Кондуктор маршрутки• 18 октября 2022

Дуся

Назвала дитину звичайним іменем. Скорочують до Дуся.
Як об стіну горохом.
автор Кондуктор маршрутки • 18 октября 2022
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ну значит либо они тупые, либо у вас фантазия взыграла с выбором имени для девки. Будет всю жизнь дуськой
Не помітила вашого допису. Так, фантазія. Не заперечую. Не те щоб зіграла, але було важко, а на цьому імені зійшлися.
Але ж це не привід наперекір переінакшувати. Особливо для родичів. Чужі люди - таке, кожен має свої мухи, а це найближчі.

Робот Вертер• 19 октября 2022
Мої родичі чітко всім наголошували, що називають дитину тільки Анастасія, і виправляли на всі спроби назвати дівчинку Настя, Настуня. Всі звикли, дівчинка виросла.
А з Дусею в мене асоціюєтьсятільки скорочення Лідії - Лідуся -Дуся.
Сегодня сержусь• 19 октября 2022
Владлєна мабуть! Лєна
Владуся-Дуся
автор Кондуктор маршрутки • 19 октября 2022
Ответ дляСегодня сержусь
Владлєна мабуть! Лєна
Владуся-Дуся
Якби це був морський бій, то може б і поранили чотирипалубний, а може б і ні.
Не знаю. Владлена гарне ім´я, але якщо історично дивитися - мало хто обере у сьогоднішніх реліях.
Сегодня сержусь• 19 октября 2022
Ответ дляКондуктор маршрутки
Ахаха!))) Дотепно!)
Налетчица Муся• 19 октября 2022
Ну бывают такие непробиваемые личности. Просто на вопрос ´как там Дуся?´ отвечайте на морозе ´какая еще Дуся?´.
А ребенок как подрастет сам будет поправлять, что я не Дуся, я ...
Это не проблемы ваши или выбранного имени, просто родственники туповаты.