побольшомусекретику• 18 октября 2022
Хіромантія
хто знається на хіромантії. Дуже багато малесеньких ліній, це переживання? І чи змінюються лінії зі зміною ситуації?
Петриківна• 18 октября 2022
это нормальные линий как мне когда то сказали это значит что вы всем стараетесь помочь и угодить. вы до 20 лет не чем серьезным не болели? у вас начало странное
Петриківна• 18 октября 2022
а еще у вас на руке есть треугольник говорят что люди с таким треугольником сами могут читать линии (способность к гаданию)
побольшомусекретику
• 18 октября 2022
Ответ дляПетриківна
Точно. Всім стараюсь допомогти, а собі не вистачає енергії. Я з дитинства зі слабким здоров´ям, особливо нервова система
побольшомусекретику
• 18 октября 2022
Ответ дляПетриківна
Мене завжди цікавило щось таємниче. Але зараз поки немає на це енергії. Намагаюсь розібратися як відновитись після морального виснаження. Так намагалася догодити людям, що як ніби своє життя вже не відчуваю.
Петриківна• 18 октября 2022
Ответ дляпобольшомусекретику
сейчас у вас обычная депрессия не связана с линиями на руках.
побольшомусекретику
• 18 октября 2022
Ответ дляПетриківна
Так, депресія, стараюсь боротись п´ю вітаміни, звіробій, заспокійливі трави. Тобто на руках, нічого фатального немає?
Петриківна• 18 октября 2022
Ответ дляпобольшомусекретику
все ок
Фрося_Бурлакова• 18 октября 2022
Ответ дляПетриківна
Доброго дня
Можете і на мої глянути
побольшомусекретику
• 18 октября 2022