Дама_из_рекламы• сегодня в 18:16
Кто сталкивался с тем, что после обычного секса потом полдня дискомфорт
тяжесть или раздражение, хотя раньше такого не было?
ЯниЯ• сегодня в 18:38
Я таким страждала дуже довго і не могла зрозуміти в чому проблема. Зробіть мазок і бккпосів. Скоріше за все E. Coli може бути або просто погана мікрофлора. Мені прописали пропити 1 цикл повністю Екобіол Б.В., другий і третій - по 10 днів. Це пробіотик. Також почала готувати домашній йогурт і щодня зранку і ввечері їла. Зараз НАРЕШТІ почуваю себе добре… автор, розумію вас…
ЯниЯ• сегодня в 18:40
Або найпростіше - почніть використовувати нормальний лубрикант. Не дюрекс, а pjur наприклад. В них є хороша лінійка для чутливої шкіри.
ЯниЯ• 2 часа назад
Тут просто за рахунок травматизації і без того млявої слизової боляче( тому треба вирішувати комплексно
Залізний кіготь• 2 часа назад
А если неделю после секса как после прокрута в стиралке? Не хочется после этого совсем такой ’близости’... И размер тут ни при чём.