоть плачь.
Все от электрики.
Тупо все задубнети засыреет
Денег на генераторы итд нет
Просто хоть плачь.
Матрёна• 18 октября 2022
Ответ дляПросто болталка
Прекрасная перспектива, очень успокаивает.
Я хочу чтобы уже разрешали выезжать из страны всем кто хочет, а кто не хочет пусть вышивает при
свете лучинки.
Я тоже хочу,чтобы всем разрешили выезжать.
Но даже если вдруг разрешат (хоть такого не будет, увы
), все не введут, кто то будет сидеть без света(
Чёрти Шо• 18 октября 2022
Як подумаю про бідних солдатів на вулиці вдень і ніч жити будуть взимку
Чёрти Шо• 18 октября 2022
Ответ дляЕдимнаморе
Ну, у нас у мами приватний будинок, то всі до неї підемо.
Мангал, вогнище. Воду в пляшки нагріти і спати в одному приміщенні.
Ще можна каміння нагріти і теж в приміщенні ставити, обігріватиме.
А в мене дома хоч котел і газовий, та без електрики не працює, це навіть якщо тільки світла не стане.
Теж вже думала будемо велику кострулю води гріти на вулиці на грубі старій і ставити в одну кімнату найменшу, де всі спатимем 4 чол. Матрац надую. Чоловіка на матрац покладемо. Ковдри всі стягнемо на поли. Коври старі на горищі.
В мене єдина біда, що діти погано їдять при всіх благах цивілізації, а як ще буде проблема приготувать, то будуть в два голоса кричать які нещасні. Хай голосять, може, перевиховаються нарешті
12 галюцинаций• 18 октября 2022
Ответ дляПослушная
Робіть піч поки є час, і купуйте дрова. Всі мої знайомі з приватними будинками так і зробили. Всі уже з пічами.
0%
От ті що пишуть купуйте генератор. Ви вивчали взагалі це питання? Ми вже все прорахували. Нам для мінімального забезпечення будинку електрикою потрібен генератор за 40-50 тис грн. 15 годин роботи буде коштувати 750-800 грн. Це навіть не доба. 10 днів без світла з генератором обійдеться приблизно в 10 тисяч грн.
Річ не дешева але потрібна. І якби ми жили десь в центральній чи західній Україні цілком можна купити. Щоб хоча би якось протриматися якийсь час.
Але ми живемо під Києвом. І витрачати 50 тисяч на річ яку з собой не забереш, в разі повторного наступу рашистів, не дуже раціонально. У моєї подруги в Залісся рашисти перше що забрали в будинку був саме генератор.
С перепою• 18 октября 2022
Ответ для@льга
на 3 квт 26000
Ответ для@льга
В описанной вами ситуации на него вешают максимум: холодильник, 2 лампочки на весь дом, роутер и насос скважинный. И все это по времени часа на 4-6 в сутки. У меня в окружении генераторы купили очень многие.
Семенна Семеныч• 18 октября 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
У нас частный дом, полностью электро. Мы в сентябре сделали камин, как минимум первый этаж прогреется, закупили дрова, и муж заказал генератор из Польши, наши совсем с ценами подурели. Ждём. Будет полная автономность. Ещё на улице мангал, если что то и там готовить можно будет. Как то так, суровые времена требуют суровых решений.
Делитесь какой генератор заказали
Ответ для@льга
Все Ви вірно говорите. Генератор то на той випадок, коли зникло світло, але в найближчий час його полагодять. В січні ми два тижні сиділи без світла ( через ожеледь порвались дроти), чекали, поки відремонтують. Тож, маючи генератор, вмикали його за добу кілька разів по кілька годин, для підтримки холодильника, морозильної камери, для роботи пральної машини і для котла, бо у нас також він газовий, але насос в ньому без світла не працює. Зараз чоловік встановив поруч твердопаливний котел. Також заправили газом кілька балонів, хоча вже багато років цього не робили . Купили павербанк на сонячній батареї, залили кілька каністр бензину, для того ж генератора. На вулиці чоловік зробить найпростішу пічку, про всяк випадок. Корочє, то капєц
Олеся Малиновская• 18 октября 2022
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
У нас последние пару лет такое ’отопление’,что есть,что нет.Батареи еле теплые.Спасались в морозы масляным обогревателем.
В остальное время вполне терпимо-теплый спорт.костюм дома и теплая пижама.
У нас всё-таки не бывает -60.
Считаю,что и совсем без отопления вполне проживем,не замерзнем и не отсыреем.
Было бы электричество.
У нас всё-таки не бывает -60.
Было бы электричество.
Так в этом и дело, что его может и не быть!
Ответ дляУнция яда
Они по мощности разные. Наш тянет насос в котле, морозилку, холодильник и стиралку + зарядка мобильных
Олеся Малиновская• 18 октября 2022
Ответ дляtessik
Генератор не поможет. Вы в курсе, во что вам выльется по деньгам работа генератора? Или у вас бензин/солярка бесплатные есть? Минимум литр - полтора нужно на 2 часа работы. А на практике - больше. Вот и посчитайте цену электрики
Они не в курсе, они думают генератором дом отопить и приборы все включить
Ответ дляОлеся Малиновская
Ні , так не буде
Ми тренирувались не раз ще до війни , я описала вище, були ситуації аварійні
То десь до 6 годин можливо ( потім виключали , лягали спати, за ніч будинок вже охолоджувався ( чекали, поки щось полагодять . Як ні, повторювали
Звичайно, є промислові генератори , які підтримають, наприклад , всю лікарню чи офіс , але то не для звичайного споживача
Ответ для@льга
У нас котел. Який сенс купувати генератор слабий, якщо він котел не витягне.. для мене основне це тепло і вода.. Їсти я можу в дворі на мангалі приготувати.
Тягне котел
В мене двухконтурний на два поверхи котел
Генератор не дорогий був на той час .. тягнув
але то тимчасово
Олеся Малиновская• 18 октября 2022
Ответ дляСhanelKa
Ні , так не буде
Да, я и говлрю, генератор, это на небольшой отрезок времени. Надо что-то глобально смотреть, буржуйку, чтоли. Сами думаем что делать
Хомяк с пастой• 18 октября 2022
Ответ дляАннуитет
Думаєте, побудувати пічку з нуля дешевше, ніж купити генератор за 7 тис.? Люди наче з Марса пишуть тут.
Ви дійсно з космосу, той генератор певне сильно нагріє приміщення, а ще він працює на воді або повітрі?
Пустощі-веселощі• 18 октября 2022
Ответ дляСhanelKa
То неправда , про раз в день)
К сожалению правда
Я шалунья• 18 октября 2022
У нас тоже дачный дом есть. Всё от электрики, включая станцию. Нет света=нет воды. Холодно - то такое…
Но основная беда - это граница с Беларусью совсем рядом. В феврале они нас сразу оккупировали.
Сидим в Киеве, смотрим в окно как бьют нашу тец(((
Блoшка-матрешка• 18 октября 2022
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
Кстати, как оказалось, не смертельно по пол дня без света. И даже 2 дня. Печальнее то, что воды не было.
Как оказалось не смертельно и полтора месяца без света в оккупации было
Блoшка-матрешка• 18 октября 2022
Ответ дляЧёрти Шо
Не перевиховаються) мій теж багато чого не їсть, як були в окупації, то варіантів не було особо, їв що давали, але як стала можливість купувати все, то знов став їсти ’свою’ їжу
Г@Л@В@ломка• 18 октября 2022
Ответ дляСосиска_Втесте
Сколько в месяц платят за свет в таких домах?
я плачу 700
Играю_на_кларнете• 18 октября 2022
Ответ дляСосиска_Втесте
80 квадратів від 6000 до 8000грн. у місяць.
Ручки-Крючки• 18 октября 2022
Дтэк сказали уже разбито 30%мощностей, на восстановление уйдут годы. Поэтому проблемы с эл.эн. надолго.
Играю_на_кларнете• 18 октября 2022
Ответ дляЭт вернячОк
Ви не включали опалення, що у вас 0?
Ми ще не велючали. В домі +17. В листопаді включимо.
Г@Л@В@ломка• 18 октября 2022
Ответ для@льга
він купується не для постійної роботи, а на деякий час!
пропалити в хаті, води набрати, телефони підзарядити.