Мишка-шалунишка• 18 октября 2022

Генитальный герпес. Посоветуйте врача, лечение.

Кому удалось залечить, загнать в ремиссию генитальный герпес, посоветуйте своего врача или дайте свою схему лечения, пожалуйста... Особенно, если кто в Одессе лечился.Спасибо!!
Козяка-маляка• 18 октября 2022
Валавіром загнала.
По схемі лікаря не лікувала. Обрала лише Валавір із усього.
’Ніфуроксазід’ хоч і гомеопатія, але теж діє.
автор Мишка-шалунишка • 18 октября 2022
А скільки ви пили валавір по часу? І скільки вже не має проявів? Дякую!)
автор Мишка-шалунишка • 18 октября 2022
Ответ дляКозяка-маляка
Валавіром загнала.
Простоваля• 18 октября 2022
Ответ дляКозяка-маляка
Валавіром загнала.
´Ніфураксазід´- точно не гомеопатичний препарвт. Ви щось плутаєте
Инстагра_мерша• 18 октября 2022
У меня вылазит только если ноги сильно мерзнут, а так протифоазид начинаю пить
Козяка-маляка• 18 октября 2022
Ответ дляПростоваля
Блін)
Протефлазід)
Дякую
Простоваля• 18 октября 2022
Ответ дляКозяка-маляка
Блін)
Протефлазід)
Дякую
Ага.
Козяка-маляка• 18 октября 2022
Ответ дляМишка-шалунишка
Пила днів 10.
Потім кожного одразу як відчувала, що буде герпес.
Став з’являтися все рідше.
Зараз вже десь 2 роки нема.
А раніше один раз на 2 місяці. Це приблизно. Але замучив сильно за роки.
Тепер видихнула.
Стильная штучка• 18 октября 2022
Ответ дляКозяка-маляка
Пила днів 10.
Став з’являтися все рідше.
Зараз вже десь 2 роки нема.
Тепер видихнула.
Может у вас просто климакс скоро? Генитальный герпес активно проявляется именно в репродуктивном возрасте , чем старше женщина тем реже рецидивы.
Стильная штучка• 18 октября 2022
Автор если киев то Сергей Бакшеев.
Козяка-маляка• 18 октября 2022
Ответ дляСтильная штучка
Мені 37)
Мастер Класс• 19 октября 2022
Я мучаюся з цим кожного місяця ....він мене просто вбиває ...я вже багато чого пила , колола ....мене нічого не бере . Скоро мабуть зійду зглузду. Теж шукаю лікаря і лікування. Допоможіть
Бабушка-байкерша• 29 октября 2022
Дівчата, він у вас після критичних днів з´являється?
автор Мишка-шалунишка • 02 ноября 2022
Ответ дляБабушка-байкерша
В мене з´являються не зрозуміло коли. Але я більше пов´язую з овуляцією та кретичними.
Зараз прояви не такі значні коли я пью лізин та інші вітаміни та бади.
Рекомендую пити лізін.
автор Мишка-шалунишка • 02 ноября 2022
Зараз я звернулась до лікаря дермовенеролог. Сказав , що будем колоти аллокин альфа... Далі подивимось... Потім відпишусь.
Якщо у когось був досвід лікування з цим препаратом напишіть.дякую.
Бабушка-байкерша• 02 ноября 2022
Ответ дляМишка-шалунишка
Дякую за поради. Якщо що,тримайте в курсі.
Стильная штучка• 04 ноября 2022
Ответ дляМишка-шалунишка
А где аллокин альфа нашли ? Он же росийский
Мастер Класс• 08 ноября 2022
Ответ дляМишка-шалунишка
Колола я і аллокін альфа . Мене не взяв . Мені поки нічого не допомагає 😪
автор Мишка-шалунишка • 08 ноября 2022
Ответ дляСтильная штучка
Поки що не купувала. Але на сайтах в аптеках Одеси є в наявності.
Курс почну трохи пізніше, закінчую лікування іншої проблеми. І потім подивлюсь як буде .
автор Мишка-шалунишка • 08 ноября 2022
Ответ дляМастер Класс
А можете трохи розповісти , як часто у вас прояви ? Та який курс у вас був, скільки ампул кололи , чи був хоть якийсь довгостроковий ефект? Дякую .
Я ще не розпочала ,але лікар сказав , що треба десь дві пачки це 6 ампул.
Мастер Класс• 10 ноября 2022
Ответ дляМишка-шалунишка
В мене він давно і я багато років з ним борюся ...пройшла багато різних курсів , але все марно. Кожен місяць мучаюся . Мабудь скоро вже не витримаю бо так жити я вже втомилася . Я думаю Вам допоможе бо у багатьох я читала є результати