Ух ты какая Я• 19 октября 2022
Зачем Германия даёт паспорт на два года?
Не пойму, ведь все равно война раньше закончится. Зачем дают этот паспорт? Да и если война закончится например зимой, то всех погонят домой, независимо есть ли у них внж на два года да?
МАМА НИКИТКИ-2• 19 октября 2022
Ответ дляShyn
Я скажу, что сложно может быть, так это языковый барьер, люди теряются и это может давить на психику.
Я сама говорить могу с глазу на глаз, но если что, то переводчик на телефоне включаю, особенно когда речь о чем то важном.
Яка ви крута. Батька інваліда Норвегію заперти, замість забрати до себе?
А про Братиславу що скажете?
МАМА НИКИТКИ-2• 19 октября 2022
Ответ дляmariya59
Ну, почему же - могу и без анонима.) Я реалистка и прекрасно понимаю, что нашу страну ждёт в перспективе... Я в Киеве, и мне уже на себя пофиг, но молодёжи - да, рекомендую уезжать. И Англия сразу начала выдавать нашим беженцам BRP на 3 года - что не так?
Побачила, хто ви.
Ні, коментувати не збираюсь.
Тільки одне питання , а якби всі виїхали, і хлопці з фронту, то де б була країна і під ким? І чи надала б Европа такий щедрий захист.
Ні, коментувати не збираюсь.
МАМА НИКИТКИ-2• 19 октября 2022
Ответ дляБорисфенка
А ті, хто залишилися в Україні, не бажають виплат? Так влаштована людська психіка : дають -бери, бьють - тікай.
І не треба сюди приплутувати війну і перемогу.
Це рабська психологія.
МАМА НИКИТКИ-2• 19 октября 2022
Ответ дляБорисфенка
Це якась свіжа фіча москалів - щоб Німеччина припинила витрачати гроші на українців-бвженців.
Ви справді вірите, що ці виплати направлять на зброю, щоб Україна перемогла швидше?
Поряд бігають ті самі москалі ’Не постачайте зброю в Україну’.
Тому ваші бажання зрозумілі, але нереальні.
Нашо ви приплели підорасню. Ви тут теж багато чого транслювали по темах. Гнобили дівчат, які мали іншу думку. А вискочили в перших рядах на соціал
Борисфенка• 19 октября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Це рабська психологія.
Це реалії нашого життя. Ми повинні вижити. Ми повинні перемогти.
Хто і як це робить - не має значення.
Звиняйте за цинізм.
Хто і як це робить - не має значення.
Звиняйте за цинізм.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А про Братиславу що скажете?
Я здесь, вы не туда пишите))) а чего я вам что-то говорить должна?)) родители взрослые дееспособные люди и сами выбирают куда им хочется так же как и я и каждый человек на земле
Борисфенка• 19 октября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Щоб ви трошки розуміли, що робиться зараз в Німеччині
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
5%? І інші 5 де ділись, з тих в кого будинки зруйновані?
5% при статистиці виїхавших- 10 млн? У нас населення під 100 млн було? Не знала. Дякую, що просвітили 🤣
10% негде жить + 5% выехавших из оккупации.
Откуда 10 млн? Большинство из выехавших 8 млн уже вернулась домой летом
МАМА НИКИТКИ-2• 19 октября 2022
Ответ дляБорисфенка
Хто і як це робить - не має значення.
Звиняйте за цинізм.
Хто і як це робить - не має значення.
Звиняйте за цинізм.
Це дуже цинічно. Особливо по відношенню до тих, в кого рідні воюють.
Ось тому я і пишу. Сидіть там тихо і не відсвічуйте.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
У многих выехавших мужья воюют. А жены ездят изредка в Украину, снимают квартиру, чтобы побыть вместе, когда мужу отпуск дают.
Борисфенка• 19 октября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Так, це дуже цинічно. Мій чоловік і старший син воюють на фронті.
МАМА НИКИТКИ-2• 19 октября 2022
Ответ дляCheburaha
Да? Ух ти…. В Німетчині тількі мільйон документів оформили. А скільки ще чекають.. і в Польші понад 1,5 млн. ( не виїхали, отримують кошти на дітей)
МАМА НИКИТКИ-2• 19 октября 2022
Ответ дляCheburaha
🤦🏻♀️ Ви дуже молода. Пишите дурниці
Мій чоловік з лютого був дома аж 1 раз. Які відпустки?
МАМА НИКИТКИ-2• 19 октября 2022
Ответ дляБорисфенка
Я пам’ятаю, ви писали. Тримайтесь. Це дуже важко
МАМА НИКИТКИ-2• 19 октября 2022
Ответ дляCheburaha
Из оформивших документы многие вернулись в реальности
Дівчинка, ви пишите те, в чому не розбираєтесь. Ніякі 8 млн не повернулось. повернулись, ті, хто жив закордоном за власний кошт.
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Вы не верите статистике наших пограничников? Считаете, что они лгут?
’С 24 февраля по 19 сентября из Украины выехали около 8,4 млн человек. Въехали за это время – 7,2 млн’
Борисфенка• 19 октября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ми всі повинні триматися, сил нам всім і перемоги!
І в світлі останніх подій я почала наполегливо закликати мам з дітьми виїхати на зиму за кордон! В страшному сні не могла уявити, що я таке буду говорити.
Ответ дляJave
А що так звана реалістка має в бекграунді у себе
щоб не виглядати смішною говорячи про перспективу цієї країни. Я до того, що за досвід у вас. Ви історик? Політолог? Чи маєте відношення до органів держ управління і маєте більше інформації?
Вы на карту тревог сейчас посмотрите лучше... У Вас дети - школьники есть? И, если есть, когда они последний раз в школе были?
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Побачила, хто ви.
Ні, коментувати не збираюсь.
Европа действует сугубо в своих личных интересах - ослабление и сдерживание армии росии, пока она не дошла до их границ... Но нашими ресурсами, к сожалению...(( И да, улучшения ситуации, я пока не наблюдаю...(( У Вас же ребёнок школьного возраста вроде? Он где сейчас?
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Shyn
🤣🤣🤣🤣
Аргументи закінчились))) Шо ви робите в розпал робочого часу на порадниці?
А як же робота завелику зарплату.
🤣🤣🤣🤣
А як же робота завелику зарплату.
У меня работа в разные смены, в основном по американскому времени. Вы меня подозреваете, что я на социале строчу темы? Так вынуждена вас разочаровать.
Но вам же все равно начхать.
Ответ дляБорисфенка
До чого тут зброя
я тільки говорю про люську тупість і жадібність наших.. про корисливість.. про те як дамочки, які не мали навіть заграна, зараз сидять в Германії і строчать на форумах що війна до 25 року. Все це я ’утрірую’
Ответ дляJave
До чого тут зброя
Таких полно.
Есть знакомые, которые собрались сидеть до конца войны, мама не сообщила, что пенсию получает, а дочка на удаленке по-черному. И да, я работаю, плачу налоги, на выходных падаю от усталости, потому как помогаю родственникам в Украине, а они постоянно на прогулянках и на экскурсиях. Под одну гребенку тоже не нужно всех грести.
Борисфенка• 19 октября 2022
Ответ дляJave
До чого тут зброя
А ви не вірите, що війна до 25 року? Це не залежить від вашої віри чи зневіри.
Анжелика_я• 19 октября 2022
Ответ дляСоседушка
Странно. А у нас 600 часов на все про все. С а1 по б1. По 2 часа в день. То ли немцы странные, то ли кум превозносит свою учебу
Он сам с репетитором учил.
Ответ дляShyn
Таких полно.
Ні, я всіх не гребу.. я писала деякі з наших.